Чоловічі кросівки для бігу

Чоловічі кросівки для бігу - Вільний рух

Бігові доріжки мають бездоганне покриття й навряд чи можуть стати причиною "дорожніх подій" для своїх власників. Бігова доріжка - це навмисне. А справжній спорт починається на професійній трасі (або хоча б на стадіоні, який ідеально підходить для ранкової пробіжки). А для такого спорту вже недостатньо потертих снікерсів або повсякденних чоловічих кросівок. Тут потрібна спеціальна бігова спортивне взуття, яка готова до будь-яких несподіванок – від бугрів і купин і до ямок і ярів. Крім того, кросівки для бігу продумані так, щоб не стомлювати ноги, а напроти, стимулювати їхня дієздатність.

Купити чоловічі кросівки для бігу в Києву

Якщо ви шукаєте, де купити чоловічі кросівки для бігу в Києву, заходите на сайт магазину Estafeta. Усі чоловічі кросівки для бігу представлені офіційними імпортерами Nike, Adidas і інших відомих брендів. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами чоловічих кросівок, ви дуже швидко підберете потрібний товар. А спортивний інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

Вибираючи чоловічі кросівки для бігу, потрібно врахувати безліч факторів. По-перше, чому чоловічі моделі відрізняються від жіночих кросівок для бігу? У них:

  • інша форма колодки - більш широка, що відповідає фізіологічним відмінностям між підлогами
  • відрізняється система амортизації - якщо в жіночих моделях вона досить слабка, то в чоловічих - посилена й активізується тільки при достатньому тиску (що обумовлене вагомий дорослого спортсмена)
  • конструкція відповідає фізіології будови чоловічої ступні, яка небагато відрізняється від жіночої ( приміром, кісточки більш опуклі, п'ята яскраво виражена й т.д.) Хоча цей фактор більш індивідуальний

Крім того, вам потрібно визначитися з типом підметки, адже й твердість підошви, і протектор на ній прямо з поверхнею, на якій ви будете бігати. Тверді кросівки - для вулиці, паркових стежок. М'які, з тонким малюнком протектора - відповідно, для залу й інших приміщень. Ще один важливий момент - амортизація. Якщо ви бігаєте "з п'яти", те краще придбати кросівки з п'ятковою амортизацією - у них підошва неоднорідна, є стовщення в задній частині. А якщо ви наступаєте на всю ногу або на носок, то вам потрібна взуття з більш рівною підошвою.

Чоловічі кросівки для бігу

Чому відрізняються чоловічі кросівки для бігу від повсякденних чоловічих кросівок? Як ми вже сказали, для даного типу взуття вкрай важлива правильно збалансована амортизація. Роль амортизаторів можуть виконувати силіконові подушечки з повітрям або водою, а також ЕVA і інші сучасні матеріали, що володіють високою пружністю. У кожному разі, амортизуючою елемент буде поглинати частина навантаження саме в тому місці, де вона максимальна. Немаловажний і матеріал, з якого пошиті кросівки: це може бути шкіра, комбінована зі спеціальної непромокається замшею, або ж синтетичні матеріали.

Головне правило бігових кросівок - вони не бувають цільнокроєними. Адже це обтяжує їх і знижує вентильованість, а вентиляція для бігуна досить важлива (навіть узимку). Кросівки для бігу завжди роблять легенями, не більш 400 грам, інакше нога швидко утомиться. Підошва має спеціальний протектор, який забезпечує гарне зчеплення, а шнурівка, як правило, перебуває не по центру, а злегка зміщена до внутрішньої сторони стопи. Це потрібно для того щоб краще зафіксувати ступню й запобігти її завалюванню при бігу.

Стабілізація ноги - мабуть, ключовий момент в кросівках для бігу. Сухожилля в області щиколотки - один із самих слабких, тому ризик травми в цій області особливо високий. Під час перегони нога нерідко підвертається, через що відбуваються розтягання й розриви зв'язувань. У чоловічих кросівках для бігу є спеціальна стабілізуюча система, закріплююча гомілковостоп у зручному положенні й запобігає травми. Устілка - знімна; при бажанні, її можна замінити ортопедичної.

Чоловічі кросівки для бігу Adidas

В інтернет магазині Estafeta ви можете купити кросівки для бігу від компаній, що досяглися світовий популярності. Це - Adidas. Той самий Адідас, який розробив унікальну технологію Gore-Tex і систему CLIMA.

Чоловічі кросівки для бігу Nike

Це - Nike, які створили революційну систему повітряної амортизації й активно застосовують надлегку вуглецеву гуму для підметок бігових кросівок. До речі, ці два мега-бренда зараз перейшли на 3D-печатка верху кросівка, що дозволяє з міліметровою точністю відтворювати контур ноги.

Спортивний інтернет магазин Estafeta це - чоловічі кросівки для бігу Saucony, яким належить авторство першої у світі бігової підошви, що об'єднала стабільність і легкість, Grid Technology. А ще - New Balance, Reebok, Asics, Diadora і багато, багато інші. Вибирайте кращих.

Відгуки покупців на Кросівки для бігу