Дитячі купальники / плавки

Дитячі купальники. Час тече - вчитеся плавати!

Досягнення в будь-якому виді спорту багато в чому залежать від того, як споряджений спортсмен. Феноменальні рекорди в бігу, боротьбі, плаванні стали можливі також завдяки новим технологіям, які сьогодні використовуються у виробництві спортивного одягу і взуття. Сьогодні ми поговоримо про те, яким повинен бути правильний костюм для купання - костюм, у якому ваша дитина зможе не тільки навчитися плавати, але й установити свій власний, перший рекорд.

Купити дитячий купальник у Києву

Якщо ви шукаєте, де купити дитячий купальник у Києву, заходите на сайт магазину Estafeta Усі дитячі купальники представлені офіційними імпортерами Arena і Speedo. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами дитячих купальників для басейну, ви дуже швидко підберете потрібний товар. А інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

Інтернет магазин Estafeta пропонує вашій увазі дитячі купальники й плавки - різноманітний асортименти дозволить вашій модниці (або модникові) вибрати модель, що сподобався, а про якість можете не переживати: Arena - найбільший у світі виробник аксесуарів і екіпірування для професійних плавців. У дитячій лінії одягу зібрані кращі наробітки технологів Арени за останні кілька десятиліть.

Дитячі купальники Arena

Чому Arena? Тому що вони дійсно кращі. Творцем компанії є Хорст Дасслер - знайома прізвище? Це син того самого Аді Дасслера, який був засновником легендарних Adidas. В 1973 році на європейський ринок вийшла перша лінія технологічних купальників для басейну і плавок новоспеченого бренда. Вони відразу мали успіх - розробка SkinFit припускала максимально природнє прилягання тканини до тіла, до того ж, вага матерії була зовсім маленька - купальник важив близько 180 грам.

Ще через три роки відбулася чергова Олімпіада, на якій команда плавців, одягнених в Арену, одержала 44 (!) медалі. Вражаючі результати, не правда чи? Пізніше з'явилися й інші технології - у тому числі, PowerSkin, матеріал, повністю облягаючий тіло плавця й повідомляє йому максимальну швидкість. Arena створила ідеальні з погляду гігієни й механіки тіла дитячі купальники. Що це значить?

  • Дитячі купальники Arena і плавки шиються з урахуванням будови тіла дитину - вони повторюють лінії тіла, не віджимаючи його, але й не відстовбурчуючись ніде.
  • Шви - тільки плоскі, широкі й м'які, вони не натирають шкіру й розташовані там, де немає природніх згинів, щоб рухатися в такому одязі дитині було максимальне комфортно.
  • Завдяки щільному приляганню костюм забезпечує краще ковзання у воді, а виходить, плисти в такому купальнику буде простіше й швидше.
  • Також цьому сприяє особливе плоске плетиво матерії, з якої шиються костюми. Це - високоякісна синтетика (поліестер, поліамід, еластан).
  • Одяг виглядає яскраво й стильно, захищена від впливу хлору, не витягається й не вицвітає при праннях.

Технології дитячих купальників Arena

  • Arena AquaRacer - тканина не просто прилягає, а як би "прилипає" до тіла, забезпечуючи тим самим кращу обтічність.
  • Arena Waterfeel - м'який матеріал, який повторює кожний рух: у такому одязі плавець почуває воду як продовження самого себе.
  • Arena Waternity - м'яка зручна матерія, яка має високу міцність і зносостійкістю, незважаючи на малу товщину й вага.
  • До того ж, тканини Waternity практично не усмоктують воду, тому купальник швидко висохне навіть на дитині.

Виберіть і купите в інтернет магазині Estafeta яскраву гарну модель дитячих купальників і плавок разом з вашим маленьким плавцем. Якість виконання й "функціонування" не розчарує навіть найсуворішого критика.

Відгуки покупців на Купальник Head WIRE GIRL