Дитячі кросівки для тенісу

Дитячі кросівки для тенісу - Вільний рух

Дитині, що займається спортом, важливо правильно підібрати спортивний одяг і взуття; особливо - взуття. Чому? Тому що одяг відповідає, у першу чергу, за зручність, терморегуляцію й вентиляцію. А взуття - ще й за безпеку маленького спортсмена, адже якісні дитячі кросівки здатні зменшити ударний вплив на гомілковостоп і навіть захистити хребет.

Купити дитячі кросівки для тенісу в Києву

Якщо ви шукаєте, де купити дитячі кросівки для тенісу в Києву, заходите на сайт магазину Estafeta. У колекції спортивного інтернет магазину представлена безліч цікавих і зручних моделей спортивному взуття. Усе спортивне взуття представлена офіційними імпортерами WilsonNike, Adidas і інших відомих брендів. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами дитячих кросівок, ви дуже швидко підберете потрібний товар. А спортивний інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

У принципі, дорослі й дитячі кросівки  для тенісу вирішують ту саму проблему: забезпечують комфортні умови на тренуваннях і допомагають тілу справлятися з робочими навантаженнями. Але дитячі моделі мають свої відмінності. Які?

Дитячі кросівки для тенісу

Дитячі кросівки для тенісу мають небагато іншу форму, тому що дитяча ступня в передній частині ширше, чим у дорослої людини. Крім того, фіксації приділяється дуже важливе місце при розробці кожної моделі кросівок. Кістки дитину відносно м'які й гнучкі, тому їм нічого не варто "застигти" у неправильному положенні й так і зростися, якщо спортивне взуття буде незручної, занадто твердої або, навпаки, надто м'якої.

В спортивному інтернет магазині Estafeta "Естафета" ви можете підібрати самі вдалі, на ваш погляд, дитячі кросівки із серії Junior або Kids від таких виробників, як Adidas, Nike, Wilson. Ці компанії не перший рік і навіть десятиліття займаються розробкою моделей дитячих тенісних кросівок.

Дитячі кросівки для тенісу Adidas

Це, у першу чергу, технології, у другу - стиль. Вони дотримують особливостей дитячої статури, ураховують рівень активності дитину, акумулюють і перерозподіляють вироблювану тілом енергію. 

 • Adidas adiPRENE - амортизуючий матеріал у п'яті кросівка (зоні, на яку доводиться саме більше ударне навантаження під час стрибків).
 • АdiWEAR – розроблений інженерами компанії матеріал на основі гумової суміші, використовується у виготовленні підметки кросівка. Уважається одним із самих міцних і довговічних серед аналогічних матеріалів.
 • ЕVА - матеріал, з якого проводиться середня підошва кросівок; легкий, пружний, стійкий до зношування.
 • GeoFIT - одна з головних розробок технологів Adidas. Ступня людини має багато нерівностей, у той час як внутрішній поверхня кросівка відносно однорідна. Щоб побільшати зону "контакту" і зробити носку спортивного взуття більш комфортної, була винайдена система із численних малюсіньких подушечок, впроваджуються в кросівок. Вона повторює вигини стопи й, відповідно, підвищує ефективність тренування.

Дитячі кросівки для тенісу Wilson

Вони також демонструє ряд інновацій, які дозволили вивести дитяче спортивне взуття на новий рівень.

 • Одне з досягнень компанії - багатошаровий пористий матеріал DST Foam, який забезпечує прекрасну амортизацію.
 • Для фіксації була розроблена система Stable Wrap, стабілізуюча ступню у всіх напрямках - по центру й з боків.
 • ДО тому ж, підметка DURAPLAST SUPREME створювалася спеціально для "тенісної" підошви й добре підходить як для вулиці, так і для гри в залі.

Дитячі кросівки для тенісу Nike

Про кросівках Nike довго говорити не треба; вони скажуть самі за себе. Легені, міцні й нібито летячі. Знаменита технологія Nike Air дозволять добитися максимального результату на тренуваннях, не ризикуючи травмувати гомілковостоп.

Чому ж відрізняються дитячі кросівки для тенісу від звичайних

 • У них неоднорідна підметка. Посередині, як правило, використовується вставка з уретанового каучуку, яка збільшує торсіонну твердість кросівка й дозволяє стабілізувати стопу, адже саме в цім місці ширина підошви найменше.
 • У внутрішній частині моделі, теж посередині, є пом'якшувальна вставка. Вона зменшує й розсіює ударні навантаження, які неминучі при грі в теніс.
 • П'яткова частина взуття, точніше задник, має особливу загнуту форму. Це потрібно для того, щоб при різкому стрибку на п'яту ударна хвиля доводилася частково на задник, підтримуючий ступню, а сама п'ята не стикалася з підлогою.
 • Носок закритий захисною вставкою, яка, незважаючи на високу міцність і щільність, робиться з вентилюються матеріалів.

Теніс - динамічний, яскравий, гарний спорт. А виходить, і дитячі кросівки для тенісу потрібно підбирати під стать: яскраві й динамічні (ну й технологічні, звичайно ж). Професійні кросівки від провідних світових брендів допоможуть вашій дитині досягтися нових висот на обраному спортивному шляху.

Відгуки покупців на Кросівки для тенісу