Гірськолижні шоломи

Гірськолижні шоломи - вибирайте безпеку

Вибираючи гірськолижний шолом для себе й своєї дитину в інтернет магазині Estafeta, ви вибираєте безпеку. Це головне завдання, яке ставлять перед собою ведучі європейські концерни по виробництві гірськолижних костюмів і екіпірування.

Купити гірськолижний шолом у Києву

Якщо ви шукаєте, де купити гірськолижний шолом у Києву, заходите на сайт магазину Estafeta. Усі гірськолижні шоломи представлені офіційними імпортерами Alpina, Briko, Cebe і інших відомих брендів. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами гірськолижних шоломів, ви дуже швидко підберете потрібний товар. А інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

 

Вибирати екіпірування для зимових видів спорту потрібно особливо ретельно. Адже екстрим на лижах або сноуборді чреватий не тільки професійними травмами, але й обмороженням. У першу чергу, потрібно подбати про захист голови. Сьогодні купити гірськолижний шолом не важко: у наявності десятки лінійок від німецьких, італійських, французьких і вітчизняних виробників. Набагато сутужніше правильно підібрати гірськолижний шолом.

В інтернет магазині Estafeta ви можете купити гірськолижний шолом, оптимальний для вас, орієнтуючись не тільки на розмір і зовнішній вигляд, але й на технологічні характеристики товару. Для лижників, наприклад, кращі моделі гірськолижних шоломів з міцними вставками, що закривають вилиці й вуха, тоді як сноубордисти можуть ними зневажити. Ступінь вентиляції гірськолижного шолома прямо пов'язана з рівнем комфорту під час катання, але "протяги" небажані, якщо погода нелітна - іде мокрий сніг, температура різко понизилася і т.д. Ми представляємо вашій увазі продукцію лідерів у сфері спортивного гірськолижного "обмундирування". Серед них:

Гірськолижні шоломи Briko

Великий італійський концерн Briko, займається виробництвом гірськолижного одягу починаючи з 1985 року. Гірськолижні шоломи Briko, які випускає компанія, відрізняються не тільки ефектним дизайном, але й відмінної "технологічної складника". За останні роки гірськолижні шоломи Briko перетерпіли ряд модифікацій. Хотілося бути відзначити деякі їхні переваги.

  • Технологія BHPTR.  При виробництві корпуса використовується високоміцний термопластик, завдяки чому шолом має мала вага.
  • Регулювання Fit. Зручний фіксатор застібки на шоломі, що дозволяє міняти довжину ремінця прямо під час їзди.
  • Технологія Briko. Rookiевентиляційна система розташована на бічних частинах виробу, у зв'язку із чим кут, під яким повітря попадає в шолом, міняється, а ризик підчепити застуду або переохолодження в спортсмена суттєво знижується.
  • ABS. Матеріал, з якого зроблений шолом, не просто "тримає удар", а моментального його розсіює, знижуючи "концентрацію" сили, прикладеної на одиницю площі.

Гірськолижні шоломи Cebe

Французька фірма Cebe уже не перший рік займається виробництвом і реалізацією висококласного гірськолижного екіпірування. Крім того, що компанія створює дорослі й дитячі гірськолижні шоломи Cebe відповідно останнім інноваційним досягненням у даній області, усі вони мають незвичайний дизайн і чимсь нагадують трансфомерів. Накладки на вуха можу відстібатися; внутрішня підбивка може вбиратися теж. Більше того, у більшості моделей задіяна оригінальна система F.T.F., яка дозволяє максимально точно відрегулювати обсяг гірськолижного шолома, завдяки чому він буде сидіти буквально як друга шкіра.

Гірськолижні шоломи Alpina

Німецька якість. Це, мабуть, вичерпне визначення даного бренда. За останні 30 років свого існування компанія поглибилася в технологічні розробки, що дозволило вивести на ринок принципово новий продукт - легкий, міцний, комфортабельний гірськолижний шолом Alpina, випереджальний більшість своїх конкурентів із цілого ряду показників. От вони:

  • Технологія In-Mold. Внутрішня поверхня шолома з'єднується з корпусом методом пресування при високих температурах: по суті, приварюється. Це набагато ефективніше, чим звичайне крапкове з'єднання, тому що шолом стає значно легше, а опірність удару, навпаки, підвищується.
  • Вентиляційний движок.  Саме так, замість класичних дірочок для вентиляції - движок. Він дозволяє відкрити отвору для потоку повітря, коли це потрібно, або ж закрити. Робити це можна навіть під час спуска (движок угадується на поверхні шолома).
  • Технологія HI-EPS. Внутрішня поверхня виконана зі спіненого полістиролу, буквально "набитого" малюсінькими повітряними порами. Вони ухвалюють удар і розділяють його на сотні дрібних ударів, які розходяться по всій поверхні шолома.
  • Технологія Монокок. Шолом доповнений міцною рамою, яка захищає спортсмена від різного роду ушкоджень і стабілізує положення голови. Це основні переваги німецьких гірськолижних шоломів.

Але в них є й інші - це й гірськолижний шолом з візором, виконаним з особливо міцного полікарбонату, і спеціальна система фіксації, і моделі дитячих гірськолижних шоломів із сигнальними маячками.

Відгуки покупців на Шолом POC Obex Pure