Гірськолижні маски та окуляри - обирайте безпеку

Гірськолижні маски - вибирайте безпеку

Ті, хто всерйоз захоплений гірськолижним спортом, прекрасно знають, як багато значить якісне, професійне екіпірування, адже від багатьох деталей може в буквальному значенні залежати якщо не саме життя, то вже здоров'я точне. І гірськолижні маски в цьому змісті - не виключення. Зір людини - саме по собі вже безцінний дарунок, а під час занять екстремальними видами спорту воно постійно зазнає небезпеки. Із цієї причини покупці гірськолижної маски слід приділити максимум уваги. Така покупка може стати початком великого "роману" з гірськолижним спортом.

Купити гірськолижну маску в Києву

Якщо ви шукаєте, де купити гірськолижну маску в Києву, заходите на сайт магазину Estafeta. Усі гірськолижні маски представлені офіційними імпортерами Oakley, Alpina, Briko, Cebe і інших відомих брендів. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами гірськолижних масок, ви дуже швидко підберете потрібний товар. А інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

Гірськолижні маски

Аматори гірськолижного спорту з нетерпінням чекають початку сніжного сезону. Цінителі й особливо нетерплячі аматори для того, щоб покататися на лижах, виїжджають за кордон, де вони облюбували відомі гірськолижні курорти. Іскриться сніг, швидкість, захоплюючі дух враження - усе це дійсно робить величезна приємність. Однак не так-те просто встати на лижі й поїхати. Крім того, що треба елементарно цьому навчитися, необхідна ще й відповідна екіпірування: гірськолижна маска, гірськолижний костюм, самі лижі й інші аксесуари.

Гірськолижні маски Oakley

В інтернет магазині Estafeta можна купити гірськолижну маску Oakley як для новачка, тільки пробуючого свої сили в зимових видах спорту, так і для професійного спортсмена, знаючого, що таке швидкість і ризик не з_чуток. Така, видалося б, проста річ, як гірськолижні маски Oakley, сполучає у своїй конструкції відразу кілька самих сучасних технологій, що забезпечують максимальний захист очей під час катання на лижах.

Ультрафіолетові фільтри гірськолижної маски

У першу чергу, в умовах покритих снігом гірських схилів, максимально відбивають сонячне світло, зір страждає від надлишку ультрафіолетового випромінювання. Блискучий на сонце сніг просто засліплює. Щоб убезпечити ока спортсмена, виробники використовують спеціальні затінені світловідбивні, іноді навіть дзеркальні ( для фрірайда) лінзи з ультрафіолетовими фільтрами. Вони виготовляються з ударостійкого матеріалу - полікарбонату. Завдяки цьому при падінні лижника окуляри й самі залишаються цілі, і зір людини захищають прекрасно. Звичайно, катання не завжди відбувається в гарну сонячну погоду.

Протитуманна система гірськолижної маски

Спеціально для умов туману й поганої видимості розроблена особлива протитуманна система. Спеціальне покриття забезпечує відмінну видимість у таких складних умовах. Більше того, окуляри оснащені спеціальної систеться, яка запобігає запотіванню лінз в умовах високої вологості.

Конструкція гірськолижної маски

Велике значення має й сама конструкція маски. М'який, але досить міцний еластичний ремінь забезпечує надійне й комфортне кріплення, а форма лінз дає прекрасний панорамний огляд місцевості. У цілому, уся конструкція гірськолижної маски - це цілий комплекс високотехнологічних розробок у сфері використання нових матеріалів і забезпечення безпеки. Гарні, брендові гірськолижні окуляри можна зрівняти по насиченості високими технологіями з дорогим автомобілем: кожна деталь розроблена з урахуванням тисяч можливостей і доведена до досконалості. В інтернет магазині Estafeta можна купити гірськолижні маски найвідоміших світових виробників.

Відгуки покупців на Маска г/л Oakley FLIGHT DECK XM