Бутси

Бутси Найк. Футбол ніколи не буде колишнім

Чому Найк за піввіку свого існування змогла досягтися таких висот, які виявилися недоступні іншим "довгожителям"? Перше, із чого варто почати - це, мабуть, походження бренда. Ідея створити кросівки, які не уступали б кросівкам Аdidas по якості, але уступали їм за ціною, належала американцеві, Філу Найту. От тільки виробництво серії кросівок-піонерів він замовив не вітчизняному виробникові, а відомої японської компанії Onitsuko (вона ж Asics). А японська якість, як відомо, дорогого коштує. Ще один значимий епізод в історії Найк - це знайомство з інженером NASA Френком Рудій, що створили знамениту амортизаційну технологію Nike Air Mаx, завдяки якій компанія зробила дійсно олімпійський прорив.

Купити бутси Найк у Києву

Якщо ви шукаєте, де купити бутси Найк у Києву, заходите на сайт магазину Estafeta. Усі футбольні бутси представлені офіційними імпортерами Nike і інших відомих брендів. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами бутс, ви дуже швидко підберете потрібні. А спортивний інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

Найк - це високі технології й безкомпромісна якість. Але не тільки: це ще і яскрава особистість (чого тільки коштує історія з Майклом Джорданом, який пішов на колосальні витрати, порушуючи закон, але не відмовився від свого права надягати зухвало яскраві баскетбольні кросівки Jordans на кожну гру). Один з головних товарів, якими сьогодні займається компанія - бутси Nike.

Футбольні бутси Найк

Незважаючи на те, що футбольні бутси - це, загалом, різновид кросівок, їх функціонал разюче відрізняється від кросівок для бігу або кросівок   для тенісу. Бутси вступають у прямий контакт із м'ячем, вони "ведуть" м'яч, маневрують ним, тому й геометрія в них повинна бути особлива. Одне з найважливіших якостей професійних бутс - гарне зчеплення з будь-яким покриттям. Тому вони оснащені спеціальними шипами. Спочатку шипи були металевими; потім - гумовими. Сьогодні їх виготовляють із високоякісного каучуку або композитних матеріалів. Сама підошва бутс спроектована так, щоб повідомити спортсмена максимальну швидкість на поле, а носок має захисні вставки, які, проте, не заважають "чіпляти" м'яч і вести його в грі.

Значно відрізняється й покрій верху: складається відчуття, що взуття робили зі зліпка людської ноги - немає звичних загнутих носків, опуклої п'яти й інших деталей. Бутси Найк максимально ергономічні. І в цьому є свій зміст: футболіст не зможе зробити ні однієї нормальної подачі, якщо його ногу "повили" і помістили в незручний, "одутлий" кросівок. Спортсмен повинен почувати м'яч, а це можливо тільки у взутті, яке сидить на нозі, як улита.

Бутси Nike

Nike AIR

Технологія, що зробила бутси Nike знаменитими. У підошву міститься подушка з поліуретановими камерами усередині, які заповнені повітрям. Прекрасна амортизація, висока компресія, легкість і швидкість. Дуже просто, але це дійсно працює.

Nike Shox

У зону п'яти кросівка поміщені колони із застиглої уретанової піни, які надають взуттю додаткову амортизацію, але при цьому стабілізують гомілковостоп.

Nike SKIN

Матеріал для бутс, який дійсно нагадує другу шкіру. Перешкода між ногою й м'ячем практично не відчувається; проте, вона є.

Nike Flyknit

Нейлоновий верх бутс: взуття легке, міцна, ідеально сидить і добре вентилюється. Останні два роки Найк представляє масу розробок, що стосуються саме футбольному взуття, але ця технологія видасться нам однієї з найцікавіших. Бутси Nike flyknit більше походять на синтетичний носок: вони дійсно одягаються, як носок, завдяки чому стопа може рухатися максимально вільно. Сама тканина являє собою складне в'язання з 3D-ниток, що дозволяє почувати м'яч навіть при мінімальному контакті. Цей матеріал, доповнений покриттям All Conditions Control, яке дозволяє однаково добре контролювати м'яч у будь-яку погоду, робить бутси найк практично непереможними.

В спортивному інтернет магазині Estafeta ви можете купити бутси Найк, які найбільше підходять саме вам. Ми відповідаємо за якість усього представленого товару й певен, що ви залишитеся задоволені.

Відгуки покупців на Бутси Nike VAPOR 12 ELITE SG-PRO AC