Волейбольні кросівки / гандбольні кросівки

Волейбольні кросівки. Прямій шлях до перемоги

Вибирати волейбольні кросівки й гандбольні кросівки – заняття не простої. Якщо ви вибираєте волейбольні кросівки або іншу спортивне взуття, потрібно бути гранично уважним, тому що в такому взутті ви будете не просто ходити, а бігати й виконувати різноманітні спортивні трюки. Перед тем, як ви відправитеся за новою парою подібного взуття, пропонуємо вам ознайомитися з деякими рекомендаціями від досвідчених професіоналів.

Купити волейбольні кросівки в Києву

Якщо ви шукаєте, де купити волейбольні кросівки в Києву, заходите на сайт магазину Estafeta. Усі волейбольні кросівки й одяг для волейболу представлені офіційними імпортерами Asics, Mizuno і інших відомих брендів. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами волейбольних кросівок, ви дуже швидко підберете необхідні. А інтернет магазин Estafeta.com.ua гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

 

Волейбольні кросівки

Перше, на що потрібно звернути увагу, це підошва волейбольних кросівок. Ідеальним матеріалом для неї буде каучук, тому що він забезпечить найкраще зчеплення з покриттям для спортивного залу. На ній повинні бити малюнки у вигляді зиґзаґів або дрібних односпрямованих штрихів. Таке покриття підошви запобіжить ковзанню по підлозі. Також буде краще, якщо підошва буде оснащена гелевими вставками або повітряними балонами для поліпшення амортизації.

Помніть про те, що кросівки для волейболу повинні бути легенями, щоб ваші ноги не утомлювалися, а стрибки були більш швидкими й високими. Професіонали радять віддати перевагу кросівкам, мають сіточку й шкіряні вставки. Це дозволить ногам «дихати» під час виконання трюків і активних рухів. Не забудьте також перевірити взуття на наявність вставок в області гомілкостопу, завдяки яким волейбольні кросівки будуть щільно сивіти на нозі.

Підошва волейбольних кросівок в області п'яти може бути трохи товстіше, чим в області носка для кращої амортизації й посилення ефекту під час стрибка. Задник повинен бути твердим, тому що нога спортсмена повинна бути чітко зафіксованої у взутті. Але помніть, що нога не повинна бути скована під час рухів, тому приділите увагу носку, він не повинен бути занадто вузьким.

Купити волейбольні кросівки

Прагнете купити оригінальні волейбольні кросівки й гандбольні кросівки – інтернет магазин Estafeta вам у цьому допоможе. Пропонуємо вам скористатися нашим каталогом для того, щоб вибрати дійсно якісні кросівки для тренувань і гри по приймається ціні.

Відгуки покупців на Кроcсовкі волейбольні ASICS GEL-TASK MT 2