Дитячі комбінезони

Дитячі комбінезони - носите із задоволенням!

Зимовий сезон - це не тільки посиденьки з гарячим чаєм під пледом. Для тих, кому не сидиться на місці, це лижі, санки, сноуборд і просто екстремальні "вилазки" у дику природу. А кому не сидиться на місці ніколи й ні при яких умовах? Звичайно ж, маленьким вертухам. Тому, якщо ви плануєте активно провести зимові місяці, вашому маляті знадобиться дійсно якісний захист від морозу й вітру.

Купити дитячий комбінезон у Києву

Якщо ви шукаєте, де купити дитячий комбінезон у Києву, заходите на сайт магазину Estafeta. Усі дитячі комбінезони представлені офіційними імпортерами Gusti, LassieReima і інших відомих брендів. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами дитячих комбінезонів, ви дуже швидко підберете потрібний товар. А інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

Інтернет-Магазин "Естафета" пропонує вашій увазі високотехнологічні дитячі моделі зимових дитячих комбінезонів і дитячих курток, які розраховані на сильний мороз і зшиті згідно особливостями дитячої анатомії й фізіології. Діти перегріваються швидше дорослих, у них підвищена динамічність рухів, тіло погане функціонує в щільній обтягує одязі; усе це враховується при пошитті верхнього одягу Reima. Саме про неї ми й поговоримо сьогодні.

Дитячі комбінезони Reima

Reima - фінська компанія, яка випускає дитячі комбінезони й термобілизна вже не перший рік. В 1944 році в маленькому фінському містечку Канканпяя з'явився завод, який шив одяг, переробляючи залишки камуфляжного екіпірування фінських солдатів. Матеріалу було багато, ідей - теж; незабаром завод повністю перейшов на виробництво технологічною верхнього одягу, який відразу знайшов армію шанувальників.

Чому відрізняються від попередніх останні моделі дитячих комбінезонів Reima, представлені в інтернет магазині Estafeta? Одяг пошитий з "авторського" матеріалу Рейми - ReimaTec, в основі якого лежить поліамід іполіестер. Тканина має вітро- і водозахисними властивостями, зносостійкістю. Наповнювач може бути синтетичним або натуральним (пухнув, перо) - усе залежить від того, на який температурний розкид розрахована модель. Одягаючись згідно "принципу багатошаровості" - термобілизна, фліс, комбінезон - можна носити такий верхній одяг в 20- і навіть 30-градусний мороз.

Що можна сказати про зручність і ергономіку дитячих комбінезонів Рейма

  • Каптури відстібаються й регулюються.
  • Регулюється навіть ширина колош.
  • При бажанні, куртку можна пристебнути до штанів - вона не буде задиратися при нахилах.
  • Високий комір захистить не тільки від вітру, але й від удару, якщо дитина впаде.
  • Нижні манжети оснащені отвором для великого пальця й не дадуть дитині обморозити руки.
  • Вітрозахисний клапан відкривається й закривається за бажанням.

Тепер - небагато про технології, використовуються при пошитті дитячих комбінезонів Reima. ReimaTec - матеріал, який проводиться з високоміцних поліамідів - таких, як Cordura. Вони служать десятиліттями й не втрачають своїх захисних властивостей. Мембранна підбивка не утрудняє циркуляцію повітря. У якості утеплювача може виступати поліестер, пух або так називається арктичний утеплювач - тинсулейт. Він витримує 30-градусні морози навіть при наявності вітру. Для додаткового захисту всі шви проклеєні й не пропускають вітер і вологу.

Для особливо "мокрих" погод - комбінезони Reima Kiddo. Вони пошиті із двошарової синтетичної тканини, у якій ваша дитина не промокне, навіть якщо він обожнює повалятися в снігу собі на втіху.

Дитячі комбінезони Reima - це яскрава зима і яскраві спогади для вашого маляти. Купуйте краще!

Відгуки покупців на Комбинезон Reima PLAYLAYERS