Чоловічі пуховики

Чоловічі пуховики - Реальний комфорт і престиж

Легені, винятково зручні й теплі чоловічі пуховики давно стали одним із самих улюблених видів верхнього одягу в осінній і зимовий період. Це демократичний і сучасний одяг, що дозволяє тому, хто її носить, бути мобільним і почувати себе розкуто. За рівнем комфорту з пуховиками не можуть зрівнятися ні пальто, що вимагають певної витриманості стилю, ні вже тим більше шуби, досить громіздкі й претензійні. Сучасні чоловічі пуховики є по-справжньому високотехнологічним одягом і поєднують у собі кілька шарів якісних текстильних матеріалів і шар особливого наповнювача, який може бути як натуральним, так і синтетичним.

Купити чоловічий пуховик у Києву

Якщо ви шукаєте, де купити чоловічий пуховик у Києву, заходите на сайт магазину Estafeta. У колекції інтернет магазину представлена безліч цікавих і зручних моделей пуховиків. Усі пуховики представлені офіційними імпортерами Nike, Adidas і інших відомих брендів. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами чоловічих пуховиків, ви дуже швидко підберете потрібний товар. А інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

Пуховики присутні в гардеробі практично кожного чоловіка. Особливо полюбилися ці утеплені куртки чоловікам, провідним активний спосіб життя або ж просто віддають переваги спортивний стиль в одязі. У чоловічому пуховику зручно завжди й скрізь:

  • під час тренування на відкритому повітрі взимку
  • під час прогулянки по місту
  • в автомобілі
  • на риболовлі й т.д.

Чоловічі пуховики

Легені й гарні зимові чоловічі пуховики не вимагають дотримання якого-небудь особливого стилю й прекрасно "уживаються" зі спортивним і повсякденним одягом, який віддає перевагу абсолютній більшості зайнятих, активних чоловіків. В інтернет магазині Estafeta можна купити пуховик на будь-який смак і для будь-якої ситуації: кольоровий або однотонний, короткий або довгий чоловічий пуховик.

До кращих синтетичних наповнювачів ставляться холлофайбер, ізософт, прималофт і ін. Ці матеріали дуже легені, чудово зберігають тепло тіла й при цьому не скачуються, не забиваються в кути підбивки. До натуральних утеплювачів ставиться пух і перо домашнього птаха ( серед самих теплих - гусячі й качині). У виробах провідних виробників спортивного одягу, приміром, чоловічих пуховиках Адідас, звичайно використовуються найкращі утеплювачі. Для ще більш якісного й рівномірного розподілу їх у внутрішньому шарі пуховика виробники розробляють спеціальні відтермінування, які сприяють кращому збереженню зовнішнього вигляду виробу, а також тепла тіла людину, яка він носили.

Крім самого утеплювача має значення й зовнішній шар чоловічого пуховика. Самі якісні пуховики шиються зі спеціальної щільної тканини зі спеціальним просоченням. З одного боку, цей матеріал чудово захищає від поривів вітру, дощу й холоду, з іншого боку - не дозволяють утеплювачу вилазити назовні. Для цього також використовуються особливі, максимально щільні рядки.

Ще одна особливість гарного чоловічого пуховика - висококласна фурнітура. Усі блискавки, замки, карабіни в якісного виробу працюють безвідмовно. Це особливо виручає в морозну погоду, коли руки замерзають і стає складно управлятися із замками й іншими дрібними деталями. Для ще більш надійного захисту в холодну пору року в пуховиках використовуються такі універсальні деталі:

  • щільні манжети, регульовані по обхвату руки
  • спеціальні планки, захищаючі від вітру місця кріплення "блискавок"
  • каптур або високий комір для захисту голови й шиї
  • вточні й накладні кишені для зручного розміщення всіляких дріб'язків

Спортивний інтернет магазин Estafeta пропонує чоловічі пуховики найкращої якості й по найбільш привабливій для покупців ціні. У каталозі представлені різні моделі таких пуховиків. Активним, енергійним людям прийдуть по душі вкорочені варіанти, що дозволяють завжди бути в русі; довгі пуховики чоловічі - для аматорів класики або для територій з дуже низькою середньою температурою повітря взимку.

Відгуки покупців на Куртка NIKE M NSW DOWN FILL PARKA