• Спортивні сонцезахисні окуляри

Спортивні сонцезахисні окуляри

Спортивні сонцезахисні окуляри. Будь самим собою

З початком "сонячного сезону" ми починаємо шукати сонцезахисні окуляри, які допоможуть нам сховатися від згубного ультрафіолету. Але як підібрати правильні? Якщо ви прагнете купити не просто пластмасську, зачернену донезмоги звичайними барвниками, то вам краще придивитися до професійних моделей спортивних сонцезахисних окулярів, які гарантують стовідсотковий захист від Уф-Випромінювання й мають ергономічну форму. Однак тут досить просто напоротися на підробку; якщо прагнете знайти по-справжньому якісний продукт - "Естафета" до ваших послуг.

Купити спортивні сонцезахисні окуляри в Києву

Якщо ви шукаєте, де купити спортивні сонцезахисні окуляри у Києву, заходите на сайт магазину Estafeta. Усі спортивні сонцезахисні окуляри представлені офіційними імпортерами Alpina, Lynx, Oakley і інших відомих брендів. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами спортивних сонцезахисних окулярів, ви дуже швидко підберете необхідні. А інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

Інтернет магазин Estafeta представляє вашій увазі моделі від таких "оптичних гігантів", як Alpina, OakleyTrepass, Lynx. Кожна із цих компаній - це, у першу чергу, команда професіоналів-технологів, які займаються розробкою високоточної спортивної оптики вже не перше десятиліття. Безкомпромісна якість, постійне вдосконалювання, унікальний стильний дизайн, який виділить вас у юрбі - от що відрізняє ці марки від інших.

Спортивні сонцезахисні окуляри Alpina

Німецький бренд Alpina з'явився в 1980 році в Німеччині й відразу побрав "в оборот" усю німецьку оптику, вийшовши на позицію лідера всього за кілька років. Спортивні сонцезахисні окуляри Alpinа створюються для справжніх професіонало . Багато моделей окулярів Альпіна мають унікальну властивість: залежно від випромінювання лінзи самі міняють відтінок ( при впливі сонячних променів у лінзи додається спеціальний полімер). Дана технологія Varioflex дозволяє вам купити одні універсальні окуляри на всі випадки життя.

Що собою представляють спортивні сонцезахисні окуляри Alpina

  • Спортивні окуляри повинні зручно сидіти, не натирати перенісся, надбрівні дуги, скроні.
  • Оправа виготовляється зі спеціального міцного, але гнучкого матеріалу.
  • Сонцезахисні лінзи - з полікарбонату, який забезпечує стовідсотковий захист від ультрафіолету. До того ж, такі лінзи часто блокують і синє випромінювання, шкідливе для очей.
  • Ступінь затінки фільтра можна підбирати згідно з вашими метами - від 0 до 4.
  • Спеціальне гідрофобне покриття на лінзах не дає прилипати до них краплям води, бруди, накопичуватися конденсату.

Спортивні сонцезахисні окуляри Oakley 

Oakley - американський бренд, небагато старше Альпіни; він, на відміну від своєї "суперниці", почав аж ніяк не з окулярів – першим продуктом "гаражного виробництва" був інноваційний матеріал для ручок мотоциклів, він не сковзав і не рвався. Потім компанія вже перемкнулася на оптику, ствердившись у цій області нарівні з іменитими відомими фірмами.

Сонцезахисні окуляри Oakley ставляться до вищої категорії спортивної оптики, тому що вони гарантують максимальну чіткість зображення. За це відповідає технологія HDO - high definition optics: картинка залишається такий же чіткої, як якби ви були без окулярів. Збільшення контрастності зображення досягається за допомогою молекулярного покриття на лінзах Iridium.

Спортивні сонцезахисні окуляри Lynx

Чому виділяються спортивні сонцезахисні окуляри Lynx? Крім того, що вони прекрасно захищають ваші очі від ультрафіолету, оправа виготовляється з термопластика за швейцарською технологією TR-90, який має високу міцність, гнучкість і малим вагою. Силіконові м'які підбивки дозволяють знайти "ідеальну" посадку окулярів.

Вибирайте модель, що сподобався, в спортивному інтернет магазині Estafeta і почувайте себе прекрасно при будь-яких погодних умовах!

Відгуки покупців на Окуляри солнцезахисні 0201114 CHAM MAT BLACK / BLACK SP3CF