• Спортивний одяг та взуття

Спортивний одяг та взуття

 

Біг
БІГ
Теніс
ТЕНІС
Плавання
ПЛАВАННЯ
Фітнес / Аеробіка
ФІТНЕС / АЕРОБІКА
Сноуборд / Гірські лижі
СНОУБОРД / ГІРСЬКІ ЛИЖІ
Велоспорт
ВЕЛОСПОРТ
Туризм
ТУРИЗМ
Кросфіт
КРОСФІТ
Йога / Пілатес
ЙОГА / ПІЛАТЕС
Бокс / Боротьба
БОКС / БОРОТЬБА
Спортивне харчування
СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
Персональний транспорт
ПЕРСОНАЛЬНИЙ ТРАНСПОРТ
Гольф
ГОЛЬФ

 

Спортивний одяг і взуття

Усі види спорту чимсь схожі. Стрибки, кидки, махи, пробіжки. Тому й функціональність спортивного одягу і спортивному взуття, у загальному- те, однакова. Проте, професійний борець ніколи не буде використовувати екіпірування тенісиста, а марафонець не стане ставити експеримент, взуваючи баскетбольні кросівки. Кожний спорт припускає свої відмінності, які дзеркально відбиваються у формі одягу, який для нього призначена.

Одяг і кросівки для бігу

Незалежно від того, яким бігом ви займаєтеся - на довгі або короткі дистанції - одяг для бігу не повинна заважати. Вона не буває занадто тягнучою, тому що при цьому неминучі натертості й роздратування на шкірі, але також не буває й "летить", вільної. Такий крій гарний хіба що для променаду по літньому садові. А одяг для бігу - спортивна футболка, спортивні шорти - повинні в міру облягати тіло. У більш холодну пору року можна бігати в спеціальних легінси і спортивній курточці на флісі. Увесь одяг для бігу шиється, як правило, із синтетичних тканин (або комбінується з бавовною), добре відводить піт і залишає саму матерію сухий, забезпечуючи бігунові гарну вентиляцію.

Кросівки для бігу відрізняються, у першу чергу, своєю вагою. Легені, менше 500 грам, вони постачені гарною амортизацією, чиє місцезнаходження залежить від того, як ви бігаєте: якщо основний упор на п'яту - те в пятке кросівка, якщо на носок - те в носку. Для захисту щиколотки від вивихів таке спортивне взуття "обладнається" додатковою фіксацією гомілкостопу й може мати зміщену до внутрішньої сторони шнурівку.

Одяг і взуття для тенісу

Одяг для тенісу у жодному разі не повинна сковувати руху. Її шиють із поліестер й інших високотехнологічних синтетиків, які припускають мінімальна кількість швів (а ті, які все-таки потрібні, розташовуються так, щоб не натирати шкіру спортсмена). Жіночий одяг (футболки, спідниці й топи) - рівно, як чоловіча (шорти, футболки) має антибактеріальне просочення, забезпечує постійну вентиляцію й швидко виводить піт, крім того, вона витримує багато прань, швидко сохне й практично не сідає.

Кросівки для тенісу мають ряд особливостей. Вони стабілізовані широкою каучуковою вставкою по центру, мають ущільнену п'яту з амортизацією, тоді як підошва носка відносно тонка (хоч і має захисну нашивку). Крім того, задник кросівка утворює щось на зразок хвилі, що рятує стопу від вивихів під час "приземлень" після стрибка.

Одяг і взуття для плавання

Звичайні купальники, плавки і бермуди не підходять для басейну - вони будуть тільки заважати. Професійний одяг плавців щільно облягає тіло й забезпечує гарну гідродинаміку (обтічність), що поліпшує ваші результати при запливі. Крім того, такий одяг має злегка стягуючий і компресійний ефект, а також обробляється складами, які захищають тканину від хлорки й Уф-Випромінювання.

Взуття для плавців - це звичайні тапочки для басейну, крокси або в'єтнамки. Правда, не зовсім звичайні. Найчастіше вони постачені фільтрами, що відводять воду. Їхнє основне завдання - щільно тримати ногу й не давати їй сковзати на мокрій підлозі в басейні.

Одяг і взуття для фітнесу

Одяг для фітнесу шиється з поліаміду, поліестер й бавовни, добре відводить вологу й не заважає робити різкі рухи тіла. Її основне завдання - підтримувати температурно-водний баланс організму під час занять.

Кросівки для фітнесу повинні мати м'яку гнучку підошву, тому для фітнесу іноді шиють спеціальні моделі взагалі без носка (вони забезпечують максимальну рухливість стопи під час занять).

Одяг і взуття для велоспорту

Велоодяг - це високотехнологічне екіпірування, яке ідеально облягає тіло й сидить, як улита, поліпшуючи роботу м'язів і знижуючи ризик розтягань. Футболки з довгим і коротким рукавом, шорти й легінси не віджимають кровотік, але стимулюють роботу мускулів і забезпечують гарну обтічність.

Взуття для велоспорту обов'язково повинні мати захисний фіксатор і шипи, а застібка повинна підбиратися індивідуально: це своєрідний "стабілізатор" вашої стопи в кросівці.

Одяг і взуття гірськолижне

Головний принцип сучасних гірськолижних костюмів - тришаровість. Верхній шар одягу непроникний для вітру, снігу й дощу. Середній - флісовий - гріє. Нижній - забезпечує швидкий відвід поту від шкіри. Крім того, гірськолижний одяг не повинна бути громіздкої або сковувати руху спортсмена. Гірськолижне взуття - під стать одягу - зручна, тепла й обов'язково з надійною фіксацією гомілкостопу.

В спортивному інтернет магазині Estafeta ви можете купити спортивний одяг і взуття, яке вам потрібна, причому дуже швидко. Головне - визначитися із цікавим вас товаром.