Инвентарь для фитнеса

Аксесуари із власним стилем

Навіть для звичайної ранкової розминки, з якої починається день, непогано мати хоча б легенькі гантелі - адже одними нахилами, присіданнями й випадами ситий не будеш. Для того щоб тіло правильне розбудовувалося, а не "застоювалося", потрібно його обтяжувати додатковими навантаженнями, які допоможуть розбудовуватися не тільки нашій мускулатурі, але й внутрішнім органам. Тому для тих, хто займається " професійною зарядкою" - тобто фітнесом, пілатесом або чимсь подібним, рук і ніг для саморозвитку явно недостатньо. Потрібний ще й спеціальний реманент, який допоможе довести тіло до досконалості.

Купити реманент для фітнесу в Києву

Якщо ви шукаєте, де купити реманент для фітнесу в Києву, заходите на сайт магазину Estafeta. У колекції спортивного інтернет магазину представлена безліч цікавих моделей. Усі спортивні аксесуари представлені офіційними імпортерами Nike, Adidas і інших відомих брендів. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами, ви дуже швидко підберете потрібний товар. А спортивний інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

Усе, що може вам знадобитися на заняттях по фітнесу або йозі, ви можете купити в інтернет магазині Estafeta. У нас представлений найрізноманітніший реманент для фітнесу - починаючи від гімнастичних м'ячів, і закінчуючи масажними балансувальними платформами. У кожної речі - своє призначення. Тому не варто замовляти щось навмання: спершу ретельно ознайомтеся з товаром, визначитеся з виробником ( у нас представлені тільки "імениті" закордонні компанії, що займаються виробництвом спортивних аксесуарів не перший рік, але може у вас є свої переваги). Але що б ви не купили в інтернет магазині Estafeta - це буде високоякісна річ, яка підвищить результативність ваших тренувань. Отже, який ж ви можете в нас знайти?

  • Ізотонічні кільця для фітнесу. Це міцні пружні кільця зручного розміру, які виготовляються зі сталі або каучуку й оснащені ручками, які можуть виконувати роль хвата як для рук, так і для ніг. Стискаючи такі кільця, ми можемо тренувати м'яза ікр, стегон, преса, руки, плечей, груди й спини. Звичайно для таких тренувань потрібні масивні тренажери з вантажами на пружинах. Тут же роль пружини відіграє саме кільце, має ідеальну для спортивних вправ форму.
  • Гімнастичні м'ячі й ціпка. Вони виготовлені з якісних синтетичних матеріалів, дуже міцні, зручні у використанні. Також ви можете замовити в нас масажний фітбол, який буде одночасно тренувати ваше тіло й опікуватися про його здоров'я, створюючи ефект крапкового масажу.
  • Балансувальні й масажні платформи - для всіляких поз і вправ у пілатесі і йозі, а також для стійки на плечах. Такі платформи виконують із дрібнокомірчастих міцних синтетиків закритого типу. Вони досить м'які й легені, небагато шорсткі, тому на них ви не посковзнетеся.
  • Арки для прогинів. Це, можна сказати, нововведення для фітнесу: така арка робиться з міцного матеріалу й має спеціальний фіксатор для голови й шиї. Призначена для розтяжки, випрямлення хребта й грудини. Користуватися такою річчю можна тільки з дозволу лікаря, але при вмілому обігу вона просто незамінна.
  • Усілякі блоки, валики й ролики для йоги й фітнесу. Вони зручні для вправ, які неможливо виконати, використовуючи лише скромні можливості свого тіла. До речі, у нас ви можете замовити й ремені для йоги - вони допомагають виставити "лінію ризику" у певних позах, далі якої йти не можна ( на жаль, самі ми далеко не завжди почуваємо цю крапку неповернення).

Підбирайте потрібний вам реманент, оформляйте замовлення й користуйтеся на здоров'я!