Туристичні намети

Туристичні намети. Підходять для пригод

Без туристичного намету в поході не обійтися. Навіть якщо весь похід полягає в спуску до найближчої річки з ночівлею з метою наловити рибки й відпочити на лоні природи. Спати ( та й просто відпочивати) без даху над головою дуже некомфортно, та й негігієнічно. Восени й навесні - холодно (улітку, до речі, теж на сирій землі не поспиш). У теплу пору року досаждають літаючі, повзаючі й стрибають істоти, які прагнуть скласти вам компанію на відпочинку. Купити підходящу модель туристичного намету ви можете в нас в інтернет магазині - "Естафета" представляє туристичні намети від провідних виробників товарів для туризму. Серед них - такі відомі в спортивних колах бренди, як Marmot і Pinguin. Ці компанії спеціалізуються на виробництві екіпірування, одягу, взуття й спорядження для зимових видів спорту й використовують у роботі найсучасніші матеріали.

Купити туристичні намету в Києву

Якщо ви шукаєте, де купити туристичні намети в Києву, заходите на сайт магазину Estafeta. У колекції спортивного інтернет магазину представлена безліч цікавих і зручних товарів для туризму. Усі туристичні намети представлені офіційними імпортерами Marmot, TrimmРinguin і інших відомих брендів. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами туристичних наметів, ви дуже швидко підберете потрібний варіант. А інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

На що варто звернути увагу, перш ніж купити туристичний намет?

Місткість туристичного намету

У нас ви можете купити компактні одномісні туристичні намети, які займають зовсім небагато місця й важать теж мало. Якщо ж ви йдете в похід з родиною або друзями, вам потрібна буде модель побільше: у наявності є туристичні намети 4 місцеві. Це розкішний варіант для тих, хто прагне відпочивати з комфортом: у такому наметі можна розпрямитися на весь зріст, місця предосить щоб не тільки спати, але й відпочивати, не тіснячись. Є тамбур, вікна та інші "приємні дріб'язки".

Конструкція туристичного намету

Класичні "будиночки" уже поступово йдуть у небуття - вони не шпарко зручні, враховуючи різкий скат імпровізованого даху в такій моделі. Ми рекомендуємо вам купити туристичний намет у формі півсфери або, приміром, напівбочки. У такий буде набагато зручніше. Намет установлюється за допомогою міцних дуг, кілочків, деякі оснащені кишенями для всякої дрібнички й тамбуром - для спортивного спорядження. Так ви не занесете бруд або сніг на "житлову половину" намету й забезпечите собі додаткове місце для відпочинку.

Якщо ви прагнете купити теплий туристичний намет, рекомендуємо вам придбати модель із "спідницею" - відрізом щільної тканини, який кріпиться по периметру низу намету й забезпечує додатковий захист. До речі, двошарові моделі із внутрішнім наметом набагато практичніше - зовнішній не продувається й непромокається шар захищає вас від непогоди, внутрішній забезпечує вентиляцію й не дає накопичуватися конденсату.

Якість туристичного намету

Якщо ви збираєтеся в похід улітку, те звичайний намет туристичний з тамбуром (або без) з легкого синтетичного матеріалу вам підійде. Якщо ж ви прагнете більш універсальну модель, підбирайте намет із щільного поліестер, з технологією плетива нитки Rip Stop (така не буде "повзти", якщо ви випадково її продірявите). Підлога намету - щільний, нейлоновий, з ретельно проклеєними швами. Така підлога витримує не менш 5000 мл водяного стовпа, адже йому має бути стояти на голій землі. Отвору для вентиляції - бажані.

Що таке гарний туристичний намет 

  • Тент - з міцного водонепроникається синтетика, із завареними швами.
  • Підлога - з додатковим захистом. Фурнітура - японська, сучасна. Дуги - ізфібергласу або того ж фібергласу, але з армуванням (дюрапол).
  • Розміри, форма, конструкція - по вашому розсуду.

Вибирайте краще в інтернет магазині Estafeta і користуйтеся на здоров'я!

Відгуки покупців на Палатка Vango Gamma 300 River