Жіночі вітровки

Жіночі вітровки - прикраса вашого гардероба

У чому зміст жіночої вітровки, якщо можна надягти звичайну жіночу куртку? У тому, що в неї інше призначення. Якщо жіноча куртка - це просто верхній одяг, який зігріває нас у холодну пору року, жіноча вітрівка покликано захищати, у першу чергу, від вітру й від вологи. Сучасн жіноч вітровки являти собою, що непродуваемую, непромокаемую одежду, которую в нужный момент (то есть когда покажется солнышко) можно запросто спрятать в сумку.

Купить женскую ветровку в Киеве

Если вы ищете, где купить женскую ветровку в Киеве, заходите на сайт магазина Estafeta. В коллекции интернет магазина представлено множество интересных и удобных моделей женских Усі вітровки представлені офіційними імпортерами Nike, Adidas і інших відомих брендів. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами, ви дуже швидко підберете потрібний товар. А інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

Перші куртки вітровки з'явилися відносно недавно, близько напівстоліття назад. Але їх "прототип" - куртка-штормівка - досить близький до них по своїй функціональності. Штормівки носили рибалки, які цілий день контактували із солоною морською й прісною дощовою водою. Ці куртки шили з "копченого" брезенту, що робило його водонепроникні. Але яка жінка надягне на себе полотняний мішок, навіть намагаючись урятуватися від шквального вітру? Згодом була винайдена ідеальна тканина, з якої можна було шити модні, легені, зручні жіночі вітровки: нейлон. Синтетика відштовхує воду, не дозволяє рвучкому вітру добратися до тіла й, разом з тим, має більший дизайнерський потенціал.

Сьогодні шиють жіночі вітровки з бавовни, льону або навіть шовку. Тканини проходять обробку, після якої одержують нові експлуатаційні властивості. Вітрівка сьогодні є одним із самих затребуваних елементів жіночого гардероба: вона незамінна вітряною весною, ранньою осінню й дощовим літнім вечором. Крім того, вітрівка вже давно перестала бути вузькоспеціалізованим одягом: сьогодні це річ, яка здатна підкреслити ваш стиль не гірше вечірнього вбрання (особливо, якщо це стиль сучасної спортивної дівчини, яка стежить за своїм здоров'ям).

Жіночі вітровки

В інтернет магазині Estafeta ви можете купити будь-яку модель, будь те класична жіноча вітрівка з каптуром від Asics або універсальна, бездоганна по крою й технологіям вітрівка Mizuno. Укорочені й стандартні, приталені й вільного крою, вітровки Адідас і Найк. Ми працюємо тільки із кращими виробниками спортивного одягу на світовому ринку.

Як вибрати жіночу вітровку

Можливих стилів і комбінацій настільки багато, що в першу хвилину здається, що вибір зробити неможливо. Але насправді проблеми немає. Зовнішній вигляд жіночої вітровки повинен повністю відповідати вашій виставі про ідеальну курточку, і не важливо, яка вона: стругаючи чорна, з пізнаваними смужками уздовж рукавів, або несподіван-яскрава. Що ж стосується якісних характеристик покупки - урахувати потрібно всього кілька моментів.  

  • Вітрівка повинна мати вентиляційні отвори, інакше потовиділення буде порушено, навіть якщо вона видасться надлегкої.
  • Манжети й низ вітровки обов'язково посаджені на гумку й можуть регулюватися. Жодна сучасна тканина не захистить від вітру, якщо виріб попросту не "герметично".
  • Матеріал вітровки не повинен м'ятися. Це не той елемент гардероба, який повинен зберігатися винятково на вішалці " по стійці сумирно": він повинен захищати вас від морського бризу, відкритих вітрів і пили, летить з-під швидких коліс.
  • Каптур вітровки повинен регулювати по розміру голови.
  • Зверніть увагу на довжину: якщо ви купуєте вітровку для активних занять спортом, можливо, їсти зміст побрати вкорочену модель, тому що довга однаково буде збиратися складками й підніматися через постійний рух.

Жіночі вітровки Адідас

Спортивна жіноча вітрівка кардинально відрізняється від звичайної легкої курточки. У неї вкладені ідеї й технологічні розробки інженерів, які створюють "розумну" одяг для розумних людей. Назвемо пари технологій, які використовуються в жіночих вітрівках Адідас, Nike і ін.

  • CLIMAТ. кань одягу сама вирішує, яка кількість тепла потрібно віддати, а яке - залишити, щоб забезпечити вашому тілу під час занять ідеальну температуру.
  • Coating. Зовнішня частина вітровки захищається особливим гідрофільним плівковим покриттям, яке може мати водовідштовхувальні властивості, але в той же час не перешкоджати вентиляції.
  • STORM-FIT. Унікальна тришарова матерія, яка чудово захищає від вітру й дощу; вона абсолютно непроникна для вологи, тоді як піт спокійно може проходити через мембрану тканини назовні. Вибирайте те, що вам по душі.

Гарна жіноча вітрівка (а в спортивному інтернет магазині Estafeta ви можете купити тільки й винятково гарні жіночі вітровки) стане вашою незмінною супутницею у вітряну похмуру погоду.

 

Відгуки покупців на Вітровки