Туристичні термоси

Справжній турист знає, що таке похідний мінімум: ті речі, без яких у шляху ніяк не обійтися. Намет, дощовик, казанок, термос, аптечка й сірника. Плюс ще десяток-другий дріб'язків (і не зовсім дріб'язків), які кожен включає у свій список за бажанням. Особливо важливо мати можливість зігрітися в поході, якщо ви збираєтеся в дорогу навесні або восени. Тому придбання якісного туристичного термоса повинне перебуває в числі перших необхідних покупок.

Купити туристичний термос у Києву

Якщо ви шукаєте, де купити туристичний термос у Києву, заходите на сайт магазину Estafeta. Усі туристичні термоси представлені офіційними імпортерами Salewa і інших відомих брендів. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами туристичних аксесуарів, ви дуже швидко підберете потрібний товар. А інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

 

Інтернет магазин Estafeta продає високотехнологічні туристичні термоси від німецького виробника спортивних аксесуарів, одягу й взуття - Salewa. Безумовно, це не єдина компанія, яка випускає гарні туристичні термоси, але Салева - одна з деяких, яка, згідно з результатами тестування своєї продукції, "обійшла" конкурентів, зберігши адекватні ціни на товар.

Туристичний термос Salewa 

Купивши туристичний термос Salewa, ви можете завжди бути впевнені, що не розчаруєтеся в покупці. Salewa утворювалася в 1935 році, у Німеччині. Споконвічно компанія робила туристичні рюкзаки ( до речі, одні з перших рюкзаків з металевим каркасом). Поступово асортименти розширювався - фірма стала випускати атрибути для альпінізму, кішки, кріплення, а також ціпка для лиж і різні елементи екіпірування.

Салева міцно ствердилася на позиціях якісного виробника аксесуарів для екстремального спорту, і в цій затишній ніші провела більш сорока років. Наприкінці сімдесятих Salewa стала випускати фірмовий одяг і взуття, яке, враховуючи рейтинг і ім'я компанії, відразу знайшла успіх. Крім спортивного екіпірування, компанія випускає все, що потрібно для активного відпочинку й туризму, у тому числі й туристичні термоси, які ви можете подивитися на цій сторінці.

Що собою представляють туристичні термоси Salewa

Усі моделі виконані з нержавіючої сталі. Це ідеальний варіант для туристичних термосів - вони безпечні й, на відміну від пластику, не надають напою сторонній смак, а також тримають тепло набагато довше недорогих пластикових термосів зі скляною пробкою. Згідно з тестуваннями, які проводилися серед популярних спортивних фірм, туристичні термоси Salewa довше всіх зберігають напій гарячим: аж до 7-8 годин температура становить близько 80 градусів.

Туристичні термоси Салева залишаються практично холодними й не нагріваються, навіть якщо залити туди окріп. Внутрішня колба абсолютно герметична й не дає напою віддавати тепло. До речі, саме від герметичності кришки термоса багато в чому залежить температура вашого чаю.

  • Кришка туристичних термосів буває двох типів: засувка або замикається кришка-клапан. Друга значно зручніше й герметичніше, саме така є в туристичних термосів Salewa.
  • Силіконовий ущільнювач також відповідає за повну герметизацію термоса, коли ви закриваєте його.
  • Матеріали, з яких виготовлені туристичні термоси, не містять шкідливих домішок, абсолютно безпечні у використанні й закручуються зручною кришкою-чашкою, яку можна використовувати прямо по призначенню під час подорожі, не займаючи дорогоцінне місце в рюкзаку похідними кружками.

Класичні літрові туристичні термоси Salewa зручно лежать у руці, лаконічно виглядають і виконують свої функції на 100%. Це вибір, про який ви не пошкодуєте.

Відгуки покупців на Термос PRIMUS Vacuum bottle 0.35