Чоловічі баскетбольні кросівки

Чоловічі баскетбольні кросівки - Вибраний змінить усі

Баскетбольні кросівки навіть зовні відрізняються від інших: кросівок для фітнесу, кросівок для бігу, бутс. Але внутрішні відмінності куди істотніше - і вони зв'язані, у першу чергу, з особливостями самої гри. У баскетболі потрібно багато стрибати, бігати, різкі розвороти й кидки зустрічаються куди частіше, чим в інших видах спорту. Усе це перетворює звичайні кросівки у вузькоспеціалізоване взуття, яке чуйно реагує на кожний рух спортсмена.

Купити чоловічі баскетбольні кросівки в Києву (Україна)

Якщо ви шукаєте, де купити чоловічі баскетбольні кросівки в Києву, заходите на сайт інтернет магазину кросівок Estafeta. Усі баскетбольні кросівки представлені офіційними імпортерами Nike, Adidas і інших відомих брендів. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами кросівок, ви дуже швидко підберете потрібний товар. А інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

Баскетбол - дуже стара гра; але кросівки не набагато молодше. Вік самих старих ( якби вони дожили до сьогоднішніх днів) становив би 98 років. Саме тоді, в 1917 році, з'явилися знамениті конверси - ганчіркові, зручні, легені. Незабаром у них стали тренуватися висхідні баскетбольні зірки.

Чоловічі баскетбольні кросівки

В 1951 році їм на зміну прийшли фірмові японські кросівки Онітцуко: Bascketball OK. Їх головна відмінність від конверсів було в тому, що вони мали підошву із присосками, чим походили на щупальці восьминога. Це забезпечувало додаткове зчеплення з підлогою. В 60-ых роках на арену виходить Adidas власною персоною. Це вже класичні кеди з незмінною потрійною смужкою з боків і захищеним гумовим носком, шкіряні й щільні.

Чоловічі баскетбольні кросівки Nike

Але не проходить і десяти років, як "адідасам" доводиться підсунутися: їх тіснять баскетбольні кросівки Nike, шкіряні й замшеві, з високим захистом гомілкостопу й рифленою підошвою по типу "ялинка", яка дотепер уважається ідеальної при різких розворотах і стрибках у баскетболі. На цьому класичну еру баскетболу можна вважати завершеної: з'являються джордани.

Чоловічі баскетбольні кросівки Jordan

Баскетбольні кросівки Jordan стали скандальною віхою в спортивній історії; Майклу Джордану навіть забороняли з'являтися в них на ігровому полі, мотивуючи це тим, що вони занадто яскраві й викликають (і вони-таки були яскравими, чорно-червоне розцвічення впадало в око). Джордан платив штраф і однаково виходив: кожну гру. Після джорданів баскетбольні кросівки почали проводитися подвоєними темпами - Nike, Adidas, Reebok, Onisuko і інші компанії змагалися в технологічності й новаторстві.

В інтернет магазині Estafeta ви можете підібрати кращу пару кросівок для професійних занять баскетболом. Але для цього потрібно знати, у чому полягає особливість цього типу взуття і як правильно вибирати кросівки. Які головні функції виконують кросівки для баскетболу?

  • Фіксують гомілковостоп за допомогою ременя, змійки, липучок або шнурівки. Посилена фіксація необхідна, тому що, по-перше, гра в баскетбол сполучена з більшою кількістю стрибків і небезпечних маневрів, а по-друге, вага й ріст баскетболіста досить великий, що й обумовлює підвищене навантаження на кості.
  • Забезпечують амортизацію. Вона досягається за рахунок повітряних або водних прошарків у підошві, за допомогою таких інноваційних матеріалів, як EVA, і т.д. Гарна амортизація потрібна для того, щоб при стрибках частина енергії поглиналася, а сила удару зменшувалася, інакше великий ризик травми.
  • Відповідають за гарну стійкість. Баскетбол - досить тверда гра: часом устояти на ногах зовсім не просто, особливо враховуючи, що гравці штурхаються й борються за право володіння м'ячем. Тому нестійкі ковзаючі кросівки - не варіант.
  • Забезпечують відмінне зчеплення з поверхнею.

Ви можете вибрати високі, класичні або низькі баскетбольні кросівки.

Перші найбільше підходять для високих гравців, другі чоловічі баскетбольні кросівки - практично універсальні.

А от низькі моделі не забезпечують винної фіксації, зате надають гравцеві прекрасну маневреність - це гарний варіант для провідних гравців середнього росту й комплекції.

Для вуличних ігор підбирайте моделі із твердою підошвою, яка забезпечить вам стабільність, тоді як для залу краще вибрати кросівки із прогумованою, м'якою підметкою.

Технологій, які впроваджуються в сучасні кросівки для баскетболу, так багато, що перелічити їх не представляється можливим. Згадаємо хоча б трохи основних

Foamposite

Верх кросівок робиться їхнього формованого поліуретану, завдяки чому зовні вони досить тверді, а от зсередини ухвалюють форму стопи.

Hyperfuse

Кросівок шиється з легені й дихаючого, але міцного тришарового матеріалу; розробка Найк.

Flywire

Сам кросівок шиється з тонкого матеріалу, тоді як у потрібних місцях підтримка стопи забезпечується надміцними полімерними нитками.

Інтернет магазин Estafeta пропонує вам купити сучасні й класичні моделі чоловічих баскетбольних кросівок від провідних світових виробників спортивного екіпірування. Зробіть свій вибір!

Відгуки покупців на Кросівки баскетбольні