Інструменти для велосипеду / комплектуючі

Велодяж й велоаксесуари - Любиш кататися — люби й катайся

Якщо ви - щасливий власник велосипеда, який активно використовує його по призначенню, а не тримає на почесному місці в гаражі або на балконі, вам доведеться стежити за його "здоров'ям". Ніякої потреби перед кожною поїздкою проводити повний огляд транспорту, звичайно ж, немає. Досить перевірити гальма, кермо, тиск у шинах - і можна відправлятися в шлях. Але в цьому шляху у вас завжди повинен бути із собою хоча б мінімальний набір інструментів для велосипеда й велоаксесуарів, які не дадуть раптовій поломці застати вас зненацька.

Купити інструменти для велосипеда в Києву

Якщо ви шукаєте, де купити інструменти для велосипеда в Києву, заходите на сайт магазину Estafeta. У колекції інтернет магазину представлена безліч цікавих і зручних моделей. Усі товари представлені офіційними імпортерами Lezyne і інших відомих брендів. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами, ви дуже швидко підберете потрібний товар. А спортивний інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

В інтернет магазині Estafeta ви можете купити всі необхідні комплектуючі для велосипеда найвищої якості, адже їх робить не підпільна фірма із сумнівною репутацією, а німецька компанія Lezyne, чиї рейтинги високі не тільки в Германії і Європі, але й за її межами. Враховуючи, що вік фірми невеликий - усього 9 років - це дійсно вражає.

Інструменти для велосипеда

Лезин не женеться за продажами, не намагається постійно придумати щось нове, щоб різноманітити асортименти; продажу забезпечує висока якість і технологічність продукції, яку вони роблять. Якщо ви купите інструменти для велосипеда Lezyne, будь те знімачі для каретки, бортування або звичайний ключ, ви зробите кращий подарунок своєму двоколісному другові. Усі інструменти для велосипеда проводяться з надійн, що пройшли всілякі тестування матеріалів - звичайно це нержавіюча сталь або карбон.

Мультитул для велосипеда

Елементи виточені ідеально, аж до міліметра, тому замість досить габаритних інструментів ви можете придбати навіть мультитул для велосипеда - якщо, звичайно, ваша прогулянка не буде особливо довгою. Погана слава, яку знайшли мультитули через свою хисткість і недовговічності, обійшла стороною Lezyne. Комплектація будь-якого їх мультитула - викрутки, гайкові ключі, вичавки, ножі та інше - проходить таке ж тестування, як і "повноцінні" інструменти. Якість відмінна, матеріал - міцний, не ламкий.

Ліхтар для велосипеда

Також вам знадобляться деякі велоаксесуари: такі, як ліхтар для велосипеда й насос. Лезин - один з визнаних лідерів у виробництві велофонарів і фар, тому що саме вони випустили 5 років тому led-ліхтар, який давав прекрасну освітленість і при цьому міг похвастатися невеликими енерговитратами. Ви можете купити ліхтар для велосипеда з вузьким спрямованим променем або широкого спектра ( від 50 до 100 м), також можна придбати "змішану" модель і потім перемикати на потрібний вам режим.

Насос для велосипеда

Одна з найпоширеніших проблем під час поїздки на велосипеді - проколоті або просто спущені шини. Щоб її розв'язати, досить купити насос для велосипеда. Великий підлоговий насос зручно використовувати будинку, до того ж, він оснащений довгим шлангом. Компактний портативний насос поміститься в підсідельну сумку або вело рюкзак, його ви зможете дістати в будь-який момент, якщо посередині дороги раптом спустить шина. Багато насосів Lezyne оснащені манометром, це зручно, якщо вам потрібно стежити за тиском у шині. Адже перекачані або недокачанові колеса - це теж погано, і далеко не всім велосипедам потрібно позамежний тиск в 11 атмосфер; звичайно вистачає й восьми. З манометром легко стежити за цими показниками.

Купите в інтернет магазині Estafeta якісні комплектуючі й інструменти для велосипеда й катайтеся на здоров'я. Удачі!