Жіночі кросівки для тенісу

Жіночі кросівки для тенісу - Вільний рух

Правильно підібрати жіночі кросівки для тенісу – це ціла наука. Вони повинні бути адаптовані з погляду фізіології (адже анатомія будови жіночої стопи не така, як у чоловіків). Крім того, вони повинні в точності дотримувати специфіки рухів під час тенісного матчу, який суттєво відрізняється від будь-якого іншого. Ну й, безумовно, кросівки просто зобов'язано бути жіночними, модними й гармоніювати з тенісним костюмом. Щоб не заплутатися в цих численних « повинні», підемо один по одному.

Купити жіночі кросівки для тенісу в Києву

Якщо ви шукаєте, де купити жіночі кросівки для тенісу в Києву, заходите на сайт магазину Estafeta. У колекції інтернет магазину представлена безліч цікавих і зручних моделей жіночих кросівок. Усі кросівки представлені офіційними імпортерами Nike, Adidas і інших відомих брендів. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами жіночих кросівок, ви дуже швидко підберете потрібний товар. А спортивний інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

Жіноче спортивне взуття має свої відмінності, хоча так було не завжди. Раніше дами змушені були мучитися у важких і непропорційних кросівках, якщо прагли долучитися до великого спорту. Потім з'ясувалося, що нога в жінок не така, як у чоловіків: вона вже, легше, а послідовність крапок, які «активуються» при ходьбі – інша. Так з'явилися кросівки для жінок. У них був стабілізований центр підошви, але п'ята при цьому була більш вузької, чому у звичайних кросівках; до того ж, вона мала додаткову внутрішню фіксацію.

Амортизатори теж перетерпіли зміни – у жіночі кросівки стали ставити більш «чуйні», м'які амортизуючі системи, які адекватно реагували на навантаження, що прикладається ( потрібно пам'ятати, що вага жінки менше, тому й тиск на підошву зменшується теж). Однак навіть така жіноче спортивне взуття не була пристосована для гри в теніс. Адже вона дотримує специфіки будови жіночої ноги, але ніяк не специфіку цього спорту.

Жіночі кросівки для тенісу

Щоб зрозуміти, якими повинні бути кросівки для тенісу, простежимо рухи тенісиста під час тренування. Більшу частину часу спортсмен переміщається по кривій, яка розташована приблизно паралельно сітці. Ця траєкторія «розбивається» періодично викидами й стрибками, коли м'яч іде за межі досяжності. Така схема суттєво відрізняється від принципу пересування у волейболі, баскетболі, футболі: навантаження доводиться, по більшій частині, на бік ступні, тому що переважають саме бічні переміщення. Виходячи із цього, розроблювачі спортивного взуття створили спеціальні кросівки для тенісу, які мають ряд відмінностей. Яких?

  • По-перше, задник більш вигнутий. Це потрібно для того, щоб зм'якшувати удари під час стрибків: стопа затримується на м'якому валику вигину, а потім благополучно приземляється.
  • По-друге, у внутрішній частині взуття є невеликий м'який горбок, розташований посередині й збігається з ямкою, утворюється зводом стопи. Це потрібно для кращої фіксації й профілактики вивихів і травм.
  • По-третє, підметка влаштована по-іншому. Вона в задній частині значно ширше, чим у передній, а посередині є каучуковий ущільнювач, який робить взуття більш стійкої й допомагає тенісистці зберегти рівновагу навіть у самому неймовірному положенні тіла.
  • Крім того, кросівки для тенісу обов'язково мають захист на носку й пошиті з добре вентилюються, дихаючих тканин.

В інтернет магазині Estafeta ви можете купити жіночі кросівки для тенісу від таких відомих виробників, як Nike, Wilson, Lotto. Вони відрізняються безкомпромісною якістю й унікальним дизайном, який давно вже став впізнаються у всіх країнах Європи й не тільки. Технології - це альфа й омега сучасному спортивному взуття, тому на них зупинимося ледве докладніше.

Жіночі кросівки для тенісу Nike

Амортизуючі вставки в жіночих кросівках для тенісу Nike – гордість компанії: це знамениті Air Nike, перебувають із поліуретанової ємності з повітрям, і всілякі від них похідні. Крім того, компанія активно працює з нанотехнологіями й розробляє надтонкі матерії для верху кросівок, які дозволяють нозі почувати себе максимально комфортно ( до таких технологій ставиться Nike Skin).

Жіночі кросівки для тенісу Wilson

Технології жіночих кросівок для тенісу Wilson багато в чому перетинаються з Найк, однак є й власні наробітки. Серед них – інноваційний протектор підошви, який поліпшує зчеплення з поверхнею як на вулиці, так і в залі, а також технологія Contured Last (контурна колодка, стабілізуюча ногу й надає підтримуючий ефект по всьому периметру стопи).

Жіночі кросівки для тенісу Lotto

Компанія спеціалізується на тенісному взутті, але із усіх розробок особливо цікавої представляється устілка для жіночих кросівок для тенісу Wilson Raptor Ultra. Вона виявляє легкий масажуючий ефект, має здатність запам'ятовувати форму стопи, а найголовніше - постачена неймовірно тонкої, але міцною дротяною сіткою, яка допомагає впоратися з величезними навантаженнями під час матчу.

В спортивному інтернет магазині Estafeta ви можете купити найкращі й самі яскраві жіночі кросівки для тенісу аматорського й професійного. Вибирайте!

Відгуки покупців на Кросівки для тенісу