• Про нас

Про наш магазин

На щастя, в світі все більшої популярності набуває здоровий спосіб життя і спорт стає невід'ємним елементом існування сучасної людини. Футбол, баскетбол, плавання, велоспорт - це лише мала частина тих видів спорту, товари для яких представлені в нашому супермаркеті.

Estafeta - це інтернет-супермаркет для всіх, хто має відношення до спорту: професійних спортсменів, пристрасних прихильників активного відпочинку і просто наймолодших шанувальників фізичної активності.

На нашому сайті Вашій увазі представлений найширший і різноманітний асортимент товарів провідних брендів - світових лідерів по виробництву спортивного інвентарю та одягу, таких як: Adidas, Nike, Puma, Asics, New Balance, Merrell, Columbia, Speedo, Arena і інші. У нас Ви так само знайдете товари, які рідко зустрінеш у традиційних спортивних магазинах.

Правильний вибір спортивного спорядження - запорука успішних і продуктивних тренувань, які, в свою чергу, є Вашим першим кроком на шляху до внутрішньої гармонії і зовнішньої досконалості.

Саме тому наші професійні консультанти з радістю послужать для Вас провідниками в величезний світ спортивних товарів і неодмінно нададуть Вам підтримку в здійсненні вибору серед найоптимальніших, підібраних спеціально для Вас варіантів, що відповідають всім Вашим вимогам.

Чому Ви маєте зробити свій вибір на користь Estafeta?

На відміну від багатьох існуючих на даний момент інтернет-магазинів, в яких поняття «ціна» і «якість» є синонімами, ціни на всі товари, представлені в нашому супермаркеті, адекватні і, як правильно, значно нижче, ніж в реальних магазинах, в основному за рахунок оренди приміщення, оплати праці продавців-консультантів та інше.

Усі товари мають ідеальне співвідношення якості і ціни. Ми продаємо виключно оригінальну продукцію, а широкий вибір спортивних товарів задовольнить запити найвимогливіших покупців.

Одним із основних переваг нашого інтернет-супермаркету є широкий асортимент товарів, який часто недоступний для звичайного магазину, часто в силу недостатньої площі приміщення, а також економія часу, великий дефіцит якого відчуває сучасна людина.

Завдяки нашому супермаркету у Вас більше не буде необхідності відвідувати різні магазини в протилежних кінцях міста - тепер потрібний товар сам прийде в Ваш будинок. Ви можете в зручній для Вас обстановці оцінити і вибрати товар, який Вас, вивчивши його фотографії і характеристики.

Комфорт і зручність - один з основних принципів роботи нашої компанії. Спортивний супермаркет Estafeta розширює межі Ваших можливостей і дозволяє з легкістю і впевненістю купувати товари, які будуть допомагати Вам досягати нових висот.

Ми прагнемо вивести наших клієнтів на новий якісний рівень тренувань і радіємо разом з Вами кожному Вашому професійному досягненню або маленькій особистій перемозі.