Чоловічі волейбольні кросівки

Чоловічі волейбольні кросівки - Новий рівень комфорту

Справжній "синдром" століття сучасних технологій - мінімізація. Ми прагнемо зменшити все, що тільки можна: самий тонкий смартфон, самий маленький процесор; монітори-плівки й жіночі кросівки-пушинки. Тому часто здається, що якісна чоловіче спортивне взуття неодмінно повинна бути легкої, м'якої й практично не відчуватися на нозі. Якщо мова йде про "тапочках" для йоги або пілатеса - можливо, так воно і є. Але є й більш тверді види спорту, які припускають надійну фіксацію й захист ноги. За таких умов кросівки ніяк не можуть бути "ширяючими" і "невагомими": повинен бути присутнім здоровіша вага.

Купити чоловічі волейбольні кросівки в Києву

Якщо ви шукаєте, де купити чоловічі волейбольні кросівки в Києву, заходите на сайт магазину Estafeta. Усі волейбольні кросівки представлені офіційними імпортерами Asics і Mizuno. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами чоловічих волейбольних кросівок, ви дуже швидко підберете потрібний товар. А спортивний інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

В інтернет магазині Estafeta ви можете купити чоловічі кросівки для волейболу і гандболу від таких виробників, як Mizuno і Asics: вони, у своєму роді, кращі із кращих. Саме ці компанії вважаються сьогодні ведучими у виробництві взуття для професійного волейболу. Що вони собою представляють?

Далеко не новачки у своїй справі. Лідери по офіційних і неофіційних даних. Незважаючи на те, що багато уважають Asics американської маркою, "ноги" у неї ростуть із Японії - так само, як і в Міцуно. А про рівень японських технологій можна навіть не говорити: на сьогоднішній день, реальних конкурентів у Японії по частині технологій немає. І Міцуно, і Асікс не перший рік займаються розробкою амортизують і стабілізуючих систем у кросівках для волейболу, і досяглися в цьому непоганих результатів.

Чоловічі волейбольні кросівки

Але для того, щоб визначитися з маркою, спочатку потрібно розібратися в тому, якими ж повинні бути справжні волейбольні кросівки і чому. Три кити, на яких будується сучасна модель волейбольного кросівка:

  • амортизація
  • вентиляція
  • фіксація

Амортизація підійде не кожна. По-перше, вона повинна бути досить сильної, особливо якщо мова йде про чоловічі моделі. По-друге, амортизуючі елементи обов'язково повинні перебувати в п'ятковій частині взуття, тому що волейбол припускає велика кількість стрибків. По цій же причині ногу спортсмена необхідно добре зафіксувати: один невдалий стрибок, різкий розворот, зіткнення з іншим гравцем - і вивих щиколотки забезпечений. Тому волейбольні кросівки мають не тільки спеціальну тверду підметку, що стабілізує стопу, але ще й додаткові елементи фіксації, вбудовані у верх кросівка. Крім того, виробники використовують особливу систему шнурівки: шнурки не сковзають і не розв'язуються навіть на простому вузлі.

Які матеріали використовуються при пошитті верху воллейбольного кросівка

Обов'язково присутні поролонові вставки, пом'якшувальні кросівок, а усередині використовуються синтетичні матеріали, виключають натирання шкіри. Mesh - сучасний сітчастий матеріал, який ідеально підходить для пошиття язичка спортивному взуття й тих елементів, які відповідають за вентиляцію.

Що являє собою проміжна підошва воллейбольного кросівка

Її роблять із етиленвінілацетату - спеціального матеріалу, який не просто надає стійкість нозі, але й може зменшувати вібрації від ударів, тому що розподіляє ударну хвилю по всій поверхні підошви. Підметка може бути зроблена з різних матеріалів: вуглецевої гуми, каучуку, поліуретану. Але в кожному разі, це буде міцний матеріал, забезпечує спортсменові гарну підтримку.

Волейбольний кросівок збалансований так, щоб, використовуючи "крапку обертання" у зовнішній підошві, спортсмен міг швидко розвертатися, не втрачаючи рівноваги. Підметка покрита ялинковим протектором, який може міняти глибину й напрямок від носка до п'яти.

Чоловічі волейбольні кросівки Asics

Так що ж вибрати, Mizuno або Asics? Можливо, ви вже купували взуття якої-небудь із цих марок - значить вам, найімовірніше, захочеться продовжити знайомство із продуктом цієї компанії, адже розчаруватися в Асікс або Міцуно не так-те просто. Якщо немає - визначимо головна відмінність між цими двома виробниками. "Аксиси" використовує гелеві камери в проміжній підошві, відповідальні за амортизацію, і "обладнають" підметку додатковими пластиковими вставками - для твердості.

Чоловічі волейбольні кросівки Mizuno

Mizuno відливають уже споконвічно більш тверду підошву, але використовують у ній запатентовану технологію - Wave (вигнута міцна пластина), яка відповідає одночасно й за амортизацію, і за стабілізацію стопи.

Які б чоловічі волейбольні кросівки ви не купили в інтернет магазині Estafeta, будьте впевнені: якість вас не розчарує.

Відгуки покупців на Кросівки для волейболу / гандболу