Чоловічі спортивні майки

Чоловічі спортивні майки - прохолодні, сухі, невагомі

Навряд чи найдеться більш популярний і "всюдисущий" елемент гардероба, чому спортивна футболка або спортивна майка. Причому як для чоловіків, так і для жінок. Кожний з нас прекрасно з нею знаком; але все-таки, не будемо недооцінювати значення чоловічої спортивної майки в екіпіруванні професійного спортсмена.

Купити чоловічу спортивну майку в Києву

Якщо ви шукаєте, де купити чоловічу спортивну майку в Києву, заходите на сайт магазину Estafeta. У колекції інтернет магазину представлена безліч цікавих і зручних моделей чоловічоспортивних майок. Усі спортивні майки представлені офіційними імпортерами Nike, Adidas і інших відомих брендів. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами чоловічих спортивних майок, ви дуже швидко підберете потрібний товар. А спортивний інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

Чоловічі спортивні майки

Що ми знаємо про цей немудрий одяг? Натільна майка надівається під верхній одяг, чоловічі спортивні майки носять як основний одяг, поєднуючи їх з спортивними шортами або чоловічими спортивними штанами. Видалося б, у них немає ніякий особою функції; єдине завдання - не заважати тренуватися (тому спортивні майки шиють із провітрюються, легких матеріалів, добре поглинаючих вологу). Але це не зовсім так. У гарної чоловічої спортивної майки кілька функцій.

Захисна. Під час занять можна натерти шкіру, приміром, про тренажер, заробити роздратування. Тканина спортивної майки повинна захищати від подібних неприємностей, а також від невеликих порізів і подряпин.Естетична. Спортсмен повинен "тримати особа" навіть тоді, коли з нього зійшло сім потів і восьмий на підході. Це теж частина тренування - не тіла, але сили духу, якщо завгодно. В дурнях можна займатися в себе будинку, у залі - тільки в пристойному спортивному одязі .Кліматична. Спортивна майка відповідає за нормальну циркуляцію повітря й шиється із тканин з особливою будовою волокон, які дозволяють максимально "оперативно" виводити піт з поверхні шкіри. Результат - тіло сухе й відносно свіже, пори шкіри відкриті для припливу повітря. Тонізуюча. Це ставиться до компресійних футболок і майкам, про яких ми поговоримо трохи пізніше.

У спортивному інтернет магазині Estafeta ви можете купити чоловічу спортивну майку для походу в зал, для бігу, повсякденну або ж бійцівську майку. При виборі орієнтуйтеся не тільки на зовнішній вигляд виробу, але й на виробника. Можливо, ви вже брали футболку або майку Адідас? Або знайомі із творчістю гіганта спортивної думки Найк не з_чуток? У такому випадку, простіше буде купити спортивний одяг уже перевіреної фірми. Втім, не сумнівайтеся: увесь продукт, представлений у спортивному інтернет магазині Estafeta - винятково високої якості, будь те чоловічі спортивні майки Рибок, Адідас,, Найк і т.д.. Ми не співробітничаємо із сумнівними компаніями.

Що являє собою гарна чоловіча спортивна майка?  Чоловічі спортивні майки Адідас, Найк і іже з ними ( тобто, майки всіх іменитих спортивних концернів) шиються як з натуральних тканин, так і із синтетичних. Уважається, що бавовна, трикотаж - це краще для тіла й здоров'я. Коли мова йде про звичайну білизну, може це дійсно так. Бавовна дихає, добре усмоктує піт, не обтяжує - одним словом, носиться легко. Але при активному тренуванні з більшими навантаженнями спортсменові не буде комфортно у звичайній спортивній футболці або спортивній майці з бавовни; вона швидко намокне й стане липнути до тіла. Синтетичні чоловічі спортивне майки шиють із поліестер або поліаміду. Ці матеріали мають спеціальну об'ємну структуру волокон, які моментально вбирають піт і виводять його назовні. Поверхня спортивної майки - волога, у той час як внутрішній сторона - суха, і шкіра суха теж. До того ж, спортивні майки з поліестер підтримують нормальну циркуляцію повітря. Але важлива не тільки тканина. Крій важливий теж. Спортивні майки з натуральних тканин повинні сидіти вільно, але не надто; синтетика ж, навпаки, щільно прилягає до тіла - вступаючи в контакт зі шкірою, матерія починає активно з нею "співробітничати". Спортивні майки Найк (і не тільки, до речі) обов'язково прострочені плоскими швами, які не натирають шкіру.

Чоловічі спортивні майки Адідас

Які технології впроваджуються в сучасний спортивний одяг для залу? Адідас розробила цілую серію матеріалів CLIMA, які покликано оптимізувати кліматично баланс під час занять спортом. Говорячи простіше, вони стежать за тим, щоб шкіра залишалася сухий, добре провітрювалася, не перегрівалася й не переохолоджувалася.

Чоловічі спортивні майки Найк

Найк має свої власні наробітки в цій області. Функції чоловічих спортивних майок Найк - ті ж, матеріали інші: Therma-FIT, Dry-FIT, Storm-FIT і т.д. Також Найк робить компресійний одяг, згадану раніше. У чому її суть? Під час тренування м'яза споживають багато енергії й, відповідно, вимагають більшого припливу крові, багатої киснем. Поступово кисень іде, і до м'язів надходить "голодна", напівпорожня кров, у якій майже немає кисню. М'яза починають "задихатися", виділяється молочна кислота, починаються болі. Компресійні майки стискають тіло й підсилюють циркуляцію крові, тим самим збагачуючи тіло дорогоцінним киснем. Кожна чоловіча спортивна майка, яку ви бачите в інтернет магазині Estafeta - уже сама по собі еталон якості й гарного смаку. Вибирайте ту, яка вам підходить найбільше.

Відгуки покупців на Майки