Чоловіча термобілизна

Чоловіче термобілизна - Новий рівень волі

Тілогрійки й кожухи прекрасно захищають від морозу. Тонка шовкова білизна підійде для будь-який, навіть самої чутливої шкіри. А сучасні синтетичні тканини здатні позбавити нас від надлишків вологи на тілі, тим самим перешкоджаючи переохолодженню. Але жоден з перерахованих видів одягу не може забезпечити комплексний захист; а чоловіче термобілизна - може. Воно призначене для того, щоб регулювати температуру й вологість нашого тіла при будь-яких погодних умовах. Тому ціна такої білизни повністю виправдовується його універсальністю і якістю.

Купити чоловіче термобілизна в Києву

Якщо ви шукаєте, де купити чоловіче термобілизна в Києву, заходите на сайт магазину Estafeta. У колекції інтернет магазину представлена безліч цікавих і зручних моделей термобілизни. Усі термобілизна презентовано офіційними імпортерами Craft, Helly Hansen, Odlo, Columbia, Northland і інших відомих брендів. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами чоловічого термобілизни, ви дуже швидко підберете потрібний товар. А інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

Основні гідності чоловічого термобілизни укладені в його теплозберігаючих і вологовивідних якостях. Охочих купити термобілизна чоловіче дуже багато. Це й аматори риболовлі, і спортсмени ( у тому числі професійні), і просто чоловіка, багато перебувають на свіжому повітрі восени й узимку. Комплект чоловічого термобілизни придасться не тільки на прогулянці або риболовлі, але й у поході, під час тривалих зимових тренувань і, взагалі, у будь-яких екстремальних умовах, коли необхідно зберегти нормальну температуру тіла.

Чоловіче термобілизна

Сучасне чоловіче термобілизна прийшло на зміну популярному багато років тому чоловічому бавовняному або напівшерстяній натільній білизні: кальсонам і фуфайці. Така білизна дуже виручала в холоди, але мало ряд недоліків. Як і будь-які вироби з повністю натуральної пряжі, воно швидко втрачало форму, вицвітало, сідало або, навпаки, розтягувалося. Однак, сама ідея такої білизни була як не можна до речі при несприятливих погодних умовах. Завдяки розвитку технологій тексильної промисловості й винаходу новітніх, високотехнологічних тканин чоловіче термобілизна має рядом унікальних якостей, які дозволяють застосовувати його при самих різних умовах зовнішнього середовища й видах діяльності:

  • для захисту від холоду й різких перепадів температури
  • під час спортивних тренувань і інших фізичних навантажень
  • під час тривалого перебування на свіжому повітрі без необхідного в морозну погоду зігріваючого руху (наприклад, під час зимової риболовлі) 

Чоловіче термобілизна – це особливий і популярний вид чоловічий одягу, який здатний навіть при наявності низьких температур повітря зберігати тепло людського тіла.

Із цією метою в процесі виробництва термобілизни прийнято використовувати унікальну технологію плетива тканини, яка передбачає створення величезної кількості гнізд. Саме вони служать у ролі ефективного й непереборного бар'єра на шляху холоду до людського тіла.

Крім того, популярним і затребуваним чоловіче термобілизна стало завдяки своїй здатності позбавити тіло від надлишків вологи. Такого ефекту виробникові вдається досягтися за рахунок здатності гнізд тканини виштовхувати крапельки поту. А це значить, що навіть за умови інтенсивної експлуатації чоловічого термобілизни, воно буде дуже швидко сохнути, гарантуючи чоловікові максимальний рівень комфорту й зручності під час будь-яких занять спортом і в повсякденному житті. 

Купити чоловіче термобілизна коштує ще й з тієї причини, що в процесі пошиття термобілизни не передбачена наявність швів, а це значить, що під будь-яким одягом воно не буде виділятися.

Термобілизна інтернет магазин

Чоловіче термобілизна в інтернет магазині Estafeta презентовано відомими в усьому світі виробниками Craft, Helly Hansen, Odlo, Columbia, Northland які змогли заслужити довіру й повага серед європейських і американських споживачів. Ви обов'язково оціните той рівень комфорту й зручності, який може забезпечити тільки якісне брендове чоловіче термобілизна.

 Якщо ви бажаєте використовувати термобілизна для занять спортом, наприклад, скелелазінням або водними лижами, найкраще звернути увагу на термобілизна, виготовлене з поліпропілену. Воно буде швидко висихати прямо на тілі, не змушуючи прибігати до частих перевдягань у сухі речі.

Для катання на лижах і для інших популярних зимових видів спорту найкраще вибрати термобілизна, виготовлене з поліпропілену з обов'язковим додаванням вовни. Вона буде не тільки сприяти відштовхуванню крапель поту, але й відмінно збереже тепло навіть у розпал лютих морозів і сніжної зими.

 

Відгуки покупців на Термобілизна