Рушники для басейну / Халати для басейну

Рушника для басейну. Час тече - вчитеся плавати!

Якщо ви ходите на плавання в басейн (неважливо, у якій ролі - професіонала або аматора), вам повинне бути відомо, наскільки важливе тут правильне екіпірування. Якщо купальник для басейну або шапочка для плавання буде зроблена з неправильного матеріалу, підібрана не по розміру, недбало зшита - усе задоволення від водних процедур зведеться до нуля. Так само, як ефективність занять. Однак важливо правильно підібрати одяг не тільки для самого плавання, але й для басейну взагалі.

Купити рушник для басейну в Києву

Якщо ви шукаєте, де купити рушник для басейну в Києву, заходите на сайт магазину Estafeta. Усі рушники халати для басейну представлені офіційними імпортерами Arena, Head. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами рушників і халатів для басейну, ви дуже швидко підберете потрібний товар. А спортивний інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

Коли виходиш із басейну, різко відчуваєш перепад температур: перше бажання - витертися, закутатися в щось тепле. Виходить, вам знадобиться рушник для басейну й халат. Де їх купити? Звичайно ж, в інтернет магазині Estafeta. Як вибрати? Зараз розповімо.

Рушника для басейну

Чому відрізняється домашній рушник від того, яке ви берете в басейн або на тренування? Домашнє може бути будь-якого розміру: і чим більше, тем краще - вам буде комфортніше в нього загортатися. Але рушника для басейну не розраховані на таке "загортання": ви витираєтеся максимально швидко й максимально сухо. Тому більшим такий рушник бути не повинний, скоріше навпаки - невелику модель ви легше впакуєте в сумку. На нашому сайті ви можете купити великий рушник для басейну - для тіла, або маленьке - для волось.

Не менш важливий момент - матеріал. Бавовняні вироби відмінно вбирають вологу, добре стираються, приємні до тіла: натуральний продукт все-таки. Але актуальніше сьогодні рушника з мікрофібри. Цей матеріал не просто швидко убирає вологу, але й швидко висихає, що досить важливо, коли ви не будинку. "Вантажопідйомність" мікрофібри вражає: вона може увібрати аж до своєї десятикратної маси. Ідеальний ворс - середньої довжини, 5-7 мм. Такий рушник ефективний убирає вологу, а сохне недовго.

Халати для басейну

Наступний крок - підбираємо халати для басейну. Халат повинен бути просторим і зручним - так, щоб ви могли швидко загорнутися в нього після купання й не почувати себе скуто при цьому. У наших халатах ергономічні шви, зручний крій, ідеальна довжина. Махровий халат добре вбирає залишки вологи, яку ви не витерли рушником - вам не прийде мокнути в такому халаті. Стильні халати на поясі - відмінний вибір для людини, яка займається водним спортом: швидко надіваються, швидко знімаються, не дратують шкіру, гріють.

Халат для басейну й рушник для дитини

До речі, якщо ви підбираєте халат для басейну й рушник для дитини, є і якийсь проміжний варіант: рушник з горловиною. Це оригінальна модель рушника, який дитина надягає через голову й, таким чином, ви можете витерти йому відразу й спину, і груди, не переживаючи, що рушник розв'яжеться або зісковзне із плечей.

Ми не продаємо випадкові товари. В інтернет магазині Estafeta ви можете купити халати й рушника для басейну від таких всесвітньо відомих компаній, як Arena, PenguinHead і інші. Їхні технології й розробки стосуються, у першу чергу, тканин і крою, який використовується при виробництві одягу й аксесуарів для басейну. У нас ви можете купити більші й маленькі рушники, а також рушника-губки, якими зручно витирати особа й інші частини тіла. Вони однаково доречні як біля басейну, так і на пляжі. Вибирайте краще разом з нами, вибирайте краще в нас.

Відгуки покупців на Рушник Head SPORT з бавовни 140*70 (помаранчевий)