Дитячі бутси

Дитячі бутси -Вільний рух

Людині, яка вперше побачила футболістів навіч, взуття спортсменів може здатися небагато дивної, якщо не смішний: вона сидить практично "в обтягування", через що ноги видадуться неправдоподібно мініатюрними. Зрозуміло, дивної таке взуття видасться тільки на тлі звичних для нас кросівок, які більш масивні й мають яскраво виражену своєрідну форму.

Купити дитячі бутси в Києву

Якщо ви шукаєте, де купити дитячі бутси в Києву, заходите на сайт магазину Estafeta. У колекції спортивного інтернет магазину представлена безліч цікавих і зручних моделей спортивному взуття. Усе спортивне взуття представлена офіційними імпортерами JomaNike, Adidas і інших відомих брендів. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами бутс, ви дуже швидко підберете потрібний товар. А спортивний інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

Насправді, в бутс і кросівок куди більше загального, чим може здатися: загальні принципи перерозподілу ударної енергії й амортизації дотримуються. Так чому ж у футбол потрібно відіграти неодмінно в бутсах?

Ця гра не має аналогів; вона абсолютно унікальна, а тому й стиль руху футболіста суттєво відрізняється від волейболіста, тенісиста або бігуна. Кривизна траєкторії - величина змінна, причому "змінна" по кілька раз за хвилину. Футболіст повинен віртуозно володіти м'ячем, тому бутси повинні забезпечувати гарний контакт.

Крім того, спеціальне покриття висуває певні вимоги до підошви футбольного взуття. Ті ж самі вимоги висуваються й до дитячих бутсів, адже динаміка гри, пересування футболістів не мають принципових відмінностей. Тому, якщо ви шукаєте дитячі бутси для своєї дитини, виберіть якісну, надійну пару: навантаження будуть пристойне, а жваві маленькі спортсмени навряд чи стануть опікуватися про схоронність взуття в ажіотажі гри.

Дитячі бутси

В спортивному інтернет магазині Estafeta ви можете купити підходящі дитячі бутси від таких всесвітньо відомих виробників, як Nike, Adidas, Joma. Уся дитяче спортивне взуття відповідає сертифікатам якості міжнародного рівня: у магазині "Естафета" ви здобуваєте тільки оригінальні моделі.

Який повинна бути взуття юного футболіста - дитячі бутси

Практично такий же, як і взуття дорослого футболіста. У професійних бутсах є спеціальні напрямні, які "вирівнюють" траєкторію перегони й допомагають гравцеві пересуватися на поле максимально раціонально, крім того, у бічні частини вшиті фіксуюче елементи (захист від вивихів суглобів гомілкостопу). Дитячі бутси шиють із тонкої шкіри або особливо міцних і в той же час гнучких синтетичних матеріалів. Підметка постачена шипами, що поліпшують зчеплення із землею, а носок взуття спроектований так, щоб добре "почувати" м'яч. Усе це так, але дитячі бутси дечим, все-таки, відрізняються від дорослих. Чим же?

  • Перше - це амортизація. Дитяча щиколотка ще досить слабка, тому амортизація повинна бути гарної, але в той же час не занадто твердої. Інакше ваги дитини просто не вистачить, щоб "запустити" роботу амортизуючою прошарку.
  • Шипи - обов'язковий елемент футбольному взуття. Але не варто брати моделі з кількістю шипів 16 і менше. В ідеалі, їх повинне бути не менш 20, а якщо ні, то навантаження будуть розподілятися нерівномірно, і ступня може навіть деформуватися ( враховуючи той факт, що до семи років нога активно росте й кістяк ще не повністю окостенів, це цілком імовірно). Гарний варіант - взуття із дрібними, частими шипами.
  • Важливий момент - шнурівка. Шнурки повинні легко зав'язуватися й розв'язуватися, але не сковзати, тому їх роблять злегка шорсткуватими.
  • У дитячих бутсах використовують як натуральну шкіру, так і синтетику. Але, якщо ви "плануєте" зносити одну пару за сезон, шкіряні бутси брати нема рації. Вони будуть збиватися не гірше звичайних, а коштують дорожче.

Технології сучасних дитячих бутс

  • М'яка амортизуюча устілка, зроблена з EVA.
  • Дихаючий, добре вентилюється верх (такий, як у моделях, шитих з матеріалу Trophy, Nike Skin і ін.).
  • Шипована й підшипована підошва для залу, яка забезпечує маневреність і рухливість маленькому футболістові.
  • Ергономічний крій, враховує специфіку дитячої статури.

Дитячі бутси Найк

Сьогодні дитячі бутси Найк не так уже сильно відстали від професійних. У них також використовуються високі технології. Шипи виготовляються зі спеціального полегшеного матеріалу, а верх бутс має, що не тільки вентилюють, але й водовідштовхувальними властивостями, ідеально облягаючи ногу. Такий матеріал тчуть по особливому зразкові, звертаючи нитки таким чином, щоб контакт внутрішньої частини взуття з гомілковостопом був максимальним.

Щоб відіграти у футбол, зрозуміло, недостатньо одних бутс, пускай навіть найкращих: потрібно багато вчитися. Але правильна спортивне взуття може стати першим кроком у перспективне майбутнє, яке чекає справжніх фанатів Великого Спорту.

Відгуки покупців на Бутси