Жіночі кросівки

Жіночі кросівки - Вільний рух

Так чому ж жіночі кросівки відрізняються від чоловічих кросівок? На перший погляд - тільки зовнішнім виглядом. На ділі - і "внутрішнім" змістом теж. Модні моделі жіночих кросівок сьогодні шиють із еластичних гнучких тканин, нерідко комбінують матеріали, доповнюють дизайн ефектними вставками. У хід іде все: лакування, обробка декоративними шнурами, квітчасті принти на тканині й навіть танкетка. Кросівки на танкетці, до речі, прекрасно сполучаються із простими трикотажними платтячками або ж спортивним одягом.

Купити жіночі кросівки в Києву

Якщо ви шукаєте, де купити жіночі кросівки в Києву, заходите на сайт магазину Estafeta. У колекції інтернет магазину представлена безліч цікавих і зручних моделей жіночих кросівок. Усі кросівки представлені офіційними імпортерами Nike, Adidas і інших відомих брендів. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами жіночих кросівок, ви дуже швидко підберете потрібний товар. А інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

Жіночі кросівки сьогодні не рідкість, і вже точно - не дефіцит. Більше того, їх можна побачити не тільки на професійних спортсменках або дівчатах, які ходять в "тренажерку" або просто бігають. Сьогодні це взуття вже стало модним трендом, який з гідністю носять аматорки нічних клубів і світські левиці, а також знаменитості. В інтернет магазині  Estafeta ви можете купити жіночі кросівки від провідних виробників спортивного одягу й взуття - таких, як New Balance, Adidas, Lotto, Nike і інші. Одні з них виконані в класичному стилі; інші виглядають ка фешн-новинки й, у принципі, такими і є.

Жіночі кросівки 

Жіночі кросівки шиються небагато не так, як для чоловіків. Раніше вважалося, що жіноча стопа влаштована точно так само, і перші моделі випускалися винятково в іншій розмірній сітці. Інші параметри не мінялися. Але спортсменки почували себе некомфортно в такому взутті, навіть якщо за нею стояли такі "зубри" спортивного виробництва, як Puma або Адідас. Чому?

  • По-перше, у жінок пятка суттєво вужче, чим і чоловіків. Це приводило до того, що в чоловічих кросівках дамська ніжка виявлялася незафіксованої, п'ята "їздила", а це, у свою чергу, ставало причиною травм.
  • По-друге, у жінок інша біомеханіка. Фізика руху жінки небагато відрізняється від чоловічий - тому й крій кросівка змінився теж.
  • По-третє, жінки менше важать. Видалося б, яке це має відношення до вибору взуття, адже головне розмір, а не вага спортсмена? Саме пряме. Для зниження навантажень була винайдена така річ, як амортизація. Але класичні амортизатори призначали для чоловіків, ураховували їхню вагу й виконувалися з особливо міцних, твердих матеріалів. У жінки просто не вистачало "габаритів", щоб запустити роботу амортизаційної системи.

Жіночі кросівки зимові

Усе це привело до того, що жіночі кросівки стали випускати суттєво модернізованими. Незалежно від того, професійні це моделі чи ні, позасезонні або ж утеплені, жіночі кросівки зимові мають ряд своїх особливостей.

  • Матеріал, з якого шиється взуття, більш еластичний і м'який.
  • П'ята має додаткову фіксацію завдяки захисним вставкам, шитим із синтетичної нитки.
  • Амортизатор став більш м'яким, містить повітряні порожнини.
  • Ну й, звичайно ж, оригінальний дизайн!

Жіночі кросівки Найк

Не відстають від жіночих кросівок Адідас і жіночі кросівки Найк. Їх відрізняє висока функціональність і своєрідний, запам'ятовується дизайн. Компанія Найк ніяк не могла залишити без уваги факт необхідності доробки жіночих кросівок; адже саме Nike належить розробка надлегкого амортизатора Nike Air на основі повітряних порожнин. Ця технологія послужила добру службу спортсменкам, тому що робило їхнє взуття високотехнологічному, але при цьому практично невагомій. Для дбайливої підтримки жіночої ніжки в кросівках розроблювачі Найк використовують синтетичну матерію Hyperfuse: вона забезпечують якісну фіксацію, яка при цьому не сковує рухів і не обмежує гнучкість стопи.

В інтернет магазині Estafeta ви можете купити жіночі кросівки кожної, що сподобався вам моделі й оформити покупку за лічені хвилини. Удачі!

Відгуки покупців на Кроссовки Lotto JILL II AMF W