• Футбольний, волейбольний, баскетбольний одяг и аксесуари

Футбольний, волейбольний, баскетбольний одяг и аксесуари

 

Футбол
ФУТБОЛ
Баскетбол
БАСКЕТБОЛ
Волейбол
ВОЛЕЙБОЛ
Інші види спорту
ІНШІ ВИДИ СПОРТУ

 

Будь у формі

У справжньою командній грі ніхто не відіграє самостійно "я"; такого взагалі не буває. Існує колективне "ми" - тому що тільки злагоджена робота всіх гравців може привести команду до перемоги. Але команда - це не тільки спортивні навички й бойовий дух, об'єднує гравців. Існує й деякий обов'язковий "реквізит" - екіпірування, без якого немислима професійна гра. Розглянемо, що являє собою екіпірування для таких видів спорту, як баскетбол, волейбол і футбол.

Купити футбольний, волейбольний, баскетбольний одяг у Києву

Якщо ви шукаєте, де купити футбольний, волейбольний, баскетбольний одяг у Києву, заходите на сайт магазину Estafeta. У колекції інтернет магазину представлена безліч цікавих і зручних моделей спортивного одягу. Увесь одяг представлений офіційними імпортерами Nike, Adidas і інших відомих брендів. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами спортивного одягу, ви дуже швидко підберете потрібний товар. А спортивний інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

Волейбольний одяг

Волейбольна форма

Волейбольна форма шиється з дихаючих синтетичних матеріалів, які швидко відводять вологу й завдяки цьому не намокають. Стандартний комплект і для чоловіків, і для жінок - футболка й шорти вільного крою, які дозволяють спортсменові легко рухатися. Іноді форма комплектується ще й наколінниками.

Волейбольні кросівки

Особливої уваги заслуговують волейбольні кросівки: у них повинна бути посилена амортизація ( тому що гра припускає постійні стрибки) і стабілізація стопи. Тому підметка, як правило, має тверде посилення, а в п'яті розташований амортизуючий елемент, адже навантаження доводиться саме сюди. Матеріал верху - м'який, дихаючий, з додавань сітчастих вставок.

Волейбольні м'ячі

Волейбольні м'ячі розділяються на м'ячі для пляжного волейболу й для залу. Якщо для пляжу частіше вибирають шиті моделі із синтетичної шкіри (клеєні швидше намокають), то для залу більше підходять м'ячі з композитної шкіри, доповненої поліуретаном. Вони не стирають і не "липнуть" до рук.

Баскетбольний одяг 

Баскетбольна форма

Баскетбольна форма, загалом, схожа з волейбольної. Крім футболок, можна придбати й майки для баскетболу - вони мають вільний крій і не стискують рухів спортсмена. Баскетбольні шорти довгі й досить широкі. Увесь одяг шиється із синтетичних матеріалів (поліестер) зі спеціальними вологовідвідними елементами.

Баскетбольні кросівки

Що собою представляють баскетбольні кросівки? Вони навіть зовні суттєво відрізняються від волейбольних. Уся справа в тому, що в баскетбол відіграють рослі спортсмени, до того ж, він припускає високі й різкі стрибки: надійна фіксація гомілкостопу необхідна, так само, як і амортизація. Тому верх кросівка в області щиколотки подовжений, посилений - як у класичних "джорданах", так і в інших моделях.

Баскетбольні м'ячі

Баскетбольні м'ячі можуть бути шитими або клеєними. Їх роблять із гуми, синтетичної, композитної й натуральної шкіри. Синтетична шкіра вважається кращим варіантів для гри в залі; особливо, з покриттям з мікрофібри - воно дозволяє гравцеві віртуозно "вести" м'яч, який, при цьому, не липне до руки й добре втримує траєкторію кидка.

Футбольний одяг

Футбольна форма

Футбол - самий улюблений, найпоширеніший у нас вид спорту. Тому й футбольна форма, і інше екіпірування повинна підбиратися з особливим старанністю. Що являє собою форма професійного футболіста? Футболка й шорти, як правило, мають вільний крій, адже гравці багато рухаються по полю. Але останнім часом стали з'являтися й еластичні облягаючі футболки з довгим рукавом: їх компресійні властивості дозволяють відводити вологу набагато краще, чим це робить звичайний поліестер і, уже тим більше, бавовна. Крім того, футболістові необхідні футбольні щитки і високі футбольні гетри, які будуть захищати ноги від ударів.

Бутси

Футбольні кросівки - бутси, суттєво відрізняються від усього іншого спортивного взуття, яке розраховане, у першу чергу, на біг, ходьбу й стрибки. Завдання бутс - вести м'яч. Тому верх таких кросівок шиється з особливого матеріалу, щільно облягаючого ногу й що дозволяє почувати м'яч, "тримати" його. Особлива увага приділяється носку: тут у кросівок вшивається вставка, яка дозволяє контролювати м'яч. Амортизація в бутсах буває не тільки в пятке, але й у носку. Ще одна важлива особливість - шипи. Кросівки повинні бути шипованими, тому що у футбол відіграють на поле, і гарного зчеплення можна добитися тільки так. Про що ми забули? Вірно, залишилося ще підібрати м'ячик.

Футбольні м'ячі

Футбольні м'ячі перетерпіли багато змін за роки - навіть не роки, століття - розвитку футболу. Сьогодні такий м'яч має безліч компонентів. Це карбонова посилена камера, силіконовий клапан, не дає м'ячу здутися, ну й, звичайно ж, багатошарова поверхня з натуральної або композитної шкіри. Гарний м'яч для футболу "почуває" ведучого, будучи при цьому бездоганним відомим; він забезпечує зворотний зв'язок. Саме такі м'ячі ви можете купити в спортивному інтернет магазині Estafeta. Вибирайте в нас, вибирайте краще.