• Футбольний, волейбольний, баскетбольний одяг и аксесуари

Футбольний, волейбольний, баскетбольний одяг и аксесуари

 

Футбол
ФУТБОЛ
Баскетбол
БАСКЕТБОЛ
Волейбол
ВОЛЕЙБОЛ
Інші види спорту
ІНШІ ВИДИ СПОРТУ

 

Будь у формі

В справжній командній грі ніхто не грає самостійно "я"; такого взагалі не буває. Існує колективне "мы" - тому що тільки злагожена праця всіх гравців може привести команду до перемоги. Але команда - це не тільки спортивні навички та бойовий дух, який об'єднує гравців. Існує і певний обов'язковий "реквізит" - екіпірування, без якої немислима професійна гра. Розглянемо, що представляє собою екіпірування для таких видів спорту, як баскетбол, волейбол та футбол.

Купити футбольну, волейбольну, баскетбольну форму в Києві

Якщо ви шукаєте, де купити футбольну, волейбольну, баскетбольну форму в Києві, заходьте на сайт магазина Estafeta. В колекції інтернет магазину представлені безліч цікавих і зручних моделей спортивного одягу. Весь одяг предоставлений офіційними імпортерами Nike, Adidas та іншими відомими брендами. Фірмова якість гарантована! У будь-якому випадку, остаточний вибір буде залежати від ваших уподобань. Ознайомившись з нашим асортиментом спортивного одягу, ВИ дуже швидко підберете потрібний товар. А спортивний інтернет-магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні та якісний сервіс!

Доставка по Київу безкоштовна

Волейбольний одяг

Волейбольна форма

Волейбольна форма шиється з дихаючих синтетичних матеріалів, які швидко відводять вологу і завдяки цьому не намокають. Стандартний комплект і для чоловіків, і для жінок - футболка і шорти вільного крою, які дозволяють спортсмену легко рухатися. Іноді форма комплектується з наколінниками.

Волейбольні кросівки

На особливу увагу заслуговують волейбольні кросівки: в них повинна бути посилена амортизація (так як гра передбачає постійні стрибки) і стабілізація стопи. Тому підошва, як правило, має жорстке посилення, а в п'яті розташований амортизуючий елемент, адже навантаження припадає саме сюди. Матеріал верху - м'який, дихаючий, з додавань сітчастих вставок.

Волейбольні м'ячі

волейбольні м'ячі поділяються на м'ячі для пляжного волейболу і для залу. Якщо для пляжу частіше вибирають шиті моделі з синтетичної шкіри (клеєні швидше намокають), то для залу більше підходять м'ячі з композитної шкіри, доповненої поліуретаном. Вони не стираються і не "липнуть" к рукам.

Баскетбольний одяг 

Баскетбольна форма

Баскетбольна форма, в загальному, схожа з волейбольною. Крім футболок, можна придбати і майки для баскетбола - вони мають вільний крій і не утрудняють рухів спортсмена. Баскетбольні шорти довгі і досить широкі. Весь одяг шиється з синтетичних матеріалів (поліестер) зі спеціальними влагоотводящие елементами.

Баскетбольні кросівки

Що собою являють баскетбольні кросівки? Вони навіть зовні істотно відрізняються від волейбольних. Вся справа в тому, що в баскетбол грають дрослі спортсмени, до того ж, він передбачає високі і різкі стрибки: надійна фіксація гомілкостопа необхідна, так само, як і амортизація. Тому верх кросівка в області щиколотки подовжений, посилений - як в класичних "джорданах", так и в остальных моделях.

Баскетбольні м'ячі

Баскетбольні м'ячі можуть бути шитими або клеєними. Їх виробляють з гуми, синтетичної, композитної і натуральної шкіри. Синтетична шкіра вважається кращим варіантів для гри в залі; особливо, з покриттям з мікрофібри - воно дозволяє гравцеві віртуозно & quot; вести & quot; м'яч, який, при цьому, не липне до руки і добре утримує траєкторію кидка.

Футбольний одяг

Футбольна форма

Футбол - найулюбленіший, найпоширеніший у нас вид спорту. Тому й футбольна форма інша екіпіровка повинна підбиратися з особливою ретельністю. Що являє собою форма професійного футболіста? Футболка і шорти, як правило, мають вільний крій, адже гравці багато рухаються по полю. Але останнім часом стали з'являтися і еластичні облягаючі футболки з довгим рукавом: їх компресійні властивості дозволяють відводити вологу набагато краще, ніж це робить звичайний поліестер і, вже тим більше, бавовна. Крім того, футболістам необхідні футбольні щитки та високі футбольні гетри, які будуть захищати ноги від ударів.

Бутсы

Футбольні кросівки - бутси, сильно відрізняються від решти спортивного взуття, яка розрахована, в першу чергу, на біг, ходьбу і стрибки. Завдання бутс - вести м'яч. Тому верх таких кросівок шиється з особливого матеріалу, щільно облягає ногу і дозволяє відчувати м'яч, "держати" його. Особлива увага приділяється носку: тут в кросівок вшивається вставка, яка дозволяє контролювати м'яч. Амортизація в бутсах буває не тільки в п'яті, а й в шкарпетці. Ще одна важлива особливість - шипи. Кросівки повинні бути шипованими, так як в футбол грають на полі, і хорошого зчеплення можна домогтися тільки так. Про що ми забули? Вірно, залишилося ще підібрати м'ячик.

Футбольні м'ячі

Футбольні м'ячі зазнали багато змін за роки - навіть не роки, століття - розвитку футболу. Сьогодні такий м'яч має безліч компонентів. Це карбонова посилена камера, силіконовий клапан, що не дає м'ячу луснути, ну і, звичайно ж, багатошарова поверхність з натуральної або композитної шкіри. Хороший м'яч для футболу "відчуває" ведучого, будучи при цьому бездоганним веденим; він забезпечує зворотний зв'язок. Якраз такі м'ячі ви можете купити в спортивному інтернет магазині Estafeta. Вибирайте у нас, вибирайте краще.

  • 07.10.2021
  • 26.08.2021
  • 13.08.2021
  • 04.08.2021
  • 04.08.2021
  • 09.07.2021
  • 02.07.2021
  • 20.05.2021
  • 29.04.2021
  • 29.04.2021