• Футбол

Бутси | футбольні м'ячі | футбольна форма

Бутси, футбольні м'ячі, футбольна форма. Футбол ніколи не буде колишнім

Навіть непрофесійному футболістові відомо, наскільки важлива кожна деталь футбольного екіпірування: від неї залежить ваша продуктивність, "контакт" з м'ячем та інші немаловажні характеристики. Професійному так і зовсім не догодиш - у кожного "метра великого поля" свої вистави про те, якими повинні бути бутси, яким повинен бути футбольний м'яч, як правильно підбирати футбольну форму. Усе, що потрібно для великого футболу, ви знайдете на нашому сайті - бутси, футбольні гетри, форму й багато чого іншого.

Купити бутси, футбольні м'ячі, форму в Києву

Якщо ви шукаєте, де купити бутси, футбольні м'ячі, форму в Києву, заходите на сайт магазину Estafeta. У колекції інтернет магазину представлена безліч цікавих і зручних моделей спортивному взуття і одягу. Усі товари представлені офіційними імпортерами Nike, Adidas і інших відомих брендів. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами, ви дуже швидко підберете потрібний товар. А спортивний інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

Хто займається футболом, розуміє, яку важливу роль має правильний вибір екіпірування. Відіграючи у футбол не перший рік, можна зустріти людей, які страждають від неправильного вибору складових футбольної форми.  Футболіст повинен бути зосереджений саме на грі й ніщо не повинне його відволікати, тим більше незручна футбольна форма. На що варто звернути увагу при виборі футбольного екіпірування:

Футбольна форма

Ви можете вибрати вільні спортивні шорти або компресійна білизна, спортивну футболку з довгим або коротким рукавом. Усе залежить від ваших переваг і цілей. Але що б ви не купили - футбольну форму від Nike, Adidas, Umbro (а це, як відомо, птаха високого польоту) - якість вас не розчарує. Дихаюча тканина форми не дає тілу запріти, відводить зайву вологу, швидко висихає (буквально на тілі) і не стискує рухів завдяки анатомічному крою й плоским швам.

Матеріал самої форми повинен бути якісним і обов'язково еластичним, не обмежуючи рух. Футболка й шорти повинні з легкістю пропускати повітря, щоб тіло прохолоджувалося. Так само чимало важливо, можливість її усмоктувати піт. Футболка не повинна бути більше інакше вам не тільки буде некомфортно в ній, але й у боротьбі, за неї вас можуть притримувати. Шорти теж не повинні бути короткими або довгими, а бути саме по розміру.

Бутси

Найважливіший атрибут екіпірування, безпосередньо з ним іде постійний контакт із м'ячем і дуже багато чого в грі, залежить саме від них. Від того наскільки зручне взуття на вас, залежить якість ваших передач і ударів. Якщо ви відіграєте в не дуже зручних бутсах навряд чи у вас вийти в них «ювелірний» пас або удар. При виборі бутс завжди обертайте на матеріал, з якого вони зроблений. 

Акуратні, низькі, міцні - вони буквально "ведуть" вас по полю, переслідуючи м'яч, як гонча лисицю; вони технологічні від підметки до шнурків. Амортизація в пятке гасить удари при бігу й на поворотах, спеціальна "зв'язування" носка й п'яти в проміжній підошві забезпечує стабілізацію стопи й максимальну її рухливість, внутрішній каркас захищає щиколотку й не дає нозі завалюватися. Інженери провідних спортивних компаній зробили не тільки зручні, гнучкі, міцні бутси - вони створили бутси, які вміють "тримати" м'яч (уся справа в особливій структурі носка й обертається шипування, що дозволяє розвертатися на місці).

Футбольні м'ячі

В інтернет магазині Estafeta багато гарних футбольних м'ячів - Wilson, Adidas, Nike. И кожний готовий "блиснути" своєю технологією. В одних - бездоганний вектор, в інших - відмінний відскік, у третіх - посилений балон і неймовірно висока міцність. Але якщо брати середньостатистичний м'ячик, він має всі перераховані вище гідності тією чи іншою мірою: "провиною" тому - високі технології й сучасні синтетичні матеріали, з яких шиється м'яч.

Футбольні гетри

Обов'язковий елемент екіпірування футболіста. Професійні футбольні гетри роблять із повітропроникні тканин, які не заважають шкірі потіти й, разом з тим, швидко відводять вологу від тіла. Гумка на гомілці не дає гетрам сповзати, гумовий елемент на стопі повідомляє додаткову гнучкість і рухливість ступні. 

Футбольні щитки

Те, що потрібна ногам захист зрозуміло всім, адже основні контакти у футболі відбуваються безпосередньо за участю ніг. Усі футбольні щитки при ударі стають твердими, збираючи в себе майже весь відсоток удару. Існують кілька різновидів футбольних щитків.

  • Перші із захистом гомілкостопу й сухожиль і другий без нього.
  • Другий вид набагато легше першого й більшість гравців віддає перевагу саме йому.

Отут вирішувати вам що вибрати, комфорт і легкість або зневажити легкістю й побрати із кращим захистом. Ноги - уразливе місце футболіста. Футбольні щитки надійно фіксуються, захищаючи спортсмена від прямих і непрямих ударів. Вони виконані зі спіненого поліпропілену й повторюють контури ноги, тим самим забезпечуючи ідеальну посадку.

Воротарські рукавички

А руки - уразливе місце воротаря: м'яч летить із величезною швидкістю, тому прийняти його потрібно так, щоб не травмувати кисть і долоні. У цьому воротареві допомагають воротарські рукавички - щільна неопренова гумка на зап'ястя попереджає травми, самі рукавички виконані з латексу й інших синтетичних матеріалів, пом'якшують удар м'яча. Швів між пальцями ні, поверхня - пухирчаста: це забезпечує гарний "хват" м'яча й не дає йому вислизнути у вирішальний момент.

Якщо ви розв'язали купити бутси, футбольну форму, щитки, воротарські рукавички, ставитеся до цього питання дуже серйозно. В спортивному інтернет магазині Estafeta ви можете екіпіруватися від А до Я, купуючи якісні брендові речі. Почніть уже зараз!