Дитяча термобілизна

Дитяче термобілизна - носите із задоволенням!

Дитяче термобілизна сьогодні користується не меншим попитом, чому чоловіче термобілизна і жіноче термобілизна для дорослих. Ще не зміцнілий дитячий організм не може пручатися застудам і атакам вірусів з таким же успіхом, як дорослий. Крім того, жоден дитина не стане замислюватися про те, що можна занедужати, відіграючи в хованки або сніжки на десятиградусному морозі: отут без спеціального захисту вже ніяк не обійтися. Розв'язавши купити дитяче термобілизна, ви зможете захистити свою дитину навіть на відстані.

Купити дитяче термобілизна в Києву

Якщо ви шукаєте, де купити дитяче термобілизна в Києву, заходите на сайт магазину Estafeta. Усе дитяче термобілизна презентовано офіційними імпортерами Craft, Helly Hansen, Odlo і інших відомих брендів. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами дитячого термобілизни, ви дуже швидко підберете потрібний товар. А інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

Керуючись принципом "усе краще - дітям" найбільші виробники дитячого спортивного одягу і дитячому спортивному взуття прийнялися випускати одну за іншої колекції дитячого термобілизни. В інтернет магазині Estafeta представлені кращі з них.

Дитяче термобілизна Craft

Чому взагалі дитяче термобілизна відрізняється від дорослого? По-перше, воно має інший крій, орієнтований на статуру. А по-друге, технології, задіяні в таких виробах, розраховані саме на дитячу активність. Комплекти дитячого термобілизни Craft розроблялися спеціально для занять спортом, фізкультури. Тому вони проводяться з використанням особливого функціонального поліестер. У ньому задіяно дві технологи.

  • Перша - CoolMax: вона дозволяє максимально швидко виводити піт зі шкіри.
  • Друга - Thermolite (відповідає за збереження тепла, виділяється тілом під час занять).

На вид дитяче термобілизна Craft - це звичайна дитяча спортивна футболка, звичайні дитячі спортивні штани. Але волокна поліестер, з якого вони зроблені, мають нестандартну довжину, ширину, перетин волокон. Це забезпечує грамотне балансування тепла й виділяється організмом вологи.

Дитяче термобілизна Helly Hansen

Дитяче термобілизна Helly Hansen добре підходить для занять активними видами спорту, особливо в холодну пору року. Адже воно виготовляється із застосуванням особливої технології, яка не дає дитині змерзнути навіть після того, як він пропотіє й увесь його одяг намокне. Ця технологія - Lifa. Даний матеріал має тришарову структуру й трохи відрізняється від звичайного поліестер. Волога усмоктується матерією білизни, але вона швидко осушується, тому що передає надлишки поту на наступний рівень, проміжний. Акумулюючись там, волога вже не може потрапити назад на шкіру, тому сухим залишається не тільки дитина, але і його одяг.

Дитяче термобілизна Jack Wolfskin

Німецький виробник підтверджує якість свого продукту роками успішного функціонування на світовому ринку. Дитяче термобілизна Jack Wolfskin призначає для прогулянок, ігор на свіжому повітрі, спорту й туризму. Залежно від призначення, комплекти дитячого термобілизни можу бути виготовлені винятково із синтетичних тканин або з додаванням бавовни, шовку, а також з натуральної вовни й інших матеріалів. Головна переваги даного продукту - особлива мембранна структура матерії, яка полягає як би з тисяч малюсіньких гнізд, "пазух". Така структура відповідає за збереження тепла й виведення поту.

Дитяче термобілизна Odlo

Олдо - це беззастережний комфорт. У колекціях виробника об'єдналися функціональність, естетика й доцільність. Серед головних технології Олдо хотілося б згадати Effect By Odlo (іони срібла, "вживлені" у волокна тканини й перешкоджають росту популяції бактерій) і Zoned Function (максимально ергономічна посадка білизни). Перелічимо кілька моментів, характеризуючих дитяче термобілизна Odlo:

  • дитяче термобілизна шиється з особливо ніжної, легкої, але міцної тканини: як правило, це поліестер і еластан з особливим типом волокон і найтонша вовна мериносової вівці
  • на термобілизна немає товстих, ріжучих швів
  • функції акумулювання тепла й відведення вологи діє з рівним успіхом
  • анатомічний крій усіх виробів
  • тканина вбиває бактерії, які з'являються при рясному потовиділенні

Якщо ви прагнете купити дитяче термобілизна інтернет магазин Estafeta може вам запропонувати великий вибір. Таке придбання порадує не тільки батьків, але й дітей, адже в колекціях присутні яскраві, оригінальні моделі, розроблені спеціально для маленьких модників і модниць.

Відгуки покупців на Термобілизна (верх) Craft Essential Warm RN LS Junior