• Suunto

Suunto

Suunto: еталон точності

Фінська компанія Suunto стала відомою на світовому рівні у 2009 році. Вона представила нову спортивну колекцію годинника, викликавши справжній фурор серед шанувальників якісних та функціональних аксесуарів. 

На початку історії свого розвитку бренд спеціалізувався на створенні компасів за запатентованою ним технологією. Ці прилади з стрілками, що позиціонуються, користувалися великим попитом у туристів, спортсменів, мандрівників. Сьогодні компанія розробляє велику кількість компасів, годинників, різних спортивних приладів. У роботі застосовується головний принцип – максимальна точність та надійність вимірювань. Із застосуванням цього правила Suunto було створено чимало унікальних приладів, наприклад, наручний комп'ютер для занурень під воду, що вимірює час пірнання, період декомпресії, тривалість безпечного перебування під водою. 

Компанія ніколи не зупинялася у пошуках інноваційних рішень. Слідом за комп'ютером для занурень було розроблено наручний комп'ютер для відпочинку. Такий пристрій здатний вимірювати:

  • атмосферний тиск;
  • напрямок руху;
  • час.
     

З розвитком технологій Suunto продовжував удосконалювати свої винаходи. На ринок були виведені товари для фітнес-тренувань, пульсометри, прилади для тренувань на відкритому повітрі та у приміщенні. Усі вони відповідають найвищим стандартам точності. 

У 2009 році компанія презентувала перший спорт-годинник у колекції Elementum. Вони відразу ж підкорили світовий годинник функціональністю, дизайном, комфортом. Сьогодні бренд Suunto виробляє велику кількість пристроїв для різних видів активного відпочинку та професійного спорту. 

Чому варто купити годинник Suunto

Годинник фінського бренду розроблявся з метою привернути увагу міських жителів, які ведуть активний або спортивний спосіб життя. Виробник врахували найважливіші моменти, що відзначаються представниками цільової аудиторії, та створив пристрої з максимальною функціональністю, що відповідають трендам у сфері дизайну. 

Годинник Suunto здатний багато на що. Вони вимірюють витрачені за тренування калорії, відстежують серцевий ритм, вимірюють інтенсивність виконання вправ та кількість споживаного кисню. Деякі моделі доповнені функціями компаса та навігатора, є варіанти з барометром та альтиметром, з функцією синхронізації, таймером плавання та іншими вузькоспрямованими можливостями. 

Аналіз даних, отриманих завдяки використанню приладів Suunto, дозволить провести коригування тренувань, підвищити результати, досягти стабільності. Годинник Suunto - комп'ютер, який не має аналогів. Він точно буде доречним і на гірській вершині, і на океанській глибині.

В інтернет-магазині Estafeta ви можете купити годинник Suunto онлайн

замовити оригінальні вимірювальні пристрої фінського бренду Suunto можна і в Україні. Скористайтеся зручним сервісом інтернет-магазину Estafeta та оформіть покупку онлайн. Для вас – доступні ціни на всі види товарів, допомога консультантів у підборі моделі, швидка доставка по країні. 

 

Відгуки покупців на Suunto