Жіночі кеди / скейтери

Жіночі кеди. Взуття - це нудно. Носите кеди

Той, хто носив кеди в дні свого дитинства або юності, не проміняє їх на кросівки, як говориться, ні за які пряники. І справа отут не тільки в ностальгії або якихось чарівних властивостях, властивих кедам. Просто навіть самі простенькі кеди виглядають, як зразок спортивного стилю й добірності. Про ні, це не жарт. Сам покрій їх настільки простий і невибагливий, що балансує на грані між досконалістю й невдалою спробою взуттьовика. Але минулі 100 років (якщо бути точними, те 99) довели, що кеди ніяк не можна назвати невдалою спробою. Мінімум елементів, гранично простий крій - усе це робить жіночі кеди зручним взуттям, яке запросто надягаєш, запросто знімаєш і носиш, не зауважуючи.

Купити жіночі кеди в Києву

Якщо ви шукаєте, де купити жіночі кеди в Києву, заходите на сайт магазину Estafeta. Кеди представлені офіційними імпортерами Converse, Nike і інших відомих брендів. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами жіночих кедів, ви дуже швидко підберете потрібний товар. А інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

Ледь чи якась інша спортивне взуття добилася такої популярності й, що немаловажне, затребуваності у всіх соціальних колах. У свій час кеди були улюбленим взуттям зірок рок-н-ролу, ознакою "вільного стилю", прапором молоді й усіляких неформальних плинів. Сьогодні конверси й кеди - поза конкуренцією: у будь-якому віці, у будь-якому місці, у будь-якому настрої. Сучасні жіночі кеди користуються не меншою популярністю, чому чоловічі кеди.

Жіночі кеди

  • По-перше, вони гарні, адже методи кольорової печатки на текстилі дозволяють створювати унікальні моделі, прикрашені яскравими принтами, написами й візерунками.
  • По-друге, легка конструкція жіночих кедів не обтяжує тендітну жіночу ніжку, яка завжди перебуває в русі. 
  • По-третє, кеди ідеально сидять, не натирають ступню й добре підходять як для вечірок, так і для ранкових пробіжок на стадіоні.

Жіночі кеди Конверс

Споконвічно кеди винаходилися саме як спортивне взуття, причому навіть не для бігу, а для баскетболу (так з'явилися перші баскетбольні кеди конверси All Stars, чий тріумфальний хід триває донині). Окрема лінія конверсів була випущена для збройних сил США. Це доводить її "профпридатність", міцність і практичність. Але останнім часом це взуття настільки модернізувалося, що словом конверси часом заміняють слово "стиль": жіночі кеди високі, оформлені яскравими нашивками й фірмовим "зоряним" лейблом, вдало сполучаються із платтями й зухвалими вбраннями для вечірки. Тому сьогодні молодь усе частіше міняє нудні босоніжки й човника на кеди конверси й скейтери.

Жіночі кеди Найк 

Чому кеди?  Про стиль, який здатні створити звичайні кеди, говорити більше не станемо. Їхня явна причетність до молодіжної (а місцями - навіть до високої) моді очевидна. Тому доказ – нові колекції, які розлітаються, як гарячі пиріжки: кеди білі жіночі з високим верхом, кеди з люверсами, але без шнурків, моделі, прикрашені стразами й багато чого іншого. Але якщо розглядати жіночі кеди як альтернативу жіночим спортивним кросівкам на тренуванні або в поході, те отут їм теж є, чим похвастатися.

  • Кеди значно легше кросівок, навіть незважаючи на всі сучасні "полегшують" технології останніх.
  • До того ж, кеди дуже просто мити: ніяких проблем із багатошаровістю взуття, а самі матеріали (текстиль і замша) відпирають добре.
  • Ступня не утомлюється й не набрякає в кедах, тому що в них досить гнучка підошва, що дозволяє нозі рухатися вільно.
  • У сучасних моделях жіночих кедів часто використовується суцільнолита устілка, яка просочується антимікробною речовиною (біоцидом). Її специфіка в тому, що вона повністю складається з пористого пінополіуретану, який відповідає й за амортизацію, і за вентиляцію.
  • Верх кедів шиється з якісної замші або ж текстильного матеріалу, обробленого восковим просоченням.
  • Підошву роблять із гумового сплаву й оснащують протектором, який у півтора-два рази поліпшує зчеплення з поверхнею.

Перш ніж купити жіночі кеди в інтернет магазині Estafeta, зверніть увагу на гумовий захист, який іде по периметру кедів і ущільнюється на носку: вона необхідна для того, щоб захищати ногу від ушкоджень і перешкоджати проникненню води й бруди усередину (все-таки, кеди створювалися не для тепличних умов, погодні безладдя їм теж " по плечі").

Сучасні виробники постійно впроваджують нові технології у свій продукт; у підсумку, кеди стали високофункціональної взуттям, яке при цьому не позбавлена краси й добірності. А для жінки це - аж ніяк не останній критерій вибору, так адже? В інтернет магазині Estafeta ви знайдете те, що потрібно. Ми певен.

Відгуки покупців на Скейтери / кеди