Чоловічі спортивні футболки

Чоловічі спортивні футболки - прохолодні, сухі, невагомі

Спортивне взуття, ті ж бутси або кросівки для бігу, потрібно підбирати з особливим старанністю. Адже від їхньої якості й технологічності залежить не тільки наша безпека й комфорт під час тренування, але і її ефективність. До вибору спортивного одягу ми теж звикли ставитися досить причепливо; коли ж справа доходить до спортивної футболки, "відсоток пильності" різко знижується. Що може бути особливого в спортивній футболці? Небагато бавовни, небагато синтетики. Головне - щоб не натирала й не висіла. Футболки ставляться до повсякденного й домашнього одягу, про який ми забуваємо, не встигнувши надягти. Але на ділі спортивні футболки суттєво відрізняються від звичайних.

Купити спортивну футболку в Києву

Якщо ви шукаєте, де купити спортивну футболку в Києву, заходите на сайт магазину Estafeta. У колекції інтернет магазину представлена безліч цікавих і зручних моделей спортивних футболок. Усі спортивні футболки представлені офіційними імпортерами Nike, Adidas2XU і інших відомих брендів. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами чоловічих спортивних футболок, ви дуже швидко підберете потрібний товар. А спортивний інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

Чому спортивні футболки відрізняються від звичайних? Вірніше спочатку буде запитати - чому? Тому, що вимоги до них - підвищені. При фізичних навантаженнях тіло працює в іншому режимі: збільшується потовиділення, частішає подих, м'язи інтенсивно скорочуються, накопичуючи шкідливу молочну кислоту, яка стає пізніше причиною хворобливих відчуттів.

Спортивні футболки

Чоловічі спортивні футболки дозволяють знизити неприємні відчуття під час заняття, створюючи ідеальні умови для роботи. Зовні така футболка може виглядати цілком буденно: кругла або V-образна горловина, звична для нас довжина й форма рукава. Їх відрізняється хіба що строгість розцвічень і відомі лого на груди - приміром, три смужки Adidas або swoosh, символ Nike. Але влаштована така футболка інакше. Перша й головна відмінність - тканина. Прийнято вважати, що краще бавовни для повсякденної носки немає нічого, а синтетика - це вічне роздратування, сверблячка й неприємна відчуття. Але тільки не в тому випадку, коли мова йде про високоякісні інноваційні синтетичні матеріали, з яких сьогодні шиють спортивний одяг. Вони набагато краще відводять піт і забезпечують циркуляцію повітря, чому натуральні тканини ( як би дико це не звучало, але факт залишається фактом). " Нано-Зміст" таких матеріалів, іони срібла, приміром, знищують захід поту й бактерій, які його провокують. При всім цьому тканина приємно відчувається на тілі, не намокає, моментально віддає вологу, забезпечує спортсменові приємну прохолодь і сидить, як улита. Друга відмінність - покрій. Досвід нам підказує, що у вільному одязі влітку не так пекуче, як в обтягує; і на тренуваннях, відповідно, теж. Але професійні спортивні футболки повинні обтягати тіло: щоб тканина почала працювати, налагоджуючи повітрообмін і висновок рідини, повинен бути контакт зі шкірою. Якщо ж одяг звисає, контакту попросту немає. А сама тканина постійно збирається складками, які починають натирати шкіру при будь-якому рухі тіла.

Компресійні футболки

Усі шви компресійного одягу прострочені таким чином, щоб не дратувати тіло; як правило, це плоскі шви, які пролягають часом у самих несподіваних місцях ( при цьому в тих зонах, де тертя максимальне, швів немає зовсім). Ще одна особливість, яка відрізняє, зокрема, компресійні футболки 2XU, футболки Найк і футболки Адідас - компресійні властивості. Тканина по-різному обтягає тіло в різних місцях (так називається градієнт стиску), досить сильно обхоплюючи " робочі зони": біцепси, плечі, груди. Під час занять спортом м'язи розігріваються, збільшується приплив крові; але так само швидко відбувається остигання, і тонус відходить у небуття. Щоб цього не відбувалося, тканина стискає м'язи, запобігаючи вихід тепла назовні й тим самим стимулюючи їх. Тренуватися в таких компресійних футболках - одне задоволення.

Футболки Найк

Що таке спортивні футболки Найк? Це, у першу чергу, Clima-FIT (і всі її похідні). Технологія відповідає за максимально швидкий відвід вологи від тіла, вентиляцію, захист від проникнення вологи ззовні. Це - Nike Sphere: одяг, який не зможе забути ваше тіло. Прохолодна, суха, приємна й практично невагома - вона залишається такий навіть після інтенсивного тренування.

Футболки Адідас

Що таке спортивні футболки Адідас? Це технологія CLIMA, яка покликано створювати особливий мікроклімат для спортсмена, підтримуючи "робітники" показники у функціональному періоді під час усього тренування. Це нанотехнології, знищуючі бактерій непомітно, швидко, ефективно: одним словом, на професійному рівні.

Прагнете мати такі спортивні футболки? В інтернет магазині Estafeta ви можете купити будь-яку підходящу вам модель - як по стилю, так і по "змісту". Вибір величезний, якість - не обговорюється. Ми пропонуємо тільки краще.

Відгуки покупців на Футболка Airboss Metal Eagle Tee