• Спортивний одяг

Спортивний одяг

 

Чоловічий спортивний одяг
ЧОЛОВІЧИЙ ОДЯГ
Жіночий спортивний одяг
ЖІНОЧИЙ ОДЯГ
Дитячий спортивний одяг
ДИТЯЧИЙ ОДЯГ
Шапки / Шарфи / Рукавички
ШАПКИ / ШАРФИ / РУКАВИЧКИ
Кепки / панами
КЕПКИ / ПАНАМИ
Спортивні носки
СПОРТИВНІ НОСКИ

 

Будь у формі

Левова частина успіху припадає на ретельність і цілеспрямованість спортсмена. Решта - це природні задатки в обраному виді спорті й правильне екіпірування. Так-так, екіпірування теж важливе - так само, як для футболіста важливий гарний м'яч, а для хокеїста - ключка. Звичайно, при великому бажанні можна добитися результату, навіть надягши на себе мішок. Але тільки навіщо? Адже грамотно обрана спортивний одяг допомагає нам не тільки регулювати потовиділення й температуру тіла, але й змушує його, тобто тіло, працювати більш ефективно.

Купити спортивний одяг у Києву

Якщо ви шукаєте, де купити спортивний одяг у Києву, заходите на сайт магазину Estafeta. У колекції інтернет магазину представлена безліч цікавих і зручних моделей спортивного одягу. Увесь одяг представлений офіційними імпортерами Nike, Adidas і інших відомих брендів. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами спортивного одягу, ви дуже швидко підберете потрібний товар. А спортивний інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

В інтернет магазині Estafeta ви можете купити будь-яку потрібну вам спортивний одяг - чоловічий спортивний одяг, жіночий спортивний одяг, дитячий спортивний одяг. Це можуть бути спортивні майки, спортивні порожнє і спортивні футболки, спортивні шорти, спортивні штани, спортивні легінси і спортивні капрі. Крім того, ми надаємо вашій увазі великий вибір верхнього одягу: для скорення сніжних вершин - пуховики і гірськолижні костюми; для походів в "нелітну" погоду - якісні спортивні вітровки і толстовки.

Також в інтернет магазині Estafeta ви можете купити футбольну форму, волейбольну форму або форму для баскетболу. Окремі ніші сьогодні займає компресійна одяг і термобілизна: їх властивості виділяють їх серед "собі подібних", але про це - трохи пізніше. Розвиток науки не варто на місці, і сьогоднішнє спортивне екіпірування суттєво відрізняється від учорашньої. Чим? Давайте зупинимося на ключових моментах.

Матеріали

Раніше спортивну форму шили переважно з бавовни й бавовняної тканини. Потім стали випускати одяг з дешевих синтетичних матеріалів, які "консервували" шкіру й жахливо носилися. Але на зміну їм прийшли високотехнологічні синтетики - такі, як фліс, поліестер, еластан і т.д. Вони можу дати фору тому ж бавовні: такі тканини прекрасно й, що важливо, швидко відводять піт, забезпечують гарну вентиляцію, стежать, щоб поверхня шкіри не перегрівалася. Тому більшість спортивного одягу шиється сьогодні з поліестер зі спеціальними добавками, що надають йому еластичність і носкість.

Тришаровий спортивний одяг

Теплий одяг для зимових видів спорту повинна не тільки стежити за "подихом" і сухістю шкіри, але й гріти. Тому була винайдена система тришарового матеріалу: нижній шар має особлива канальна будова й максимальна швидко відводить вологу. Другий - проміжний - гріє. Зовнішній шар пропускає воду тільки в одну сторону - від тіла. Дощ, сніг, мряку ззовні не мають ні найменшого шансу потрапити усередину.

Крій

Важливі не тільки матеріали, але й крій одягу. Раніше йому не надавали особливого значення; але сьогодні ми знаємо, що саме анатомічно правильний крій здатний найбільше ефективно "працювати" з нашим тілом. Адже воно, тіло, рухається, нагрівається, прохолоджується - одним словом, функціонує - нерівномірно. Тому й матерія повинна розподілятися нерівномірно: посилена вентиляція в області спини, плоскі шви на звороті стегна, і т.д.

Компресійний спортивний одяг і термобілизна

Технології на службі в людини. Компресійні спортивні лосини і футболки з довгим рукавом щільно прилягають до тіла, і це неспроста: вони виконуються відразу дві функції. По-перше, стискають м'язи й попереджають мікророзриви волокон. А по-друге - активізують кровотік у посудинах, тим самим збільшуючи приплив кисню й зменшуючи кількість молочної кислоти в мускулах. Термобілизна теж сидить в обтягування, але тут причини вже інші: спеціальна структура волокна дозволяє моментально відводити вологу від тіла, при цьому зігріваючи його (у випадку потреби) і регулюючи температуру тіла.

Спортивний одяг Nike, Reebok, Adidas

В спортивному інтернет магазині Estafeta ви можете купити спортивний одяг від таких монстрів сучасного спортивного миру, як Nike, Reebok, Adidas. Кожний з них має багаторічний "стаж" у даній області й десятки власних наробітків. Найк може пишатися своїм технологічним комплексом CLIMA FIT, який має на увазі виробництво розумного одягу: вона не пропускає вологу ззовні, але швидко відводить її назовні, вона стежить за температурою нашого тіла, захищає від вітру й при цьому не заважає дихати. Одне з головних досягнень Адідас - Gore-Tex, пухирчаста найлегша мембрана, яка, незважаючи на свою вагу, забезпечує стовідсотковий захист від факторів зовнішнього середовища. Компанія Reebok, , що прославився завдяки спортивному взуттю, зараз займається виробництвом не менш якісного одягу для активних видів спорту.

Вам потрібний спортивний костюм, одяг для бігу, спортивна куртка або термобілизна? Усе необхідне ви знайдете в інтернет магазині Estafeta.