• Обладнання / аксесуари для командних видів спорту

Аксесуари для спорту / обладнання

Аксесуари для спорту - аксесуари із власним стилем

Якщо ви займаєтеся командним видом спорту (таким, як волейбол, бейсбол або водне порожнє, наприклад), те ви потрапили за адресою. В інтернет магазині Estafeta ви можете підібрати будь-які аксесуари для спорту й відповідне встаткування, починаючи від волейбольних м'ячів і воротарських рукавичок, і закінчуючи переносними воротами.

Купити аксесуари для спорту в Києву

Якщо ви шукаєте, де купити аксесуари для спорту у Києву, заходите на сайт магазину Estafeta. У колекції інтернет магазину представлена безліч цікавих і зручних моделей. Уся товари представлені офіційними імпортерами Wilson, Mikasa, Nike і інших відомих брендів. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами, ви дуже швидко підберете потрібний товар. А інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

Інтернет магазин Estafeta працює тільки з відповідальними, серйозними партнерами, чиї імена вже не перший рік красуються в списку самих затребуваних спортивних компаній сучасності. Що ж це за імена? Nike, Adidas, Wilson - напевно вони вам знайомі.

Аксесуари для спорту

Адідас, безумовно, сама стара й сама знаменита марка, займається виробництвом спортивному взуття, одягу й аксесуарів для спорту. Nike - її вічний конкурент, автор легендарних "повітряних" технологій і просто компанія з мільйонними щорічними оборотами. Wilson по праву вважається найвідомішою й самою успішною компанією, що випускає спортивні м'ячі й аксесуари для тенісу: тоді, коли ця чиказька фірма тільки починала свій тріумфальний хід, нормальних тенісних ракеток, по суті, не було. Вони створили їх як вид, внеся масу змін у модель того часу. М'ячі Wilson для волейболу, гандболу й тенісу є офіційними м'ячами, визнаними FIFA.  Крім того, у нас ви можете купити футбольні м'ячі найвищої якості від відомої фірми Select. Отже, що ми можемо вам сьогодні запропонувати?

М'ячі для гандболу

М'яч для гандболу. Що він собою представляє? М'ячик класичної сферичної форми, що вже стали звичними 32 панелі, прошиті вручну (шви додатково проклеюють). Маса м'яча ретельно вивірена для гри: він не занадто легкий, не занадто важкий - саме ідеальний для кидка й правильного відскоку. До речі, останні моделі випускаються зі зм'якшеним відскоком, щоб з м'ячем було легше звертатися. Усередині - надійна бутілова камера й бутиловий подвійний клапан. Корпус виконаний зі штучної шкіри й волокон мікрофібри.

М'ячі для американського футболу

М'яч для американського футболу традиційної довгастої форми шиється зі спеціальної товстої шкіри, завдяки чому він добре сидить у руці, не вислизає; для кращого хвата - фірмова шнурівка. Тришарова бутілова камера усередині не дасть м'ячу спустити завчасно й підтримує його форму незмінної.

Бейсбольні біти

Видалося б, які можуть бути технології у звичайному дерев'яному ціпку? Але вона не зовсім звичайна. Бейсбольні біти Wilson виготовляються з особливої деревини норвезького ясена, що робить їх винятково міцними, але при цьому досить легенями. Ретельно продумана форма робить мах швидким, а хват - зручним. Відіграти такою биткою одне задоволення.

Бейсбольні рукавички

Один з головних аксесуарів у бейсболі - рукавичка-пастка, якої потрібно ловити м'яч. Бейсбольні рукавички, представлені інтернет магазині Estafeta, зшиті з якісної зносостійкої синтетичної шкіри, причому підбивка виконана зі шкіри натуральної ( для м'якості й комфорту). Шнурки допомагають краще удержати м'яч, а форма самої рукавички продумана таким чином, щоб забезпечити максимально ефективне захоплення м'яча з будь-якої позиції.

Тут ви знайдете все, що шукали для командних видів спорту - у нашому асортиментах продукція тільки від справжніх майстрів спортивного цеху. Звертайтеся!