Чоловічі спортивні вітровки

Спортивні вітровки - Будь у формі

Що являє собою вітрівка? На вид - звичайна легка куртка спортивного крою. Насправді, вітрівка - це не зовсім "звичайна куртка". Це різновид верхнього одягу, який шиється зі спеціальної тканини, не пропускає вітер і вологу. Можливо, нічого особливо примітного у водонепроникається одягу немає. Зрештою, у такий часто ходять робітники, матроси, військові. Але в цьому саме й полягає перевага повсякденних і спортивних вітровок: вони шиються для мас, але працюють - як для профі.

Купити спортивну вітровку в Києву

Якщо ви шукаєте, де купити спортивну вітровку в Києву, заходите на сайт магазину Estafeta. У колекції інтернет магазину представлена безліч цікавих і зручних моделей спортивних вітровок. Усі вітровки представлені офіційними імпортерами Nike, Adidas і інших відомих брендів. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами чоловічих спортивних вітровок, ви дуже швидко підберете потрібний товар. А спортивний інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

Спортивні вітровки

Якісні чоловічі спортивні вітровки Nike або Saukoni, приміром, можна надягати як на тренування, так і на прогулянку або зустріну із друзями, знаючи, що вона впорається з погодними неприємностями на відмінно. Зараз вона - в "сплячому режимі"; але вже через п'ять хвилин, коли почнеться дощ, "включаються" усі захисні системи. Звучить занадто добре, щоб бути правдою? Насправді, у цьому немає нічого неможливого. Секрет фірмової спортивної вітровки в тому, що вона виготовляється з особливої синтетичної тканини, волокна якої попросту відштовхують бруд і воду, а мікропориста структура не дозволяє пронизливому вітру попадати усередину.

Перші спортивні вітровки з'явилися в минулому столітті - можна сказати, відносно недавно. Але їх попередники куди старше. Для рибалок і моряків раніше шили куртки з товстої тканини (холщівка, брезент), яка оброблялася всіма можливими способами, щоб огрубіти ще більше. Так, ця система працювала; але потрапити в нове століття в неї не було шансів - громіздкий, незручний, некрасивий одяг приречений на провал. А от нейлон, винайдений багато пізніше, навпаки, був приречений на успіх. Ця легка синтетична тканина була абсолютно байдужа до вологи, а кроїти й шити з неї було дуже просто. Так з'явилися перші нейлонові спортивні куртки і вітровки. Сьогодні їх роблять, звичайно, і з інших матеріалів, але той же бавовна проходить додаткову обробку, щоб наблизитися до свого більш успішного синтетичного конкурента.

Чоловічі вітровки

В спортивному інтернет магазині Estafeta ви можете купити самі яскраві, стильні й, разом з тим, високотехнологічні моделі чоловічих вітровок і спортивних курток, які однаково добре підходять як для повсякденної носки, так і для занять спортом. Зверніть увагу на вітровки Найк і Lotto: вони, як правило, мають додаткові вставки. Думаєте, це винятково дизайнерський хід? Аж ніяк. Комбінування тканин потрібно для того, щоб диференціювати роботу нашого тіла в різних ділянках. Наприклад: там, де ми сильніше потіємо, потрібна посилена вентиляція, тому викрійка вітровки доповнюється новим, більш пористим, матеріалом.

Сучасні виробники верхнього спортивного одягу воліють випускати тришарові вітровки. Зовнішній непромокається шар захищає від опадів і вітру. Середній - як правило, флісовий - відповідає за тепло. Підбивка має дрібну сіткову структуру й добре відводить піт назовні. Усі вітровки, представлені в інтернет магазині Estafeta, крояться по лекалах, які ідеально співвідносяться з ергономікою людського тіла. Вони зручні й міцні, фіксуючі гумки внизу й на рукавах не дають вітру пробратися усередину, а каптур регулюється індивідуально за формою голови. Крім того, ми можемо запропонувати вам вітровки великого розміру.

Вітровки Найк

Одна з головних компаній, з якими ми співробітничаємо - Nike. Хотілося б звернути вашу увагу на деякі технології легендарного бренда, які застосовувалися в створенні вітровок Найк. Storm-FIT Розробка тканини, відповідає за водонепроникні властивості вітровок. Начебто б, нічого нового; змінився тільки рівень захисту. Такий одяг шиється для екстремальних видів спорту й відмінно себе зарекомендувала на цьому "поприще".

Nike Clima-FIT

Тканина, яка працює "в обоє кінця": вона не дає волозі потрапити під одяг, але, разом з тим, не перешкоджає виведенню поту назовні.

Nike Coating

Розробка, яка припускає додатковий захист водонепроникається тканини: вона покривається плівкою, повністю виключає влучення мікрочастинок вологи під одяг.

Це лише невелика частина технологій, які використовують у своїй роботі виробники світового класу, з якими ми співробітничаємо. Але навіть цього досить, щоб зрозуміти: гарна спортивна вітрівка - це стоїть річ. Знайдіть свою!

Відгуки покупців на Ветровка New Balance N TRANSIT