Ласти / Трубки / Маски

Ласти для басейну. Час тече - вчитеся плавати!

Якщо ваша дитина тільки починає вчитися плавати, перші складності йому буде простіше подолати за допомогою ластів: навіть не вміючи триматися на воді, маля швидко "піймає" логікові рухів у воді, якщо йому надягти ласти. Крім того, плавцям зі стажем ласти для басейну дозволяють розвити пристойну швидкість, а якщо мова йде про сучасні технологічних ластах – більшу швидкість. У таких ластах звичайне плавання в басейні або в морі перетвориться в адреналінову гонку.

Купити ласти для басейну в Києву

Якщо ви шукаєте, де купити ласти для басейну в Києву, заходите на сайт магазину Estafeta. Усі ласти для басейну представлені офіційними імпортерами Arena і Aqua Sphere. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами ластів, ви дуже швидко підберете потрібний товар. А спортивний інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

Купуючи звичайні ласти для басейну з важкої гуми, ви навантажуєте ще досить слабкі ноги зайвою вагою. Ми пропонуємо вам придбати легені "розумні" ласти, займатися в яких буде суцільним задоволенням. Якого виробника ми можемо вам порекомендувати? Звичайно ж, італійську фірму Arena. Це один з найвідоміших, шануються, прогресивних виробників атрибутики для плавання на сьогоднішній день.

Ласти для басейну Arena

Дозволимо собі короткий екскурс в історію. Прізвище засновника компанії - Дасслер. Хорст Дасслер, син Адольфа Дасслера, що створив Адідас, розв'язав відкрити своє виробництво технологічних купальних костюмів для олімпійців. І превстигнув у цьому практично відразу: в 1972 році ідея тільки виношувалася, а в 1973 мир уже побачив першу тканину для плавців від Арени - SkinFit. Ця технологічна перлина була набагато легше інших подібних тканин і повідомляла плавець більшу швидкість.

Наступні роки стали просто низкою перемог. На Олімпіадах спортсмени, екіпіровані в Арену, неодмінно привозили додому медалі. Кожна нова технологія мала скажений успіх.

  • Спочатку це був AquaRacer, у якому плавці буквально урізалися у воду - тканина була більш обтікається й гладка, чому, властиво, шкіра.
  • Потім - X-Flat, найтонша тканина (вага - у середньому на 25% менше, чим у будь-якої іншої тканини).
  • У двохтисячні з'явилася розробка PowerSkin - матеріал обтягав практично все тіло плавця, ведучи його до нових рекордам.

Вертаючись до ластів для басейну, визначимо, якими вони повинні бути

  • Ласти для басейну повинні бути легені - це головна вимога. Подивитеся на представлені в інтернет магазині Estafeta моделі: Arena робить зручні короткі ласти для басейну, у яких можна швидко пересувати ногами, невтомно довгий час. Вони виконані з легенів технологічних матеріалів - поліпропілену, термопластика, комбінованої полегшеної пластмаси.
  • Другий важливий момент - функціональні можливості ласт для басейну. Щоб додати плавцю максимальну швидкість, лопати мають незвичайну, небагато вигнуту, форму, що повторює форму лапки дикої качки (технологія Tech Fin). Такі ласти створюють максимальну тягу, завдяки чому вони не просто розсікають воду - вони змушують її працювати на вас, вода починає підштовхувати плавця вперед.
  • Ребро ластів теж має особливу форму: такі ласти розсікають воду без найменших зусиль.
  • Внутрішній черевик виконаний у відкритому варіанті, не обтяжуючи щиколотку й дозволяючи максимально сконцентруватися на запливі.
  • Крім того, на нижню частину ластів нанесений сітчастий протектор, який не дасть упасти на слизькій поверхні підлоги біля басейну.

Ласти для басейну Arena - зручні, технологічні, гарні. Зробіть собі подарунок, який не буде лежати без справи.

Відгуки покупців на Маска Aquawave SEELOWE