• Біг
  • Кросівки для бігу

Кросівки для бігу

Кросівки для бігу. Вільний рух

Біг - самий немудрий вид спорту, коли-або придуманий людством. І, проте, він же найефективніший. Але для того, щоб система працювала, бігати потрібно правильно. Для цього існують спеціальні кросівки для бігу; ми знаємо, що вони чимсь відрізняються від звичайних, але чим? Перше правильне питання, яке потрібно задати - чому вони відрізняються від інших. Відповідь криється у фізику перегони як такого. Стопи ухвалюють вагу бігуна, але навантаження щомиті міняється: ноги працюють як би в режимі маятника ( більше-менше). У зв'язку з тим, що навантаження тут представляє величину змінну, сухожилля, м'яза й кістяк людину можуть по-різному її сприймати й іноді досить болісно реагувати на неправильну постановку стопи або, що попався під ноги камінчик. Тому завдання кросівок для бігу - забезпечити максимальну фіксацію стопи, тим самим захищаючи й гомілку.

Купити кросівки для бігу в Києву

Якщо ви шукаєте, де купити кросівки для бігу в Києву, заходите на сайт магазину Estafeta. Усі кросівки для бігу представлені офіційними імпортерами Nike, Adidas і інших відомих брендів. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами кросівок для бігу, ви дуже швидко підберете потрібний товар. А спортивний інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

Кросівки для бігу

Люди, які займаються бігцем професійно або хоча б постійно, тренують відразу:

  • м'яза ніг
  • м'язовий корсет, тим самим поліпшуючи поставу
  • серце зокрема й кровоносну систему в цілому
  • легені, поступово збільшуючи їх обсяг

Бігаємо ми звичайно не по 5 хвилин, а хоча б по 20-30 (інакше не буде ефекту). Тому ногам повинне бути максимально комфортно в кросівках для бігу - із цієї причини їх не роблять цільнокроєними, твердими або без отворів для вентиляції.

Як вибрати кросівки для бігу

Вибрати кросівки завдання не з легенів: одні підходять тільки для зими, інші - для літа, треті - універсальні. Жіночі кросівки для бігу і чоловічі кросівки для бігу також відрізняються; не останню роль у виборі підошви взуття відіграє й поверхня, по якій ви будете бігати. Спортивний інтернет магазин Estafeta пропонує безліч варіантів, серед яких ви напевно знайдете підходящий. Адже ми продаємо тільки взуття від перевірених виробників (перевірених не тільки часом, але й елітою світового спорту) - таких, як Найк, Адідас, Асікс і інших. Що найважливіше в кросівках для бігу?

  • М'якість. Стопа повинна вільно згинатися й міняти кут руху при необхідності. Тому бігові кросівки роблять із еластичних, м'яких матеріалів, не сковують рухів.
  • Амортизація. Здатність матеріалу знижувати ударне навантаження й "розщеплювати" спрямовану силу на безліч векторів необхідна для того, щоб захистити гомілковостоп бігуна від ушкоджень. За весь час був винайдений чимало амортизують матеріалів, вставляються в підметку кросівка: це водні й повітряні подушечки, революційні прокладки EVA, різні спінені матеріали та інше. Головне їхнє завдання - прийняти удар на себе, звести його до мінімуму. Амортизація може кріпитися або в шкарпетковій частині кросівка, або в п'ятковій - це залежить від того, як ви бігаєте: якщо опираєтеся на п'яту, виходить, там підошва буде товстіше, і навпаки.
  • Вентиляція. Навіть узимку кросівки для бігу повинні добре вентилюватися; це проблему складно розв'язати без тепловтрат. Проте, справжня взуття для бігу ніколи не шиється із цільної шкіри або інших матеріалів, не пропускаючих повітря.
  • Фіксація. Якщо нога спортсмена погано зафіксована, він може запросто підкрутити щиколотку або одержати іншу травму. Тому нерідко взуття для бігу має каркаси фіксації усередині, спеціальну ортопедичну устілку й асиметричну (зрушену до внутрішньої поверхні стопи) шнурівку. Це потрібно для того, щоб запобігти завалюванню стопи усередину.  
  • Вага.  Крім того, кросівки для бігу повинні бути легенями: навіть півкілограма - це вже багато, адже бігунові прийде тягти цей вантаж на собі не п'ять хвилин, а набагато довше.

Які кросівки для бігу ви можете купити в спортивному інтернет магазині Estafeta? Опишемо їх коротенько.

Кросівки для бігу Найк

Кросівки для бігу Найк супер-легені, летячі кросівки. Високотехнологічна тканина Hyperfuse щільно втримує стопу, але не заважає їй при цьому згинатися. Знамениті амортизуючі подушечки з повітрям Nike Air.

Кросівки для бігу Асікс

Кросівки для бігу Асікс - професійне взуття для професійних бігунів; вага знижується за рахунок пористої вентилюється підошви. Спеціальна зносостійка гума робить кросівки асікс практично вічними.

Кросівки для бігу Рибок

У кросівках для бігу Рибок амортизує все: устілка, підошва, навіть вставки зі знаменитої "Єви" змушують взуття пружинити й буквально підштовхують бігуна до перемог.

Кросівки для бігу Адідас

Як говориться, коментарі зайві. Хоча дозволимо собі один: останні моделі кросівок для бігу Адідас випускаються з технологією ClimaCool, забезпечує 360-градусну вентиляцію стопи.

Гарних кросівок для бігу сотні, але вам потрібні тільки одні, не так чи? І ми певен, що ви зможете купити їх в спортивному інтернет магазині Estafeta.

Відгуки покупців на Кросівки для бігу