• Спортивне взуття

Спортивне взуття

 

Чоловіче спортивне взуття
ЧОЛОВІЧЕ ВЗУТТЯ
Жіноче спортивне взуття
ЖІНОЧЕ ВЗУТТЯ
Дитяче спортивне взуття
ДИТЯЧЕ ВЗУТТЯ
Усі кросівки
УСІ КРОСУВАННЯ
Nike AIR MAX
NIKE AIR MAX
Jordan brand
JORDAN BRAND
Reebok CLASSIC
REEBOK CLASSIC
Asics GEL
ASICS GEL
Saucony JAZZ
SAUCONY JAZZ
Adidas TERREX
ADIDAS TERREX
Salomon SPEEDCROSS
SALOMON SPEEDCROSS
Converse CHUCK TAYLOR
CONVERSE CHUCK TAYLOR
Under Armour CHARGED
UNDER ARMOUR CHARGED

 

Крокуй у ногу згодом

Незалежно від обраного виду спорту, спортивне взуття - це перше, із чого повинна починатися ваше екіпірування. Саме на ноги доводиться максимальні навантаження при заняттях бігцем, тенісом, баскетболом, футболом і іншими видами спорту. І саме тут, у ногах, перебуває наша ахіллесова п'ята - у прямому й переносному значеннях: сухожилля й зв'язування слабке, рухливість стопи - висока. Звідси - високий відсоток травм на тренуваннях. Тому їсти зміст ближче придивитися до виробників дійсно якісного спортивного взуття: таким, як Nike, Reebok, Adidas.

Купити спортивне взуття в Києву

Якщо ви шукаєте, де купити спортивне взуття в Києву, заходите на сайт магазину Estafeta. У колекції інтернет магазину представлена безліч цікавих і зручних моделей спортивному взуття. Усе взуття представлене офіційними імпортерами Nike, Adidas і інших відомих брендів. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами спортивного взуття, ви дуже швидко підберете потрібний товар. А спортивний інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

В інтернет магазині Estafeta ви знайдете великий асортименти висококласного взуття для зимових і літніх, а також для водних видів спорту – жіночої, дитячої й чоловічому спортивному взуття. Існує думка, що дорогі гарні кросівки однаково добре підходять як для чоловіків, так і для жінок. На ділі, це не так. Жіноча й дитяча ступня відрізняється від чоловічий, тому й кросівки шиються спеціальні. У чому ж полягають ці відмінності?

Приміром, жіноча ступня більш вузька, а пятка суттєво менше носка. Тому й форма колодки повинна бути інша. Жіноче спортивне взуття "обладнана" іншої, більш м'якої, амортизацією, тому що зі звичайної дівчини, при своїй невеликій вазі, найчастіше не справляються. Якщо ж говорити про моделі дитячому спортивному взуття, варто відзначити, що стопа дитини до 10-12 років ще не повністю сформувалася: сполучні тканини, зв'язування, суглоби й кістки - досить чутливі й небагато "ходять", тому неправильне взуття може спотворити форму гомілкостопу, а погана фіксація привести до травми. Із цих причин дитячі моделі додатково стабілізують гомілковостоп і чітко дотримують ергономіки будови ступні дитину.

Кросівки

Не будь-яке спортивне взуття підійде для занять волейболом або тим же футболом. Кросівки теж бувають різними, навіть якщо зовні вони виглядають практично однаково. У чому особливість спеціалізованих моделей? Кросівки для бігу оснащені чуйної амортизуючою систеться й дуже легкі. Баскетбольні кросівки вище звичайних тренувальних, тому що вони зобов'язано забезпечити спортсменові гарну фіксацію гомілкостопу. Волейбольні кросівки мають спеціальне посилення в підметці й амортизацію в п'ятковій зоні, розраховану на часті стрибки. Якщо ж говорити про взуття для тренувань важковаговиків, то такі кросівки не бувають легенями; напроти, вони можуть бути обтяженими й робитися із твердих міцних матеріалів.

Бутси

Це, начебто б, теж кросівки; але вже дуже сильно вони відрізняються від звичних для нас моделей на товстій підошві з м'яким верхом. Шипи - обов'язковий елемент бутс, у яких відіграють на поле. Верх кросівка виглядає, як литий, і повинен щільно облягати (або навіть "обтікати") ногу спортсмена. Носок - місце підвищених вимог: він шиється з іншого матеріалу й відповідає за контроль м'яча.

Скейтера й кеди

Спортсменові не завжди потрібні кросівки. Іноді йому потрібні звичайні кеди і скейтери ( приміром, якщо цей спортсмен - професійний скейтер). Таке взуття повинна мати гнучку, чуйну підошву, яка виготовляється з особливої гуми. Верх Взуття шиють із текстилю або спеціального матеріалу, просоченого смолою, яка захищає кеди від намокання.

Літнє взуття

Якщо ви ведете активний спосіб життя, вам не обійтися без зручного взуття для літа й весни на плоскому ходу. Це можуть бути тапочки для басейну, сандалії, мокасини, крокси і т.д. Вони виготовляються з високоякісних синтетичних непромокаючих матеріалів, зручно сидять на нозі й не натирають шкіру.

Черевики

Жіночі черевики, чоловічі черевики і дитячі черевики стануть прекрасним вибором для аматорів комфортного якісного фірмового взуття. Вони виготовлені по оригінальному дизайну із синтетичних і натуральних сучасних матеріалів і відрізняються практичністю тому що не промокають і здатні «дихати». У фірмових черевиках ви будете почувати себе прекрасно, і із задоволенням будете носити їх дуже довго.

Виробники спортивного взуття

В інтернет магазині Estafeta ви можете купити спортивне взуття від кращих світових виробників. Серед них - такі імена, як Nike, Adidas, Reebok, Saucony, Mizuno, Wilson і багато інші. І кожний може похвастатися своєю унікальною технологією, що змінила хід розвитку спортивної індустрії. Приміром, для Адідас це - Bounce (ефективний ударопоглинаючий матеріал), GeoFit (анатомічне розташування подушечок на внутрішній поверхні кросівка), Gore-Tex (найтонша мембрана, що забезпечує повну водонепроникність). Для "найків" - знаменита технологія Air Nike, тобто повітряні камери в ролі амортизують елементів. Для Reebok - особлива будова спортивного взуття, передбачуване максимальну гнучкість і амортизацію при твердій будові самої колодки.

Купивши спортивне взуття в інтернет магазині Estafeta, ви не будете розчаровані. Ми гарантуємо.