Окуляри для плавання

Окуляри для плавання. Час тече - вчитеся плавати!

Уперше окуляри для плавання з'явилися не так уже давно - в 1970 році шведська фірма Malmsten випустила першу модель, і вона довелася по смакові спортсменам: маючи гарний кут огляду, окуляри чудово захищали від солей і хлорки. Саме ці окуляри стали називати "шведками", "скляшками". З тих пор витекло чимало води, і сучасні окуляри для плавання перетерпіли ряд змін; вони стали більш досконалими й технологічними.

Купити окуляри для плавання в Києву

Якщо ви шукаєте, де купити окуляри для плавання в Києву, заходите на сайт магазину Estafeta. Усе окуляри для плавання представлені офіційними імпортерами Arena і Speedo. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами окулярів для плавання, ви дуже швидко підберете потрібний товар. А інтернет магазин Estafeta.com.ua гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

Спорядження для професійного плавця значить не менше, чим для футболіста, серфінгіста, скелелаза.

Можливо, його не так уже багато: ергономічний купальний костюм, шапочка для плавання і окуляри для плавання. Але кожна деталь екіпірування виконує свою важливу місію. Плаваючи в морі або ріці, ми іноді надягаємо окуляри. Це поліпшує огляд і захищає очі від бруду, солей, що містяться у воді. Але навіщо окуляри для плавання потрібні в басейні, якщо допустити, що вода в ньому кристально чиста, а видимість - відмінна?

  • По-перше, під час запливу видимість суттєво падає. 
  • А по-друге, басейн очищають хлоркою, а вона дуже їдка й змушує очі немилосердно сльозитися (а при частих запливах псує зір плавцю).
  • Крім того, якісні моделі створюють додатковий бар'єр, захищаючий спортсмена від Уф-Променів.

Окуляри для плавання

Що ще, крім обтюратора, входить в "склад" окулярів для плавання? Це пластикові лінзи, перенісся, кріпильна гумка, карабіни, міняючі її довжину. Кожна з деталей може замінятися. Приміром, купуючи окуляри з діоптріями, ви можете придбати лінзи окремо й вставити їх самостійно, враховуючи ваш зір. Іноді обтюратор теж кріпиться окремо. В інтернет магазині Estafeta ви можете підібрати як цільні моделі, так і з регулюється переніссям: перші більш щільно сидять, зате другі можна підігнати під індивідуальні особливості особи. Що можна про них сказати? 

  • Форма окулярів максимально ергономічна, завдяки чому вони ідеально прилягають до особи, не віджимаючи кровоносні посудини.
  • Обтюратор виготовляється з високоякісного силікону, завдяки чому носіння окулярів - комфортно й безпечно.
  • Лінзи виконані з міцного полікарбонату з високої світлопропускний здатністю. Як правило, вони мають покриття, захищаючі від Уф-Випромінювання й запотівання (так називається антифог-покриття).

Окуляри для плавання дитячі

Сьогодні окулярів для плавання маса. Є стартові й професійні, є класичні "скляшки" і ультрасучасні моделі, з регулюються карабіном або ж з фіксованим. Крім того, окуляри можуть ділитися на дитячі й дорослі (унісекс), жіночі й чоловічі. Окуляри для плавання дитячі відрізняє невеликий розмір і досить м'який обтюратор (це силіконова частина, "рамка" окулярів, яка притискає їх до особи).

На європейському ринку найбільшим попитом користуються такі виробники, як Speedo і Arena. Кожний з них зробив чимало на спортивному поприще за останні роки. Розповімо про компанії трішки Детальніше.

Окуляри для плавання Arena

Гарні, округлі, начебто литі. Ці окуляри для плавання виглядають дуже природно й природно, навіть будучи розфарбованими в самі неймовірні кольори; і це неспроста. Їхні творці використовували ті ж правила, що працюють у природі, навколишнього нас: обтічність, зручність, легкість. Італійська компанія зародилася досить давно, але аж ніяк не в Італії. Ініціатором створення лінії плавальних окулярів і іншого спорядження був Дасслер. Так-так, той самий Дасслер, який заснував легендарну Adidas. Чому відрізнялися окуляри для плавання Arena?

  • По-перше, вони були дуже легкі (усього 18 грам).
  • По-друге, мали широкий кут огляду- 180 градусів.
  • По-третє, були дуже м'якими й сиділи буквально як друга шкіра.

Окуляри для плавання Speedo

Сам по собі бренд Speedo дуже старий. Він виник ще в 1928 році. У плавальних костюмах Speedo перемагали всі, кому не лінь: це дійсно був "тренд олімпійців". Але окуляри для плавання Speedo стала робити відносно недавно. Вони відрізняються від інших своєї незвичайної наріжною формою, спроектованої таким чином, щоб зводити нанівець опір водних потоків під час запливу. Крім того, Спідо випускає моделі для різних спортивних рівнів і різних віків.

В інтернет магазині Estafeta ви можете купити будь-яку модель окулярів для плавання від провідних виробників цього й минулого століття: будьте впевнені, якість покупки вас не підведе.

Відгуки покупців на Окуляри для плавання