Баскетбольні кросівки

Баскетбольні кросівки. Вибраний змінить усі

Баскетбольні кросівки повинні мати гарні амортизатори, щоб знизити силу удару ноги про підлогу при приземленні. Типовий баскетболіст - це двометрова людина з вагою 100 кілограмів. Після здійснення стрибка, уся маса тіла припадає на ноги, що може привести в найкращому разі до розтягання гомілкостопу, у гіршому - перелому його кісткових елементів. Щоб знизити ризик одержання травм під час гри або тренувань, баскетбольні кросівки повинні добре фіксувати ногу, бути досить твердими. Для них також бажана гарна вентиляція, легкість, зручність при носінні.

Купити баскетбольні кросівки в Києву

Якщо ви шукаєте, де купити баскетбольні кросівки в Києву, заходите на сайт магазину Estafeta. Усі баскетбольні кросівки й одяг представлений офіційними імпортерами Nike і інших відомих брендів. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами баскетбольних кросівок, ви дуже швидко підберете необхідні. А інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

Баскетбольні кросівки

Пройшли ті часи, коли в магазинах спортивному взуття продавалися тільки кеди. Час не варто на місці. Тепер кожний спортсмен може підібрати оптимальне взуття для занять своїм видом спорту. Баскетбол - гра, де основне навантаження припадає на ноги, точніше на гомілкостопи (щиколотки). Для того, щоб зменшити ризик одержання травми, професійні спортсмени вибирають якісні баскетбольні кросівки. Багато моделей баскетбольних кросівок мають властивості, описані вище, але кожному гравцеві на майданчику, залежно від позиції, потрібні кросівки найбільше задовольняють їх вимогам.

Баскетбольні кросівки Nike AIR JORDAN

Для захисників підійдуть кросівки для баскетболу Nike AIR JORDAN. Лінійка названа на честь славнозвісного баскетболіста НБА - Майкла Джордана. Він відіграв на позиції атакуючого захисника, був кращим снайпером у команді. Кросівки AIR JORDAN розроблялися спеціально для нього. За вихід на майданчик у цім взутті Джордан одержував штрафи, тому що вона не відповідала дрес-коду для гравців. Це не перешкодило, а, навпаки, посприяло збільшенню рівня продажів перших кросівок Nike JORDAN. Якщо говорити про переваги останньої моделі Nike AIR JORDAN, її відрізняє гарна амортизуюча підошва з укріпленим задником, легкість, стійкість, відмінна вентиляція, гарна фіксація в області гомілкостопу. Ця модель призначена для гравців будь-якої позиції.

Баскетбольні кросівки Nike ZOOM KOBE

Основний недолік моделі XXIII - вона розрахована на людей з вузькою стопою. Якщо ви не один з них -тоді вам більше підійдуть кросівки для баскетболу Nike ZOOM KOBE. Ця лінія також названа на честь великого баскетболіста - Кобі Брайнта. Кросівки призначені для активного захисника, тому що вони легені, стійкі, мають високе почуття ігрового покриття. Більшим мінусом є відсутність винної фіксації гомілкостопу, що не підійде масивним центровим або потужним форвардам.

Баскетбольні кросівки Nike LeBron

Для сильних центрових і форвардів кращим вибором стане остання версія кросівок для баскетболу LEBRON - Nike LeBron X. Кросівки мають яскравий дизайн, прекрасно фіксують щиколотку, мають гарну амортизуючою підошвою. Правда, вага пари взуття становить 450 гр., що робить їх більш важкими, у порівнянні з іншими сучасними моделями. Однак комфорт Nike LeBron X нівелює їхню масу.

Купити баскетбольні кросівки

В XXI столітті купити баскетбольні кросівки можна не тільки в спеціалізованому магазині, але й через інтернет. Купуючи спортивне взуття в інтернет магазині Estafeta, ви заощаджуєте свій час і гроші. Інтернет магазин estafeta має величезний вибір одягу, кросівок, захисту, баскетбольних м'ячів для початківців і професійних баскетболістів, а також тих, хто просто любить відіграти в баскетбол!

Відгуки покупців на Кросівки NIKE WMNS AIR JORDAN 1 LOW SE