Спальні мішки

Спальні мішки. Підходять для пригод

Як би ви озвучили " програму-мінімум", збираючись у похід? Туристичний рюкзак із провіантом і водою, пальником, змінним одягом і аптечкою - це зрозуміло. Але не варто забувати, що будь-який похід припускає ночівлю, а на голій землі особливо не поспиш. Якщо вам лінь тягти із собою туристичний намет, у крайньому випадку можна обійтися спальним мішком. Але якщо похід очікується далекий, а погода не балує, спальник вам доведеться брати вже в комплекті з наметом - без нього ви попросту змерзнете вночі. Де можна купити гарні спальні мішки? Звичайно ж, у нас.

Купити спальний мішок у Києву

Якщо ви шукаєте, де купити спальний мішок у Києву, заходите на сайт магазину Estafeta. У колекції спортивного інтернет магазину представлена безліч цікавих і зручних товарів для туризму. Усі спальні мішки представлені офіційними імпортерами Marmot, TrimmРinguin і інших відомих брендів. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами спальних мішків, ви дуже швидко підберете потрібний варіант. А інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

Salewa, Marmot, Northface - от неповний перелік компаній, чию продукцію ви можете купити в інтернет магазині Estafeta. Це маститі спортивні фірми зі стажем, які сконцентровані на виробництві екіпірування й аксесуарів для зимових, екстремальних видів спорту й товарів для туризму. Ознайомившись із асортиментами моделей, ви можете підібрати той спальний мішок, який підійде конкретно для ваших цілей. Отже, що ми можемо вам запропонувати?

Спальні мішки

По конструкції можна розділити спальні мішки на два види: спальник-ковдра й спальник-кокон. Перший варіант використовується в теплу погоду - у такому спальнику ви можете прийняти практично будь-яку позу й спати з комфортом. Кокони призначені для холодів, тому що вони максимально прилягають до тіла й зберігають тепло (той факт, що ви змушені будете тримати руки й ноги притиснутими до тіла, теж допоможе зігрітися). Кокони скроєні анатомічно вірно - є розширення для плечей, каптур регулюється так, щоб щільно охоплювати голову.

Як улаштований спальний мішок

  • Він складається із двох шарів. Зовнішній виконують із міцних синтетиків - нейлону ріп-стоп, поліестер. Такі матеріали мають водовідштовхувальні властивості, вони вітронепроникні, не рвуться від зачіпок, здатні захистити навіть від дощу. Зсередини спальний мішок підшитий м'яким матеріалом на зразок фланелі. Він м'який, приємний на дотик.
  • Між ними - утеплювач, про який ми поговоримо трохи пізніше.
  • Усередині спальник може бути оснащений додатковими кишеньками - для коштовних дріб'язків або, приміром, хімічного обігрівача.
  • Блискавка - важливий момент: вона повинна бути оснащена клапаном, фіксуючим "собачку": він не дасть змійці розстебнутися під час сну.
  • Спеціальна стрічка на внутрішній стороні блискавки не дає тканини попадати між зубцями.
  • Кожний "поважний себе" спальник оснащений петлям і спеціальними шнурками, щоб можна було тягти спальник і збирати його в спеціальний компресійний пакет, тим самим зменшуючи його розміри. На ці ж петлях можна підвісити спальний мішок і, таким чином, просушити.

Утеплювач - це, мабуть, найголовніше в спальнику. Спальний мішок має три температури: верхня – при якій у ньому не пекуче, нижня - при якій у ньому не холодно, і екстремальна - при якій у ньому вже холодно, але переохолодження не буде. Ураховуйте ці три цифри при виборі підходящою моделі. "Зимові" спальники розраховані на 10-градусний мороз, тоді як літні - тільки на плюсову температуру. Для холодів купуйте спальні мішки з холофайбером, термолофтом,тинсулейтом, але ніяк не синтепоном. Натуральний пух теж добре гріє, але швидко робиться непридатним і може намокнути.

Ми познайомили вас із особливостями й перевагами спальних мішків, які ви можете купити в інтернет магазині Estafeta. Вибір - за вами.