• Плавання

Товари для плавання

Товари для плавання. Час тече - вчитеся плавати!

Усі корисні ефекти від занять фітнесом просто неможливо перелічити. Регулярні тренування допомагають контролювати вага й поліпшити стан здоров'я. Щоб поліпшити свою фізичну форму, хтось віддає перевагу бігу, а хтось віддає перевагу важкій атлетиці, але не все зможуть займатися спортом з досить високими навантаженнями. Для початку варто звернути свою увагу на заняття плаванням. Тренування в басейні підійдуть людям абсолютно будь-якого віку й фізичної підготовки. При плаванні тіло підтримує вода, що зменшує навантаження на суглоби й м'яза. Плаванням можна займатися цілий рік. Усі що необхідно для плавання - це купити окуляри для плавання, шапочку для плавання і зручний купальник для басейну або плавки.

Купити товари для плавання в Києву

Якщо ви шукаєте, де купити товари для плавання в Києву, заходите на сайт магазину Estafeta. Усі товари для плавання представлені офіційними імпортерами Arena, Speedo і інших відомих брендів. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами товарів для плавання, ви дуже швидко підберете потрібний. А інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

На сьогоднішній день плавання є не тільки визнаним видом спорту в усьому світі, але й улюбленим зайнятим мільйонів людей, яке ще й дуже корисно. Для плавання необхідно підібрати правильне спорядження, яке буде зручним, практичним і стильним. Такий асортименти пропонують лідери в сфері товарів для плавання - дві всесвітньо відомі фірми Arena і Speedo.

Товари для плавання купити в інтернет магазині

Плавання підвищує імунітет і загальний тонус організму. Тренування посприяє загартовуванню, внаслідок чого ми рідше хворіємо простудними захворюванням. Під час плавання удосконалюється механізм терморегуляції, поліпшується адаптація до різних умов зовнішнього середовища. Регулярне заняття плаванням посприяють зміцненню нервової системи, допоможуть позбутися безсоння, поліпшать настрій. Фахівці також дуже рекомендують із раннього віку навчати плаванню дітей, адже воно буде прекрасним профілактичним засобом проти простудних захворювань, сколіозу, сутулості, і інших порушень постави. Тому похід у басейн - це чудовий розв'язок не тільки для дорослих, але й для дітей. А для того, щоб тренування були не тільки корисним, але й приємними не забувайте про такі аксесуари, як окуляри для плавання, шапочки й зручні купальники. Усі товари для плавання купити в інтернет магазині Estafeta - чудовий розв'язок для комфортних тренувань!

Шапочки для плавання

Шапочки для плавання - один їх найважливіших товарів для плавання. Самими практичними з них є шапочки із силіконового матеріалу, які дозволяють залишити волосся сухими й запобігти  ушкодження волось хлорованою водою. Шапочки для плавання Arena і Speedo не здавлюють голову, при їхнім використанні ви не відчуєте ніякого дискомфорту.

Окуляри для плавання

Під час заняття плаванням, сама легко вразлива частина тіла – ока, тому дуже важливо захистити їх. Для цього використовують окуляри для плавання. Виробники Speedo і Arena представляють великий вибір якісних окулярів для плавання, головна перевага яких – прекрасна гермітизація й надійний захист очей від влучення води. У моделях окулярів для плавання зі спеціальною технологією Антифог Ультра запотівання скла мінімально. Практично у всіх моделях окулярів для плавання, представлених в інтернет магазині Estafeta, передбачений захист від ультрафіолетового випромінювання.

Плавки

Чоловічі плавки Speedo і Arena є самими популярними й комфортними. В інтернет магазині Estafeta ви можете купити різні моделі плавок і шорти, які забезпечують максимальний комфорт під час плавання.

Купальники для басейну

Компанії Arena і Speedo надають великий асортименти купальників для басейну. В інтернет магазині Estafeta ви зможете купити купальники для басейну закриті, відкриті й дитячі купальники. Варто відзначити, що купальники для басейну є досить комфортними, що дозволить із задоволенням займається плаванням. Дуже важливим моментом для маленьких, початківців плавців, є вибір дитячих купальників і плавок. Компанія Speedo подбала про них і надає винятково якісні товари для хлопчиків і дівчинок. Головним моментом у дитячому навчанні плаванню є комфорт. Важливо щоб купальники й плавки щільно прилягали до тіла, при цьому не перешкоджаючи нормальному кровообігу.

Тапочки для басейну

Товари для плавання Arena і Speedo є світовим лідером, вони використовуються професійними плавцями. Тапочки для басейну Arena і Speedo не сковзають по мокрій підлозі біля басейну. Більшим попитом користуються тапочки для басейну з масажором, масаж зменшує утома ніг. Виробники пропонує тільки високоякісні тапочки, у яких буде комфортно як дорослим, так і дітям. Купити такі тапочки для басейну можна в інтернет магазині Estafeta.

Трубки, маски, ласти для басейну

Для більш досвідчених плавців, які люблять плавати як у басейні, так і влітку на море, виробники товарів для плавання пропонують ласти для басейну, трубки й маски для плавання. Ласти підбираються по розміру ноги, а також по довжині. Трубки виготовлені винятково з високоякісних, повністю безпечних матеріалів, які не наражають на небезпеку ваше здоров'я й здоров'я ваших дітей.

Рушника й халати 

Рушника для басейну і халати для басейну, так необхідні після занять плаванням, виготовляються винятково із приємних на дотик і безпечних для тіла тканин.

Гідрокостюми

Компанія Arena надає різні види гідрокостюмів для плавання і тріатлону. Вони є досить міцними й не дозволяють переохолодитися у воді.