Жіночі кросівки для волейболу / гандболу

Жіночі кросівки для волейболу - Прямий шлях до перемоги

Не можна сказати, що будь-яка спортивна гра створюється чоловіками й для чоловіків, але певні "несправедливості" є. Футбол - досить тверда гра, яка припускає більшу витривалість і фізичну силу в спортсменів. Баскетбол - спорт для рослих чоловіків. Тому жінки частіше вибирають волейбольний майданчик або поле для гандболу, у якому м'яч можна кидати просто руками. Але для цих видів спорту потрібні жіночі кросівки для воллейболу - спеціальна жіноче спортивне взуття, у якій будуть ураховуватися не тільки специфіка гри, але й особливість будови жіночого тіла.

Купити жіночі кросівки для волейболу в Києву

Якщо ви шукаєте, де купити жіночі кросівки для волейболу у Києву, заходите на сайт магазину Estafeta. У колекції інтернет магазину представлене безліч цікавих і зручних моделей. Усі жіночі кросівки для волейболу представлені офіційними імпортерами Asiks, Mizuno і інших відомих брендів. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами жіночих кросівок для волейболу, ви дуже швидко підберете потрібний товар. А спортивний інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

В спортивному інтернет магазині Estafeta ви можете купити кращі моделі жіночих кросівок для воллейболу від таких виробників, як Mizuno і Asics. Вони створили кілька вдалих лінійок чоловічих волейбольних кросівок, і успішно привнесли свої розробки й у жіночу серію. Це високотехнологічні моделі, які ви, безсумнівно, оціните належним чином. Не потрібно бути професіоналом, щоб знати, яким повинен бути гарний жіночий спортивний кросівок, йому необхідний:

 • баланс
 • амортизація
 • міцний і одночасно вентилюється верх

Ці параметри застосовні до абсолютно будь-яких кросівкам. Але у волейболі вони відіграють особливу роль.

Отже, якими повинні бути жіночі кросівки для волейболу

 • Почнемо знизу. Підметка виготовляється зі звичайного або високотемпературного поліуретану, а також з гуми й каучуку. Це досить міцні матеріали з мінімальною стиранністю. Добре підходять для роботи в закритому приміщенні й не тільки.
 • Поверхня підошви покривається спеціальним протектором (повністю "ялинковим" або комбінованим), який потрібний для гарного зчеплення.
 • Крім того, у кросівці є спеціальна точка опори, яка допомагає спортсменові (або спортсменці) швидко міняти напрямок руху, не втрачаючи швидкість.
 • Проміжна підошва - не менш важливий елемент для жіночих волейбольних кросівок. Її роблять із пружного матеріалу, який частково гасить вібрації від ударів, а також нерідко постачають додатковими камерами, що амортизують. Це може бути EVA, силіконові камери, заповнені повітрям, водою або гелем.
 • У волейболі й гандболі багато стрибків, тому максимальна амортизація перебуває в п'ятковій зоні, відповідає за поштовх. У підошву можуть вставлятися додаткові тверді прокладки, покращують стабільність спортсмена. Щоб кросівки для волейболу не натирали ніжну жіночу шкіру, їх виготовляють із високоякісних синтетичних матеріалів, доповнених вентильованими сітчастими вставками.

Жіночі кросівки для волейболу Asiks 

И Asics, і Mizuno превстигнули у виробництві спеціалізованої спортивному взуття. Але чоловічі волейбольні кросівки суттєво відрізняються від жіночих кросівок для волейболу Asiks, тому навіть найкраща, сама остання модель "асиксів" навряд чи вам підійде, якщо вона зроблена для чоловіків. У чому ж полягають ці відмінності?

 • Форма стопи. Жіноча нога більш вузька, тому широка чоловіча модель не підійде: у ній просто не буде винної фіксації стопи.
 • Пятка. Співвідношення п'яти й носка в жіночій ступні не таке, як у чоловічий: п'ята менше. І в жіночих кросівках для волейболу, відповідно, повинна дотримуватися ця особливість жіночої фізіології.
 • Вага. Жінки легше чоловіків, і із твердою амортизацією вони просто не справляються - тому кросівок висить на нозі, як колодка, не зм'якшуючи удар. Для жіночих моделей передбачається спеціальний амортизуючий матеріал.

Жіночі кросівки для волейболу Mizuno

Міцуно винайшли хвилеподібну вставку Wave, яка відповідає відразу й за амортизацію, і за стабілізацію. Асікс - доповнили професійне волейбольне взуття твердими пластиковими панелями, які фіксують стопу, у той час як гелеві камери зм'якшують ударні навантаження. Також вони створили власну систему технологій спеціально для жіночих кросівок. От вона:

 • Personal Feet Heel: колодка в області п'яти робиться з особливого матеріалу з ефектом memory, який запам'ятовує форму й розмір жіночої ступні;
 • Solyte: та сама зм'якшена амортизація, про яку йшла мова вище;
 • Space Trusstic: технологія враховує висоту зводу стопи, забезпечуючи однаково гарну підтримку й амортизацію як для високого зводу, так і для низького.

Кожна модель жіночих кросівок для волейболу Mizuno або Asiks - це результат праці й наукових вишукувань цілої "бригади" інженерів світового рівня. І ви можете переконатися в цьому самі, купивши жіночі кросівки для волейболу в інтернет магазині Estafeta.

Відгуки покупців на Кросівки для волейболу / гандболу