Футбольні гетри

Футбольні гетри. Футбол ніколи не буде колишнім

Що таке футбольні гетри? По суті, просто високі носки, які футболісти одягають під бутси й щитки. Видалося б, функції їх зведені до мінімуму: як і звичайні носки, вони повинні створювати бар'єр між ногою й взуттям, щоб кросівки не натирали, а також усмоктувати піт. Однак професійне спортивне екіпірування не може мати настільки вузьке коло «повноважень». Повірте, навіть самі звичайні чорні гетри, ніяк не виділяються зовні, здатні вас здивувати своїми можливостями. Особливо, якщо це футбольні гетри Nike!

Купити футбольні гетри в Києву

Якщо ви шукаєте, де купити футбольні гетри в Києву, заходите на сайт магазину Estafeta. Усі футбольні гетри представлені офіційними імпортерами Nike і інших відомих брендів. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами, ви дуже швидко підберете потрібний товар. А спортивний інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

Футбольні гетри Nike

В інтернет магазині Estafeta є в асортиментах різноманітні моделі саме цього виробника. Чому? Тому що «найки» якщо не кращі, те виразно одні із кращих у питаннях спортивного екіпірування взагалі й футбольної – зокрема. Хто створив унікальну технологію повітряної амортизації для бутс? Хто був піонером у виробництві технологічних компресійних тканин? Усі вони. Тому футбольні гетри Nike, як і все інше, виявляють собою зразок якості й результат високого професіоналізму.

Що потрібно знати про футбольні гетрах при виборі

Матеріал. Це може бути чиста синтетика, але частіше використовується комбіноване в'язання – нейлон, поліестер, акрил з'єднують із еластаном і бавовною. Еластан потрібний для того щоб носок сидів як улитої, забезпечуючи комфорт під час усієї гри, точно повторюючи контури литковий м'яза. Бавовняну нитку використовують в області носка – саме шкарпеткова частина відповідає за контроль м'яча, а тут уже важливий кожний дріб'язок: по свідченнях професійних футболістів, чисто синтетичний «носок» злегка знижує «почуття м'яча». В іншому ж сучасні синтетики бездоганні: вони довговічні, добре виглядають навіть після багаторазового прання, швидко сохнуть і не викликають алергійних реакцій. Крім того, їх власні властивості впливають на властивості самої продукції, про яких ми зараз і поговоримо.

Технології. Nike використовує в спортивному одязі для футболістів такі технології, як:

  • Dry Fit – тканина максимально швидко абсорбує виділяється піт і так само швидко виводить його на поверхню тканини, завдяки чому ми навіть не зауважуємо, що потіємо, а одяг залишається сухий;
  • Nike Pro Combat Core – матеріал на основі все тієї ж технології Dry Fit, але його відмінність у тому, що, точно прилягаючи до тіла й взаємодіючи з ним, він має компресійні властивості й допомагає м'язам відновлюватися після гри;
  • Sphere Dry – тканина з особливим тривимірним плетивом, яка завдяки цьому не тільки швидко транспортує вологу й тепло, але й має малу вагу

А також – багато інші, про яких ви зможете судити самі, купивши професійні футбольні гетри Nike. Завдяки особою в'язанню гетри, не віджимаючи посудини й нервові закінчення, лише злегка здавлюють ноги, стимулюючи кровотік і тим самим зменшуючи вироблення хворобливої молочної кислоти в м'язах, а також збільшуючи приплив кисню в кров. Крім того, така тканина сама стежить за рівнем тепловіддачі нашого тіла, регулюючи його в міру потреби.

Воля рухів. Щоб гетри добре трималися, верхня частина пров'язана у вигляді гумки, спеціальна ж гумка є на зводі стопи, що дозволяє рухатися максимально легко. Для кращого контакту з м'ячем шов на шкарпетковій частині віддалений від краю виробу, щоб нічого не заважало грі.

Вибирайте свої «найки» і відіграйте на здоров'я. За якість ми ручаємося.

Відгуки покупців на Гетры Nike TEAM MATCHFIT CORE OTC SOCK