Жіночі толстовки / фліс

Жіночі толстовки - прикраса вашого гардероба

Жіночі толстовки - це один із самих популярних видів жіночого спортивного одягу і туристичного одягу. І не дивно - адже цей тип кофти вільного крою з довгим рукавом, з одного боку, не стискує рухів, з іншого боку - прекрасно переносить будь-які "тяготи", випадають на частку спортсмена. Фліс виготовляється з поліестер й має високу еластичність, зносостійкість. Жіночі толстовки із фліса не тільки зігрівають як светра, у них є явна перевага: вони мають "дихаючу" структуру, завдяки якій не втрачають своїх теплозберігаючих властивостей навіть у намоклому стані.

Купити жіночу толстовку в Києву

Якщо ви шукаєте, де купити жіночу толстовку в Києву, заходите на сайт магазину Estafeta. У колекції інтернет магазину представлена безліч цікавих і зручних моделей спортивних жіночих толстовок. Усі толстовки представлені офіційними імпортерами Nike, Adidas і інших відомих брендів. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами жіночих толстовок, ви дуже швидко підберете потрібний товар. А інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

Жіночі толстовки із фліса сьогодні дуже затребувані. Особливо, якщо це толстовки від таких гігантів спортивного виробництва, як Найк або Адідас: вони не тільки красиво виглядають, але й шиються зі спеціального матеріалу, має свою технологічну "начинку". Розглянемо основні компанії, випускають даний вид спортивного одягу.

Жіночі толстовки Найк

Вони, безумовно, виділяються в юрбі: стильні й сучасні, моделі жіночих толстовок Найк виглядають яскраво навіть у самих "сірих" розцвіченнях. Але того, що толстовки ідеально сидять на жіночій фігурі, мають спеціальний захисний крій і практично не відчуваються на тілі, розроблювачам здалося мало. Так був винайдений високотехнологічний фліс.

Жіночі толстовки Найк Tech Fleece

Жіночі толстовки Найк Tech Fleece "дебютував" саме в жіночій лінії. Він має два шари. Верхній - захисний: перешкоджають проникненню вологи, вітру зовні. Внутрішній займається винятково теплорегуляцією організму. Причому він не просто зігріває тіло; він утримує тепло на поверхні шкіри, але, якщо його накопичується занадто багато, виводить назовні.

Жіночі толстовки Craft

Гарні у всьому. По-перше, компанія Craft використовує тільки якісн, що пройшли багаторазову перевірку, матеріали, які відрізняються легкістю, теплоємністю, довговічністю. По-друге, у кожній колекції від Craft "наголос" незмінно припадає на ергономічний крій. Жіночі толстовки Craft шиють так, щоб у них було просто рухатися при будь-яких обставинах. Високий захисний комір, посилені зони на плечах і ліктях, спеціальні покриття на змійці - це все про толстовки Крафт. Крім того, нерідко виходять моделі не із чистого поліестер, а з комбінованих матеріалів (це може бути додатковий утеплювач, сіточка для вентиляції або ноу-хау компанії - матеріал Polartec).

Жіночі толстовки Helly Hansen

Спеціально для тих, хто любить і вміє сполучати красу зі спортом. Усі жіночі толстовки Helly Hansen виглядають досить ефектно, мають приталений дизайн, ідеально сидять. Завдяки тому, що на рукавах є спеціальні фіксуючі гумки, толстовка не продувається вітром і надійно захищена від інших погодних "зазіхань". Нерідко толстовки доповнюються мембранним матеріалом, розробленим спеціально для цього бренду: він називається Helly Tech і має прекрасні вологовідвідними властивостями. Крім того, жіночі толстовки Хеллі Хансен досить зручні – численні кишеньки розташовані так, щоб до них завжди був доступ.

Жіночі толстовки Columbia

Одні із самих "технологічних" на сьогоднішній день. Крім зручності й краси, жіночі толстовки Columbia демонструють прекрасні експлуатаційні характеристики, які ним забезпечують наступні технології:

Omni-Wick EVAP

Складна конфігурація вологовідвідних доріжок на тканині дозволяє спортсменові залишатися сухим у будь-яких умовах.

Omni-Heat

Срібні елементи, вшиті в тканину, відбивають що виходити тепло назад, заповнюючи тепловтрати на цілих 20%.

Omni-Tech

Начебто б, класична мембрана, але як вона працює! У вологи ззовні немає шансу потрапити усередину. З іншого боку, піт безперешкодно виводиться назовні.

Жіночі толстовки Адідас

Вибираючи фліс жіночий, неодмінно варто згадати про цю, без перебільшення, легендарної компанії. Переваги жіночих толстовок Адідас перелічити вкрай складно, але лише з тієї причини, що в них "впроваджене" величезна кількість оригінальних технологій, розроблених співробітниками корпорації. Фліс, з якого шиється одяг - більше, чим фліс: це "інтелектуальна" тканина, яка знає, яку потрібно підтримувати температуру, що робити з надлишком вологи, як протистояти напору природних факторів. Не говорячи вже про бездоганний крій і дизайні.

Не можете визначитися, вибираючи толстовку? Купите ту, яка більше подобається. Поганих, другосортних товарів в інтернет магазині Estafeta просто немає: за якість ми ручаємося.

Відгуки покупців на Толстовки / Светри / Фліси