Ботинки для сноуборду

Черевики для сноуборду. І нехай скоряться самі круті вершини!

Якщо ви ведете активний спосіб життя й просто любите багато рухатися - і в сезон, і в міжсезоння - ви можете підібрати практично будь-яку спортивне взуття для зими: головне, щоб вона була надійної, міцної, теплої й зручною. Якщо ж у вас є конкретна "спеціалізація" - така, приміром, як сноубординг - завдання ускладнюється. Правильні черевики для сноуборду вибрати сьогодні досить непросто, враховуючи, що перелік вимог до такого взуття великий, і асортименти - не менше.

Купити черевики для сноуборду в Києву

Якщо ви шукаєте, де купити черевики для сноуборду в Києву, заходите на сайт магазину Estafeta. Усі черевики для сноуборду представлені офіційними імпортерами DC. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами черевиків для сноуборду, ви дуже швидко підберете потрібний товар. А інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

Купуючи черевики для сноуборду, першою справою зверніть увагу на виробника. Бажане, щоб це були не "універсали", а компанія, яка займається конкретно розробкою професійного взуття для екстремальних видів спорту - лижі, сноуборд, скейтборд, серфінг і т.д. Наша рада: придивитеся до американського бренда DC. Це досить молода компанія, але вона зробила справжній прорив у виробництві подібного взуття, що свідчить про високий рівень технологічною бази, яка лежить в основі кожної випущеної моделі.

Черевики для сноуборду DC

DC утворювалася в 1993 році, мета була на той момент одна: створити принципово нове взуття для скейтерів. Ті черевики і кеди, у яких каталися "вуличні спортсмени", була далека від ідеалу. Спочатку справи йшли зі скрипом: перші пари років штат компанії всі ніяк не міг розширитися й залишався до смішного маленьким - пошиттям взуття займалося всього кілька людей.

Однак після того, як фірма винайшла фіксацію для шнурків, справи пішли в гору: це був поворотний момент для компанії зокрема й скейтерської взуття в цілому. Сьогодні взуття DC відома в усьому світі, фірма випускає кросівки й черевики для скейтборд й сноуборду, а також повсякденне взуття.

Якими повинні бути гарні черевики для сноуборду

  • Вибирати модель потрібно точно по розміру. Якщо розмір буде більше, п'ята буде "ходити", а значить ризик травми досить великий. Сноубордичні черевики вже самі по собі мають специфічний нахил халяви ( враховуючи позу сноубордиста на дошці) - такий нахил допомагає вам правильно встати на сноуборд і втримувати потрібний нахил тулуба й кут згину в колінах. Але він же надає й твердість посадці.
  • Для новачків більше підійдуть ботики з невеликою твердістю. Вони не так різко реагують на ваші рухи, не відразу передають імпульс дошці. Черевики з високою твердістю менш зручні, до того ж, вони моментально передають кожний ваш рух сноуборду. Це вибір професійних спортсменів, які катаються на більших швидкостях.
  • Підошва - каучук або модифікована гума, із глибоким протектором. У пятке - амортизація, багатошарова устілка захищає від ударів і має антимікробні властивості. Обов'язковий елемент черевиків для сноуборду - стабілізація гомілкостопу, твердий каркас, який не дасть нозі гуляти.
  • У деяких моделях є внутрішній носок для більш комфортної носки.
  • Продумана система шнурівки дозволяє швидко взуватися й роззуватися.
  • Важливий елемент - язичок черевика: 3D-язичок дозволяє зафіксувати черевик точно за формою ноги, а якщо ні, то черевиків буде бовтатися.

Вибрати правильне взуття для зимового катання досить складно, але с інтернет магазином Estafeta у вас усі шанси купити ту єдину, свою модель черевиків для сноуборду. Удачі!

Відгуки покупців на Ботинки для сноуборду