Воротарські рукавиці

Воротарські рукавички. Футбол ніколи не буде колишнім

Незважаючи на те, що всі футболісти однієї команди перебувають на поле "в одній запряжці" і кінцеве завдання у всіх загальна, функції вони виконують різні. Особняком коштує голкіпер: йому не потрібно бігати півтора години по полю. Його "робоче місце" - це, у перову черга, руки. Від швидкості, спритності, сили цих рук буде залежати результат гри. Тому надто важливо, щоб вони були надійно захищені. В інтернет магазині Estafeta ви знайдете різноманітний асортименти воротарських рукавичок, які підійдуть самим спокушеним гравцям.

Купити воротарські рукавички в Києву

Якщо ви шукаєте, де купити воротарські рукавички в Києву, заходите на сайт магазину Estafeta. Усі воротарські рукавички представлені офіційними імпортерами Nike і інших відомих брендів. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами, ви дуже швидко підберете потрібний товар. А спортивний інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

Інтернет магазин Estafeta представляє вашій увазі воротарські рукавички Nike, Umbro, Wilson, Adidas і т.д. Кожна модель має свої переваги, свої особливості, ознайомитися з якими ви можете в описі. Сумніватися в якості не доводиться; але як відшукати "свої" воротарські рукавички? Для цього потрібно зрозуміти, що вони взагалі собою представляють і які функції виконують.

Воротарські рукавички

Основних функцій воротарських рукавичок дві: захистити й "оптимізувати", тобто підвищити ефективність роботи голкіпера. І, як ні сумно, ці функції є взаємовиключними у випадку із воротарськими рукавичками. Адже висока ефективність можлива тільки в тому випадку, коли воротарська рукавичка прилягає до руки й добре сидить, а захист припускає наявність амортизуючого шару, роблячого рукавички "незграбними", громіздкими. Тому спортивним інженерам доводиться втримувати баланс на тому рівні, при якому воротарські рукавички будуть максимально функціональними й при цьому забезпечувати достатній захист футболістові.

  • Захист.  Футболісти б'ють по м'ячу ногою, причому досить сильно; ловить же воротар його руками. Не дивно, що травми - вивихи й переломи зап'ястя й пальців - трапляються суцільно й поруч. Щоб цього не відбувалося, воротарські рукавички мають щільний широкий неопреновий ремінець на зап'ястя, який фіксує руку так, щоб попередити можливий вивих. На пальцях воротарських рукавичок теж коштує захист, який не дає їм вигинатися у зворотну сторону: навіть при невдалому кидку ушкоджені будуть максимум м'які тканини, тоді як кістки залишаться цілі.
  • Воротарські рукавички шиють із синтетичних матеріалів - поліефіру, нейлону, латексу. М'який шар латексу обов'язково покриває долоня, іноді - і тильну сторону рукавички теж. Маючи товщину в зрізі 3-4 мм, він відмінно захищає воротаря від ушкоджень, забезпечуючи гарну амортизацію. Для більшого ефекту між долонею й тильною стороною роблять вставки на рівні середнього й підмізинного пальців - так усередині воротарський рукавички виходить більше вільного місця.
  • Функціональність.  Поверхня воротарських рукавичок неоднорідна: фактура латексу, приміром, забезпечує відмінне зчеплення з м'ячем, не дає йому "викрутитися", вискочити з рук. Швів між пальцями немає - а виходить, вони не будуть заважати рухливості пальців, заважати ловити м'яч. Для більшого комфорту всі воротарські рукавички мають сітчасті вставки в області долоні й пальців - це забезпечує гарну вентиляцію й не дає рукам потіти навіть у теплу погоду, що, знов-таки, позитивно позначається на функціональності.

Що вибрати? М'які 4-міліметрові рукавички Flat-Palm або технологічні, облягаючі моделі? Вирішувати вам. Удалих покупок!

Відгуки покупців на Перчатки вратарские Lotto GLOVE GK SPIDER 100