Аксесуари для басейну

Аксесуари для басейну. Час тече - вчитеся плавати!

Як навчитися плавати в басейні? Можна бути самим старанним учнем, але поки не "відчуєш" воду, нічого не вийде. Тіло повинне саме знайти правильне положення, правильні рухи, які інстинктивно допоможуть триматися на плаву. На жаль, інстинкти розвинені в нас куди слабкіше, чим у тварин - доводиться йти на хитрості. Щоб дитина зрозуміла, як плавати правильно, можна йому небагато допомогти - для цього є спеціальні аксесуари для басейну.

Купити аксесуари для басейну в Києву

Якщо ви шукаєте, де купити аксесуари для басейну в Києву, заходите на сайт магазину Estafeta. Усі аксесуари для басейну представлені офіційними імпортерами Arena і Aqua Sphere. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами аксесуарів для басейну, ви дуже швидко підберете потрібний товар. А спортивний інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

Подібні пристосування моделюють техніку плавання за рахунок особливостей своєї конструкції. В інтернет магазині Estafeta ви можете купити аксесуари для басейну як для маленьких, так і вже для досвідчених дорослих плавців. Усі моделі надає відомий італійський бренд Arena. Ця знаменита компанія перебуває в тісному спорідненні з Adidas, однак знаменитої вона стала зовсім не через цей.

Аксесуари для басейну

Арена робить окуляри для плавання і маски, купальники для басейну і плавки, а також усілякі аксесуари для басейну. Кожний виріб виконується на сучасному встаткуванні, по останньому слову технологій, з новітніх синтетичних матеріалів: легких, міцних, зручних в експлуатації. Завдяки своєму внеску в розвиток плавального спорту Arena вийшла в лідери компаній, займаються екіпіруванням професійних плавців. Цей внесок був би неможливий без таких відкриттів, як надлегка й тонка X-Flat, AquaRace, PowerSkin. Які типи аксесуарів для басейну ми можемо вам запропонувати?

  • Досточки для плавання. Щоб простіше було триматися на воді, потрібно побрати щось, що тримається на воді прекрасно без усяких зусиль. Наприклад, легку дощечку Arena з поліпропілену. Маючи в руках таку дощечку, триматися на воді простіше, до того ж, можна тренувати м'яза ніг. Для дітей є спеціальні досточки з фіксуючими ременями.
  • Лопатки для плавання. Одна із причин, по яких нам буває так складно навчитися плавати - занадто "людська" форма рук. У нас немає широких плоских перетинок, немає ласт; тільки невеликі незграбні долоні. Надягаючи на руки лопатки, ви збільшуєте їхню площу, і плисти стає набагато простіше. Більше того, потім, коли ви вже зніміть лопатки, вироблену навичку збережеться - ви будете правильно тримати руки у воді. Легкі лопатки з поліпропілену й силікону мають анатомічну форму й зручно надіваються. Щоб лопатка добре "сиділа", вона забезпечується силіконовими трубочками-ремінцями, які можна фіксувати точно по своїй руці.
  • Чохли для плавання. У такому чохлі можна зберігати смартфон, телефон, плеєр і інший дріб'язок. Міцні якісні чохли на змійці не пропускають вологу.
  • Беруші й затиски для носа. Плавання на швидкість - це завжди стрес для нашого тіла; ми летимо вперед, вода заливає ніс, рот, вуха, очі. На очах - маска. Рот можна закрити. А як бути з вухами й носом? У нас ви можете купити беруші із силікону, які зручно вставляються, зручно виймаються й не доставляють вам ніякого дискомфорту. Затиски для носа розроблені так, щоб ідеально пасувати будь-якому носу. Легені й міцні полікарбонатові затиски необхідні вам, якщо ви цінуєте комфорт у всім.

Також ви можете купити в інтернет магазині Estafeta поплавці для дітей, м'ячі для водного порожнє та інші аксесуари для басейну. Удачі!

Відгуки покупців на Аксесуари для плавання