Взуття для туризму

Взуття для туризму - Підходить для пригод

Трекінгова взуття - це взуття для туризму. Тобто, основний елемент екіпірування будь-якого туриста, який практикує піші переходи або ж професійних експедиційних груп. Саме слово трекінг походить від слова track, шлях, перехід, трек; а також від старого російського слова тракт, що й указує на їхнє пряме призначення. Незважаючи на те, що існують деякі варіації подібного взуття для туризму - приміром, більш легкі "похідні" моделі із гнучкою підошвою призначені для хайкінга - сьогодні всі кросівки і черевики для далеких переходів прийнято називати трекінговими.

Купити взуття для туризму в Києву

Якщо ви шукаєте, де купити взуття для туризму в Києву, заходите на сайт магазину Estafeta. Усе все жіноче взуття для туризму представлена офіційними імпортерами The North Face, Reebok і інших відомих брендів. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами взуття для туризму, ви дуже швидко підберете потрібний товар. А спортивний інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

Очевидно, що взуття для туризму повинна бути набагато більш зносостійкої (і просто - більш стійкої), чому будь-яка інша спортивне взуття: навантаження зобов'язують. Черевики для туризму й альпінізму першого покоління мали інший крій і, що важливо, зовсім іншу підметку, за що однієї італійській групі альпіністів довелося у свій час розплатитися життям (шість людей загинуло від обмороження, тому що гнучкі підошви черевиків були недостатньо теплими). Отоді й були винайдені перші трекінгові черевики - їх творцем став Витали Брамані, італійський гірськолижник. Його взуття, яке він назвав Vibram, суттєво відрізнялася від старих моделей. Він першим почав використовувати для пошиття черевиків вулканізовану гуму, яку раніше використовували винятково для виробництва автомобільних шин. Отриманий результат виправдав очікування майстра: підошва вийшла міцної, стійкою до стирання й надійної, але разом з тим, досить гнучкої, щоб спортсмени могли пробиратися по кам'янистій місцевості.  Від ковзання на льоді, звичайно, таке взуття врятувати не могла, але рельєф на підметці забезпечував максимальну стійкість практично на будь-якій іншій поверхні.

Взуття для туризму

Сьогодні взуття для туризму - трекінгові кросівки і черевики роблять не тільки з вулканізованої гуми, але й з інших матеріалів - таких, як нубук, наприклад. При меншій питомій вазі, вони мають ті ж якості, що і їх "прабатько".

В інтернет магазині Estafeta ви можете купити взуття для туризму від таких виробників, як Salomon, The North Face, Reebok і т.д. Кожний - професіонал у своїй справі. Кожний - автор технологій, які дозволили переступити новий рубіж в історії спортивному взуття.

Що являє собою трекінгова взуття для туризму й що вона повинна вміти

  • Перше й основне - гарне зчеплення з поверхнею. Причому не тільки із ґрунтом: трекінгові кросівки відмінно себе почувають і на м'якому, і на зледенілому ґрунті, і на каменях, і на осипах, і навіть у скелястій місцевості. Цьому сприяє сам матеріал підметки й опуклий протектор спеціальної форми; крім того, кросівки для "суворого трекінгу", як правило, мають злегка висунуту підошву в області п'яти. Це збільшує загальну площу підметки, а значить - і вашу стійкість (адже нам, на відміну від тварин, доводиться задовольняти всього двома "лабетами", а значить і площа контакту із землею повинна бути більше).
  • Друге - фіксація ступні й гомілкостопу. Взуття для туризму повинна мати ребра жорсткості, які будуть захищати ногу від вивихів і розтягання зв'язувань, адже ці травми практично неминучі, коли ми пробираємося по труднопрохідній місцевості й змушені часто стрибати. Чим жорсткіше кросівок, чим краще зафіксована верхня частина черевика - тем надійніше буде фіксація. Правда, усередині однаково підшиваються м'які подушечки, які роблять носку взуття комфортної.
  • Третє - трекінгова взуття для туризму зобов'язано захищати нас від усіх негод у шляху далекому. Від вологи, від холоду, від ударів і подряпин дрібними (і не дуже) камінцями. Для верху використовують шкіру, комбіновану з текстилем і різними синтетичними матеріалами (нерідко є присутнім і знаменита мембрана Gore-Tex), що забезпечує надійний захист від будь-яких зовнішніх факторів, але, разом з тим, не заважає нозі "дихати".
  • Четверте - трекінгова взуття повинна бути носінням. Якщо вона збивається й рветься вже після першого підходу - то це сама натуральна підробка. Матеріали й технології, задіяні в справжньою фірмовому взуття для туризму, забезпечують їй захоплююче "багатосезоння" з мінімальним ризиком як для самого взуття, так і для її власника.

В інтернет магазині Estafeta ви можете купити саме таке взуття для туризму: гарну, надійну й функціональну.

Відгуки покупців на Взуття для туризму