Кросівки для тенісу

Кросівки для тенісу. Вільний рух

У кожного виду спорту своя динаміка. І в тенісу вона досить специфічна: монотонні бічні рухи можуть різко перемінятися кидками в довільному векторі, а баланс, який потрібно дотримувати, орудуючи досить важкою ракеткою, робить цей вид спорту одним з найбільш складних. Тому кросівки для тенісу потрібно підбирати особливо ретельно.

Купити кросівки для тенісу в Києву

Якщо ви шукаєте, де купити кросівки для тенісу в Києву, заходите на сайт магазину Estafeta. Уся одяг для тенісу і кросівки для тенісу представлені офіційними імпортерами Wilson, Nike і інших відомих брендів. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами тенісних кросівок, ви дуже швидко підберете потрібні. А інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

Кросівки для тенісу

На професійні корти вас навіть не пустять у звичайному взутті, не пристосованої для гри в теніс - вона може зіпсувати покриття (яке може бути, до речі, всіляким: ґрунт, трава, килим). Універсальні кросівки для тенісу ще не винайшли, тому доводиться підбирати для кожного покриття свій тип підошви. Це може бути дрібна або глибока "ялинка" (зиґзаґоподібний малюнок, покриваючий підметку взуття), крім того, деякі моделі випускають із практично гладкою підошвою.

Є трохи "китів", на яких тримається вся професійна спортивне взуття: амортизація, фіксація, вентиляція. Кросівки обов'язково повинні бути постачені пружними елементами, що амортизують, будь те повітряна прошарок, EVA або щось ще. Крім того, вони повинні бути виконані з міцного, але "дихаючого" матеріалу й міцно тримати ногу, запобігаючи завалювання й ушкодження. До цього можна додати ще й ергономікові: внутрішня викрійка кросівка повинна відповідати анатомічному ладу ноги спортсмена. На цих китах коштує все спортивне взуття, і тенісні кросівки - не виключення. Але є й деякі відмінності.

Особливості кросівок   для тенісу

  • Носок і пятка влаштовані небагато по-іншому. Носок обов'язково має захисну нашивку, а п'яткова частина вигнута так, щоб, приземляючись після різкого стрибка, спортсмен не ушкодив п'яту.
  • Підметка неоднорідна по товщині. У передній частині вона тонше, а позаду значно ущільнюється. Ця особливість пов'язана з тим, що тенісисти рідко біжать уперед, зате часто пересуваються вбік, переносячи основну масу тіла на п'яту.
  • У середній частині підметки є каучукова вставка. Вона надає додаткову стабільність взуття, тому що фігурна підошва, звужується до центру - ненадійна опора для спортсмена, якому потрібно дотримувати балансу протягом усієї гри.
  • Важлива особливість: усередині кросівок посередині є невеликий м'який горбок, який ідеально "уписується" у вилучення, утворену зводом нашої стопи. Це надає додаткову стабілізацію гомілкостопу й захищає ногу від травм.
  • Тенісисти постійно переміщаються вбік. Щиколотка перебуває в зоні ризику, тому спеціальний фіксуючий каркас у кросівці - обов'язковий.

Косівки для тенісу Nike

В інтернет магазині Estafeta ви можете купити кросівки для тенісу від таких виробників, як Wilson, Adidas, Mizuno і Nike. Кожний бренд вніс свій внесок у розробку екіпірування для сучасного тенісного спорту. Познайомимося із цим внеском ледве ближче. Технологія Nike Air Max воістину універсальна. Амортизуюча система, що складається з поліуретанового прошарку, наповненої повітрям, застосовується в будь-якому спортивному взутті Nike, і в кросівках для тенісу Nike - у тому числі. Система NIKE IMPAX являє собою невеликий, але відмінно функціонуючий трамплін, впроваджений у п'яткову частину кросівка; надає "польотність" і коректує динаміку рухів. Крім того, під брендом Найк ледве чи не щорічно випускають інноваційні матеріали, які при малій вазі мають виняткову міцність (яскравим представником є тканина Lunarlon).

Кросівки для тенісу Adidas

Система опуклих подушок усередині кросівок для тенісу Adidas GeoFit забезпечує повний контакт ноги із взуттям, що поліпшує маневреність спортсмена й фіксацію гомілкостопу. Створений інженерами Adidas матеріал Predator являє собою нову, "м'яку" версію гуми, яку використовують при пошитті кросівок, і забезпечує спортсменові максимальну рухливість. Нанотехнології, найтонші дренажні системи для висновку поту, революційні синтетичні матеріали в тенісному взутті - це всі Adidas.

Кросівки для тенісу Wilson

Кросівки для тенісу Wilson відрізняються тим, що забезпечують прекрасну бічну підтримку стопи, настільки важливу в тенісі, і випускають моделі з унікальним протектором, надають гарне зчеплення взуття як із ґрунтом, так і із травою.

В інтернет магазині Estafeta ви можете купити кросівки для тенісу, які не тільки доповнять ваш образ, але й суттєво підвищать коефіцієнт корисної дії під час тренування.

Відгуки покупців на Кросівки для тенісу