Спортивний годинник з пульсометром і фітнес-браслети

Слухають твоє тіло

Спортивні тренування повинні бути грамотно побудовані, інакше вони не тільки не принесуть ніякої користі, але ще й можуть виявитися шкідливі для організму. Чому? Не регулюються навантаження шкідливі як для м'язів, так і для внутрішніх органів. І в першу чергу страждає, як ні сумно, серце: насос, який відповідає за насичення киснем і живильними речовинами всіх тканин організму.

Купити годинник пульсометр у Києву

Якщо ви шукаєте, де купити годинник пульсометр у Києву, заходите на сайт магазину Estafeta. У колекції спортивного інтернет магазину представлена безліч цікавих моделей спортивної електроніки для тренувань. Уся електроніка представлена офіційними імпортерами Polar, Rip Curl, Nike, Adidas і інших відомих брендів. Фірмова якість гарантована! У кожному разі, остаточний вибір буде залежати від ваших переваг. Ознайомившись із нашим асортиментами, ви дуже швидко підберете потрібний товар. А спортивний інтернет магазин Estafeta гарантує вам швидку доставку по Україні і якісний сервіс!

Доставка по Києву безкоштовна

 

Годинник пульсометр

Як побудувати тренування так, щоб серце працювало не на зношування, а в межах своїх можливостей? Досить придбати спортивний годинник пульсометр. У нас на сайті великий асортименти годин марки Polar: це піонери в такій справі, як бездротові кардіодатчики, що дозволяють відслідковувати серцебиття під час занять спортом. Тому "полярники" дійсно знають свою справу й випускають на ринок спорттоварів дійсно якісний, інноваційний продукт.

При бажанні, можна купити окремо пульсометр, але це не так зручно: спортивний годинник пульсометр кріпляться на зап'ястя й дозволяють вам одночасно стежити за часом, кількістю ударів серця у хвилину, пройденою дистанцією й іншими показниками.

  • Що представляють із себе спортивний годинник пульсометр

Це невеликий девайс с високочутливими датчиками, які вловлюють ритм пульсації крові, і передають отриману інформацію на невеликий дисплей.

  • Як користуватися годинником пульсометром, у чому їх зручність

Перед тренуванням ви обнуляєте всі дані, після чого можна приступати. При бажанні, можна стежити за часом тренування, пройденими кілометражем, співвідносити поточні дані із середніми. До речі, годинник пульсометр Polar можуть відображати не тільки поточний пульс, але також середній його показник і максимальний. Це обладнання використовують усі професійні бігуни, велосипедисти, плавці. Це дозволяє контролювати ритм тренування.

  • Як довідатися, коли потрібно зупинитися або просто зменшити темп

Постійно стежити за параметром пульсу, кидаючи погляд на екранчик під час перегони або їзди, не дуже зручно. Тому пульсометр ділить показання пульсу на кілька зон: коли ми входимо в "червону зону", він про це попереджає.

  • Що ще можуть робити годинник пульсометр

Крім годин, у девайс вбудовують ще таймер, секундомір, навігатор (що досить зручно, коли ви пересуваєтеся по незнайомій місцевості й не прагнете заблудитися). Одна з немаловажних функцій пульсометрів Полар - підрахунок калорій. Це досить інтелектуальна опція, але для пульсометра в цьому немає нічого складного: він ураховує вашу масу, ріст, підлогу, щоб видати на-гора остаточний результат. Також ви можете довідатися від вашого маленького помічника про ефективність тренування - для цього годинник пульсометр підрахують, яка кількість кисню споживається й засвоюється організмом за одиницю часу.

Годинник пульсометр - це не тільки ваш помічник; це ще й персональний тренер

Він сам підкаже, скільки часу повинна тривати ваше тренування, у який момент і на скільки потрібно знизити аеробні навантаження і т.д. Використовувати обладнання досить просто: усі кілька кнопок, за допомогою яких ви зможете регулювати настроювання й вносити зміни в програму тренування. Корпус надійно захищений від ушкоджень, ремінець - зносостійкої поліамід. Те, що потрібно для професійного спорту.

Відгуки покупців на Декомпрессиметр Mares SMART AIR